Bewindvoerder Profez Bakker Karin Bakker k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45 Werkdagen van 9.00 tot 16.00 uur

Karin Bakker

Mijn naam is Karin Bakker en ik ben sinds 2017 bewindvoerder bij Profez. Ik werk in de regio Noord- en Zuid-Holland.

De keuze om bewindvoerder te worden, heb ik in niet zomaar gemaakt. Mijn vorige baan was namelijk gerechtsdeurwaarder. En als deurwaarder heb ik jarenlang van erg dichtbij gezien wat het hebben van schulden voor impact op mensen heeft. Hoeveel stress het hun gaf, maar vooral hoe de juiste hulp in veel gevallen ontbrak. Doordat ik tijdens mijn werk de hele dag met schulden te maken had, leerde ik ook vrij snel hoe je die weer succesvol kunt oplossen. Dat was voor mij de reden om het roer om te gooien en te gaan werken aan de kant waar we schulden weer oplossen.

Ik wordt er elke dag blij van als ik zie hoe klanten weer financieel gezond worden. Hoe de stress verdwijnt en er rust en stabiliteit voor terug komt. Bewindvoering betekent bij mij samenwerken. Samen met de klant kijken en overleggen wat er mogelijk en soms ook onmogelijk is. Natuurlijk neem je als bewindvoerder de eindbeslissing, maar het persoonlijk contact en de inbreng van de klant zijn minstens zo belangrijk.

Juist die persoonlijke aanpak is waar Profez het verschil in maakt. Als klant ben je geen nummer. Ieder verhaal is anders. Bij Profez heb je altijd een vast aanspreekpunt. Je eigen bewindvoerder, die jouw situatie goed kent.

Maar ook als er geen schulden zijn, kan er een bewindvoerder nodig zijn. Soms is het voor iemand lastig om de financiën zelf te regelen. Alle rekeningen en andere zaken zoals toeslagen, verzekeringen, belastingaangifte geven dan stress. Als er teveel stress is, kan het fijn zijn als iemand de geldzaken voor je kan regelen. Ook in dat geval kunnen we samen kijken welke hulp er nodig is en of bewindvoering een oplossing zou kunnen zijn.

Het mooiste doel vind ik om klanten te begeleiden naar een situatie waarin zij de financiën zelf weer kunnen overnemen. Maar als het voor de klant prettiger is om de begeleiding te houden, dan kan dat natuurlijk ook.

Heb jij hulp nodig bij je geldzaken? Bel mij dan gerust. Ik ben bereikbaar op werkdagen tussen 9:00 en 16:00 uur.

Wilt u net als Karin bewindvoerder bij Profez worden? Neem contact op voor de mogelijkheden.

Profez Veltink

Profez Veltink
Evelien Veltink | Bewindvoerder
e.veltink@profez.nl T 085 - 483 16 38

Profez JeWeVe

Profez JeWeVe
Jan Willem ten Heuw | Bewindvoerder
jw.tenheuw@profez.nl T 085 - 483 16 29

Profez ter Welle

Profez ter Welle
Laura ter Welle | bewindvoerder
l.terwelle@profez.nl T 085 - 483 16 63

Profez Groot Rouwen

Frank Groot Rouwen | Bewindvoerder |
f.grootrouwen@profez.nl T 085 - 483 16 64

Profez Van Meerten

Pieter-Jan van Meerten | Bewindvoerder
pj.vanmeerten@profez.nl T 085 - 483 16 65

Profez de Roode

Bewindvoerder Profez de Roode
Diana de Roode | Bewindvoerder
d.deroode@profez.nl T 085 - 483 16 62

Profez Beniers

Bewindvoerder Profez Beniers
Eddie Beniers | Bewindvoerder
e.beniers@profez.nl T 085 - 483 16 61

Profez Teuiten

Bewindvoerder Profez Teuiten
Dennis Teuiten I bewindvoerder |
d.teuiten@profez.nl T 085 - 483 16 59

Profez Zeggelink

Bewindvoerder Profez Zeggelink
Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink VOF

Profez olde Weghuis
Sander Olde Weghuis | Bewindvoerder
s.oldeweghuis@profez.nl T 085 - 483 16 42

Profez Kienhuis

Bewindvoerder Profez Kienhuis
Florieke Kienhuis | Bewindvoerder en Mentor
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez Masselink

Bewindvoerder Profez Masselink
Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez van 't Hoff

Bewindvoerder Profez Van t Hoff
Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder | Mentor | Curator
aanmelden@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez Rijnenberg

Zorgverlener Profez Rijnenberg
Limone Rijnenberg | Bewindvoerder
l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30

Profez van het Reve

Bewindvoerder Profez Van het Reve
Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Zwerver

Bewindvoerder Hanneke Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Scheffer

Bewindvoerder Profez Scheffer
Anita Scheffer | Bewindvoerder
a.scheffer@profez.nl T 085 - 483 16 32

Profez de Lange

Bewindvoerder Profez De Lange
Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Nijmeijer

Bewindvoerder Gerrit Nijmeijer
Gerrit Nijmeijer | Bewindvoerder
g.nijmeijer@profez.nl T 085 - 483 16 35

Profez ten Heuw

Bewindvoerder Profez Ten Heuw
Hans ten Heuw | Bewindvoerder
h.tenheuw@profez.nl T 085 - 483 16 33

Profez Klein Wolterink

Bewindvoerder Jan Klein Wolterink
Jan Klein Wolterink, bewindvoerder | Bewindvoerder
j.kleinwolterink@profez.nl T 085 - 483 16 36

Profez Steghuis

bewindvoerder Daphne Steghuis
Daphne Steghuis | Bewindvoerder | Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Bewindvoerder Profez Olde Kalter
Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Hultink

Profez Hultink
Arjen Hultink | Bewindvoerder | Mentor | Curator
a.hultink@profez.nl T 085 - 483 16 55

Profez Van Lingen

Profez van Lingen
Mike van Lingen | Bewindvoerder
m.vanlingen@profez.nl T 085 483 16 54

Profez Noltes

Bewindvoerder Profez Noltes
Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder | mentor
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez Trotsenburg

Bewindvoerder Profez Trotsenburg
Jacqueline Trotsenburg | Bewindvoerder
j.trotsenburg@profez.nl T 085 - 483 16 52

Profez Rudolf

Bewindvoerder Audrey Rudolf
Audrey Rudolf | Bewindvoerder
a.rudolf@profez.nl T 085 - 483 16 56

Profez Van Langen

Profez Van Langen
Carlo van Langen | Bewindvoerder
c.vanlangen@profez.nl T 085 - 483 16 57

Profez Directie

Bewindvoerder Profez Hampsink
Christel Hampsink | Bewindvoerder
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez Directie

Bewindvoerder Profez Tsong
Miranda Tsong | Bewindvoerder | mentor
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

Asli Karakayali
Asli Karakayali | Team ondersteuning Profez
a.karakayali@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Mirjam
Mirjam Smit | Team ondersteuning Profez
T 085 - 488 47 22

Profez

Amber Scholten | Assistent Bewindvoerder
a.scholten@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Giulietta D’Andrea | Assistent Bewindvoerder
g.dandrea@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak