Bewindvoerder Profez Beniers Eddie Beniers e.beniers@profez.nl T 085 - 483 16 61

Eddie Beniers

Mijn naam is Eddie Beniers. Als bewindvoerder ben ik werkzaam in het gebied van de Rechtbanken Arnhem (gebied Betuwe), Breda (West-Brabant en Zeeland) en ’s-Hertogenbosch (Oost-Brabant).

Waar krijg je energie van?

Mensen die volledig zijn vastgelopen in hun administratie weer vlot trekken. Het op de rit krijgen van hun administratie. Hun financiële situatie weer overzichtelijk en stabiel maken. Dat alles geeft me veel bevrediging en voldoening. Bij mijn eerste bezoek is mijn openingszin steevast, “ik ben lui en dom”. Hiermee is de toon gezet om de mensen vastgelopen in hun financiële situatie te ondersteunen en door zelfwerkzaamheid hun zelfrespect en waardigheid weer terug te geven.

Wat is jouw achtergrond?

Als vrijwilliger en professional heb ik 30 jaren financiële ervaring. Bij banken heb ik gewerkt zowel als manager en als accountmanager. Mijn klanten waren grote en kleine particulieren en grote en kkleine MKB-ondernemingen. In dit brede scala aan relaties heb ik op het gebied van financieren, beleggen, budgetbeheer, fiscaalrecht (Box I, II, III) en erfrecht veel voor hen in hun financiële begeleiding kunnen betekenen. Nu heb ik besloten om mijn vrijwilligerswerk bij Humanitas en mijn ervaring als bankier te combineren en er mijn beroep van te maken als beschermingsbewindvoerder. Ik wilde graag een maatschappelijke bijdrage leveren en daarvan mijn bedrijf maken. Die persoonlijke financiële zaken kunnen als ze je boven het hoofd groeien een persoonlijk probleem worden. Dan vraagt het kracht om aan de bel te trekken en hulp te vragen. Juist de mensen bij Profez kennen vanuit hun ervaringen dat gevoel. Zij hebben vaker met dat bijltje gehakt

Bewindvoering, op professionele basis, is dan een zeer geschikte methode samen met budgettering en/of mentorschap.

Wat drijft jou?

In mijn werk, eerst 8 jaar als docent economie en later 27 jaar als bankier in verschillende functies was luisteren altijd mijn sterke kant. Door mijn onderwijs achtergrond kan ik moeilijke zaken gemakkelijk uitleggen. Tijdens mijn vrijwilligers en bankwerk heb ik dat vaak kunnen toepassen. Langzaamaan werd in mijn bankwerk steeds meer commerciële en administratieve druk zonder nog enige binding met de klant de drive van de organisatie, en steeds minder die van mij.

Tijdens mijn werk bij Humanitas was dat omgekeerd. Daar heb ik mijn beroep van gemaakt als zelfstandig beschermingsbewindvoerder.

Ik krijg energie als ik zie dat het beschermingsbewind zijn vruchten af gaat werpen; als de situatie weer stabiel wordt, de rust weder keert, er ligt aan het einde van de tunnel in zicht komt en mensen weer ruimte krijgen om actief deel te nemen aan de maatschappij. De glimlach die ik dan ervaar bij een cliënt is voor mij onbetaalbaar.

Wat is jouw specialisme?

Luisteren met een zakelijk en een menselijk oor. Daarbij doorzettingsvermogen, betrouwbaar met een sterk verantwoordelijkheidsgevoel, creativiteit en humor.

Waarom ben je partner van Profez geworden?

Profez weet als professionele organisatie al meer dan 10 jaar dat bewindvoering, mentorschap en budgettering vooral is gebaseerd op persoonlijke financiële zaken. Dat zie je terug in de achtergrond van de bewindvoerders en mentoren. Veelal bewindvoerders met een sociaal-psychologische verleden en ex-bankiers en ex-deurwaarders met jarenlange financieel-juridische ervaring.

Profez staat voor Professionals in Financiën en Zorg. Persoonlijke aanpak en aandacht voor de klant is bij Profez vanzelfsprekend. Ondersteund door een uitgebreide backoffice, goede vervangingswaarneming, voortdurend opleiden en up-to-date zijn van alle financiële en juridische ontwikkelingen maken samen de professionaliteit van Profez. Als u kiest voor Profez kiezen wij voor u.

Profez de Roode

Bewindvoerder Profez de Roode
Diana de Roode | Bewindvoerder
d.deroode@profez.nl T 085 - 483 16 62

Profez Veltink

Profez Veltink
Evelien Veltink | Bewindvoerder
e.veltink@profez.nl T 085 - 483 16 38

Profez ter Welle

Profez ter Welle
Laura ter Welle | Financieel zorgverlener
l.terwelle@profez.nl T 085 - 483 16 63

Profez JeWeVe

Profez JeWeVe
Jan Willem ten Heuw | Bewindvoerder
jw.tenheuw@profez.nl T 085 - 483 16 29

Profez Teuiten

Bewindvoerder Profez Teuiten
Dennis Teuiten | Bewindvoerder
d.teuiten@profez.nl T 085 - 483 16 59

Profez Zeggelink

Bewindvoerder Profez Zeggelink
Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink

Bewindvoerder Profez Gervink
Esther Gervink | Bewindvoerder
e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28

Profez Masselink

Bewindvoerder Profez Masselink
Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez Kienhuis

Bewindvoerder Profez Kienhuis
Florieke Kienhuis | Bewindvoerder
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez van 't Hoff

Bewindvoerder Profez Van t Hoff
Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder | Mentor | Curator
h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20

Profez Rijnenberg

Zorgverlener Profez Rijnenberg
Limone Rijnenberg | Bewindvoerder
l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30

Profez van het Reve

Bewindvoerder Profez Van het Reve
Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Olde Engberink

Bewindvoerder Profez Olde Engberink
Stephan Olde Engberink | Bewindvoerder
s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43

Profez Scheffer

Bewindvoerder Profez Scheffer
Anita Scheffer | Bewindvoerder
a.scheffer@profez.nl T 085 - 483 16 32

Profez de Lange

Bewindvoerder Profez De Lange
Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Nijmeijer

Bewindvoerder Gerrit Nijmeijer
Gerrit Nijmeijer | Bewindvoerder
g.nijmeijer@profez.nl T 085 - 483 16 35

Profez ten Heuw

Bewindvoerder Profez Ten Heuw
Hans ten Heuw | Bewindvoerder
h.tenheuw@profez.nl T 085 - 483 16 33

Profez Steghuis

bewindvoerder Daphne Steghuis
Daphne Steghuis | Bewindvoerder | Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Bewindvoerder Profez Olde Kalter
Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Bakker

Bewindvoerder Profez Bakker
Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Noltes

Bewindvoerder Profez Noltes
Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Zwerver

Bewindvoerder Hanneke Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder | mentor
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez Trotsenburg

Bewindvoerder Profez Trotsenburg
Jacqueline Trotsenburg | Bewindvoerder
j.trotsenburg@profez.nl T 085 - 483 16 52

Profez Rudolf

Bewindvoerder Audrey Rudolf
Audrey Rudolf | Bewindvoerder
a.rudolf@profez.nl T 085 - 483 16 56

Profez Hultink

Profez Hultink
Arjen Hultink | Bewindvoerder | Mentor | Curator
a.hultink@profez.nl T 085 - 483 16 55

Profez Van Lingen

Profez van Lingen
Mike van Lingen | Bewindvoerder
m.vanlingen@profez.nl T 085 483 16 54

Profez Van Langen

Profez Van Langen
Carlo van Langen | Bewindvoerder
c.vanlangen@profez.nl T 085 - 483 16 57

Profez Directie

Bewindvoerder Profez Hampsink
Christel Hampsink | Bewindvoerder
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez Directie

Bewindvoerder Profez Tsong
Miranda Tsong | Bewindvoerder | mentor
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez Groen

Profez olde Weghuis
Sander olde Weghuis | Teamleider
s.oldeweghuis@profez.nl T 085 - 483 16 42

Profez

administratie Profez
Mirjam Smit | Team ondersteuning Profez
T 085 - 488 47 22

Profez

Asli Karakayali
Asli Karakayali | Team ondersteuning Profez
a.karakayali@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak