Profez mentor Boerrigter Carla Boerrigter c.boerrigter@profez.nl T 085 - 483 16 60 Bereikbaar op werkdagen van 8:00 tot 16:30 uur (m.u.v. vrijdag)

Carla Boerrigter

Mijn naam is Carla Boerrigter en ik ben Mentor bij Profez. Ik ben werkzaam in de regio Oldenzaal, maar ook in de rest van Twente. In de afgelopen 20 jaar heb ik als Sociaal Werker mensen ondersteunt die om wat voor reden dan ook het moeilijk vonden om te blijven meedoen in de samenleving. Samen met degene die hulp nodig had, zorgde ik ervoor dat hij/zij de juiste hulp kreeg en weer een wat prettiger leven had. Op dit moment werk ik als leidinggevende in de ouderenzorg en zorg ik samen met een groot team ervoor dat ouderen een fijn leven in ons wooncentrum hebben.

Ervaring als mentor

Als specialisme weet ik al snel hoe het leven van iemand eruit ziet en welke mensen belangrijk zijn in zijn/haar leven. Ik heb kennis van de verschillende hulpverleningsmogelijkheden en een netwerk hierin opgebouwd om in te kunnen zetten. Ik ben enthousiast en een echte motivator. Ik wil ten alle tijden dat mensen gelijkwaardig en met respect met elkaar omgaan. De klant staat bij mij centraal. Door mijn werk weet ik als geen ander dat het leven niet voor iedereen op rolletjes loopt. Ieder mens heeft weleens het moment, meer of minder, dat er dan hulp nodig is. Iedereen mag er zijn, ook als je niet meer zomaar mee kunt komen in de maatschappij. De mensen die dit ervaren wil ik graag ondersteunen om er toch alles uit te blijven halen. Eigen regie en een gelukkig leven vind ik voor mezelf belangrijk, dus daarom ook zeker voor een ander.

Wie ben ik?

Samen zijn met mensen. Familie, collega’s of mijn klanten, dat maakt voor mij geen verschil. We moeten er samen wat van maken en daar kan ik ten volle van genieten. In moeilijke tijden ook weer de humor van alles in kunnen zien én een mooie stap vooruit maken: daar ga ik van stralen! Als een ander dat ook nog eens zo ervaart, dan telt deze energie voor 10! Als zelfstandig ondernemer kan ik werken op de manier waarop ik dat wil samen met de klant. Maar gelijkgestemde collega’s zorgen ervoor dat ik het niet alleen hoef te doen. Doordat ik bij Profez ben aangesloten kan ik hulp vragen, kennis delen én ervoor zorgen dat er een betrouwbare vervanging is bij ziekte of vakantie. Ik kan lekker aan het werk en Profez ondersteunt mij met alles waar ik zelf niet aan toe kom, met de bijbehorende kwaliteitseisen.

Wil jij je net als Carla aansluiten bij Profez? Neem dan contact op voor de mogelijkheden.

Profez Veltink

Profez Veltink
Evelien Veltink | Bewindvoerder
e.veltink@profez.nl T 085 - 483 16 38

Profez JeWeVe

Profez JeWeVe
Jan Willem ten Heuw | Bewindvoerder
jw.tenheuw@profez.nl T 085 - 483 16 29

Profez ter Welle

Profez ter Welle
Laura ter Welle | bewindvoerder
l.terwelle@profez.nl T 085 - 483 16 63

Profez Groot Rouwen

Frank Groot Rouwen | Bewindvoerder |
f.grootrouwen@profez.nl T 085 - 483 16 64

Profez Van Meerten

Pieter-Jan van Meerten | Bewindvoerder
pj.vanmeerten@profez.nl T 085 - 483 16 65

Profez de Roode

Bewindvoerder Profez de Roode
Diana de Roode | Bewindvoerder
d.deroode@profez.nl T 085 - 483 16 62

Profez Beniers

Bewindvoerder Profez Beniers
Eddie Beniers | Bewindvoerder
e.beniers@profez.nl T 085 - 483 16 61

Profez Teuiten

Bewindvoerder Profez Teuiten
Dennis Teuiten I bewindvoerder |
d.teuiten@profez.nl T 085 - 483 16 59

Profez Zeggelink

Bewindvoerder Profez Zeggelink
Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink VOF

Profez olde Weghuis
Sander Olde Weghuis | Bewindvoerder
s.oldeweghuis@profez.nl T 085 - 483 16 42

Profez Kienhuis

Bewindvoerder Profez Kienhuis
Florieke Kienhuis | Bewindvoerder en Mentor
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez Masselink

Bewindvoerder Profez Masselink
Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez van 't Hoff

Bewindvoerder Profez Van t Hoff
Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder | Mentor | Curator
aanmelden@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez Rijnenberg

Zorgverlener Profez Rijnenberg
Limone Rijnenberg | Bewindvoerder
l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30

Profez van het Reve

Bewindvoerder Profez Van het Reve
Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Zwerver

Bewindvoerder Hanneke Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Scheffer

Bewindvoerder Profez Scheffer
Anita Scheffer | Bewindvoerder
a.scheffer@profez.nl T 085 - 483 16 32

Profez de Lange

Bewindvoerder Profez De Lange
Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Bakker

Bewindvoerder Profez Bakker
Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Nijmeijer

Bewindvoerder Gerrit Nijmeijer
Gerrit Nijmeijer | Bewindvoerder
g.nijmeijer@profez.nl T 085 - 483 16 35

Profez ten Heuw

Bewindvoerder Profez Ten Heuw
Hans ten Heuw | Bewindvoerder
h.tenheuw@profez.nl T 085 - 483 16 33

Profez Klein Wolterink

Bewindvoerder Jan Klein Wolterink
Jan Klein Wolterink, bewindvoerder | Bewindvoerder
j.kleinwolterink@profez.nl T 085 - 483 16 36

Profez Steghuis

bewindvoerder Daphne Steghuis
Daphne Steghuis | Bewindvoerder | Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Bewindvoerder Profez Olde Kalter
Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Hultink

Profez Hultink
Arjen Hultink | Bewindvoerder | Mentor | Curator
a.hultink@profez.nl T 085 - 483 16 55

Profez Van Lingen

Profez van Lingen
Mike van Lingen | Bewindvoerder
m.vanlingen@profez.nl T 085 483 16 54

Profez Noltes

Bewindvoerder Profez Noltes
Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder | mentor
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez Trotsenburg

Bewindvoerder Profez Trotsenburg
Jacqueline Trotsenburg | Bewindvoerder
j.trotsenburg@profez.nl T 085 - 483 16 52

Profez Rudolf

Bewindvoerder Audrey Rudolf
Audrey Rudolf | Bewindvoerder
a.rudolf@profez.nl T 085 - 483 16 56

Profez Van Langen

Profez Van Langen
Carlo van Langen | Bewindvoerder
c.vanlangen@profez.nl T 085 - 483 16 57

Profez Directie

Bewindvoerder Profez Hampsink
Christel Hampsink | Bewindvoerder
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez Directie

Bewindvoerder Profez Tsong
Miranda Tsong | Bewindvoerder | mentor
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

Asli Karakayali
Asli Karakayali | Team ondersteuning Profez
a.karakayali@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Mirjam
Mirjam Smit | Team ondersteuning Profez
T 085 - 488 47 22

Profez

Amber Scholten | Assistent Bewindvoerder
a.scholten@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Giulietta D’Andrea | Assistent Bewindvoerder
g.dandrea@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak