Profez de Boer Annemarijn de Boer a.deboer@profez.nl T 085 - 488 47 22

Annemarijn de Boer

Mijn naam is Annemarijn en ik ben bewindvoerder in opleiding bij Profez.

De afgelopen 23 jaar ben ik in diverse office management functies werkzaam geweest waarvan de laatste 14 jaar in de zorg. Hier heb ik ervaren hoeveel voldoening het geeft om mensen te kunnen helpen. Met deze ervaring en de wens om zelf iets te kunnen betekenen voor mensen, heb ik besloten het roer om te gooien. Ik doe graag werk wat ertoe doet en door de jaren heen is luisteren, budgetteren en organiseren mijn tweede natuur geworden. De stap naar een nieuwe carrière binnen financiële hulpverlening voelde dan ook als een roeping.

Gedurende mijn opleiding zal ik als assistent bewindvoerder helpen een oplossing te bieden voor de financiële problemen van mensen met als doel een financieel stabiele situatie en daarmee persoonlijke rust. Ik ben enthousiast, oplossingsgericht, betrokken en eerlijk en heb aandacht voor de mens achter het vraagstuk. Het geeft mij energie als mijn inzet mensen helpt en motiveert om de problemen op te lossen en zo samen te werken naar een stressvrije toekomst.

Wilt u ook bewindvoerder bij Profez worden? Neem contact op voor de mogelijkheden.

Profez Teuiten

Bewindvoerder Profez Teuiten
Dennis Teuiten | Bewindvoerder
d.teuiten@profez.nl T 085 - 483 16 59

Profez Zeggelink

Bewindvoerder Profez Zeggelink
Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink

Bewindvoerder Profez Gervink
Esther Gervink | Bewindvoerder
e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28

Profez Masselink

Bewindvoerder Profez Masselink
Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez Kienhuis

Bewindvoerder Profez Kienhuis
Florieke Kienhuis | Bewindvoerder
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez van 't Hoff

Bewindvoerder Profez Van t Hoff
Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder | Mentor | Curator
h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20

Profez Rijnenberg

Zorgverlener Profez Rijnenberg
Limone Rijnenberg | Bewindvoerder
l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30

Profez van het Reve

Bewindvoerder Profez Van het Reve
Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Olde Engberink

Bewindvoerder Profez Olde Engberink
Stephan Olde Engberink | Bewindvoerder
s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43

Profez Scheffer

Bewindvoerder Profez Scheffer
Anita Scheffer | Bewindvoerder
a.scheffer@profez.nl T 085 - 483 16 32

Profez de Lange

Bewindvoerder Profez De Lange
Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Nijmeijer

Bewindvoerder Gerrit Nijmeijer
Gerrit Nijmeijer | Bewindvoerder
g.nijmeijer@profez.nl T 085 - 483 16 35

Profez ten Heuw

Bewindvoerder Profez Ten Heuw
Hans ten Heuw | Bewindvoerder
h.tenheuw@profez.nl T 085 - 483 16 33

Profez Steghuis

bewindvoerder Daphne Steghuis
Daphne Steghuis | Bewindvoerder | Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Bewindvoerder Profez Olde Kalter
Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Bakker

Bewindvoerder Profez Bakker
Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Noltes

Bewindvoerder Profez Noltes
Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Zwerver

Bewindvoerder Hanneke Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder | mentor
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez Trotsenburg

Bewindvoerder Profez Trotsenburg
Jacqueline Trotsenburg | Bewindvoerder
j.trotsenburg@profez.nl T 085 - 483 16 52

Profez Rudolf

Bewindvoerder Audrey Rudolf
Audrey Rudolf | Bewindvoerder
a.rudolf@profez.nl T 085 - 483 16 56

Profez Hultink

Profez Hultink
Arjen Hultink | Bewindvoerder | Mentor | Curator
a.hultink@profez.nl T 085 - 483 16 55

Profez Van Lingen

Profez van Lingen
Mike van Lingen | Bewindvoerder
m.vanlingen@profez.nl T 085 483 16 54

Profez Van Langen

Profez Van Langen
Carlo van Langen | Bewindvoerder
c.vanlangen@profez.nl T 085 - 483 16 57

Profez Bosboom

Bewindvoerder Nico Bosboom
Nico Bosboom | Bewindvoerder
n.bosboom@profez.nl T 085 - 483 1658

Profez Directie

Bewindvoerder Profez Hampsink
Christel Hampsink | Bewindvoerder
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez Directie

Bewindvoerder Profez Tsong
Miranda Tsong | Bewindvoerder | mentor
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez Groen

Profez olde Weghuis
Sander olde Weghuis | Teamleider
s.oldeweghuis@profez.nl T 085 - 483 16 42

Profez

administratie Profez
Mirjam Smit | Team ondersteuning Profez
m.smit@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Asli Karakayali
Asli Karakayali | Team ondersteuning Profez
a.karakayali@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak