Karin Bakker k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Karin Bakker

Mijn naam is Karin Bakker en ik werk als bewindvoerder onder de naam Profez Bakker. Ik heb 17 jaar gewerkt in de deurwaardersbranche. Als gerechtsdeurwaarder heb ik de maatschappij op financieel gebied de afgelopen jaren sterk zien veranderen en gezien hoe financiële hulpverlening daarbij ontbreekt of tekort schiet. Financiële problemen zijn vaak op te lossen als de juiste wegen maar worden bewandeld. Ik heb van dichtbij meegemaakt dat dit niet voor iedereen vanzelfsprekend of eenvoudig is en dat dit helaas zeer vergaande gevolgen kan hebben.

Door mijn juridische ervaring ben ik goed op de hoogte van de wettelijke procedures en regelgeving zoals bijvoorbeeld wanneer het gaat om beslaglegging en de hoogte van de beslagvrije voet. Met mijn achtergrond weet ik dat iedere financiële situatie een andere oorzaak kan hebben. Wat de één nodig heeft, kan voor de ander weer totaal anders zijn. Ik vind het dan ook belangrijk om samen altijd goed naar de situatie te kijken en advies en hulp op maat te bieden.

De hulpverlenende kant van het vak spreekt mij erg aan. Het motiveert mij om rust en structuur aan te brengen en waar nodig meer inzicht te geven in budget en uitgavenpatroon. Hopelijk met als resultaat dat financiële stress voorgoed verdwijnt. Het mooiste doel is om klanten te begeleiden naar een situatie waarin zij het op termijn zelf weer kunnen overnemen. Maar als het voor de klant prettiger is om de begeleiding te houden, dan kan dat natuurlijk ook.

Ik ben partner geworden bij Profez vanwege de persoonlijke aanpak. Ieder verhaal is anders en het is fijn als daar rekening mee wordt gehouden. Een klant is nooit een nummer. De samenwerking met de andere aangesloten bewindvoerders zorgt voor veel kwaliteit, want iedere bewindvoerder heeft zijn eigen specialisatie en er zijn nooit wachttijden. Samen streven we naar hetzelfde doel, namelijk een stabiele toekomst voor de klant. Ik ben op werkdagen telefonisch bereikbaar op telefoonnummer: 085 – 483 16 45.

Wilt u net als Karin bewindvoerder bij Profez worden? Neem contact op voor de mogelijkheden.

Profez Zeggelink

Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink

Esther Gervink | Bewindvoerder
e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28

Profez Masselink

Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez Kienhuis

Florieke Kienhuis | Bewindvoerder
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez van 't Hoff

Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder
h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20

Profez Rijnenberg

Limone Rijnenberg | Finanieel zorgverlener
l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30

Profez van het Reve

Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Olde Engberink

Stephan Olde Engberink | Bewindvoerder
s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43

Profez de Lange

Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Bosma

Richard Bosma | Bewindvoerder
r.bosma@profez.nl T 085 - 483 16 38

Profez Steghuis

Daphne Steghuis | Bewindvoerder - Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Noltes

Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

bewindvoerder en financieel zorgverlener Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Zwerver

Profez Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez

Christel Hampsink | Directie
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez

Miranda Tsong | Directie
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

Mirjam Smit | Backoffice
m.smit@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Kim Voorhuis | Backoffice
backoffice@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Maureen van der Woning | Backoffice
m.vanderwoning@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak