Richard Bosma r.bosma@profez.nl T 085 - 483 16 38 Bereikbaar op alle werkdagen van 9.00 – 12.00 uur, behalve woensdag

Richard Bosma

Mijn achtergrond
Jarenlang heb ik in de bankwereld gewerkt bij diverse banken. Meestal in functies waarbij sprake was van een eigen klantenbestand. Hierdoor was er altijd rechtstreeks contact met mijn klanten en kwam ik graag bij de mensen thuis. Zo leerde ik mijn klanten goed kennen en wist een relatie op te bouwen. Om goede adviezen te geven, maakte ik gebruik van financiële planning. Mijn kennis en ervaring zet ik nu in om de juiste acties te ondernemen voor mijn klanten die onder bewind staan.

Mijn specialisme
Ik heb meer specialismen en twee zijn echt belangrijk als bewindvoerder. Door de gedegen kennis op het gebied van financiële planning, doorzie ik meteen de gevolgen van keuzes. Daarnaast weet ik dat achter iedere klant een uniek verhaal schuil gaat. Dat verhaal wil ik kennen. Deze twee specialismen zorgen voor maatwerk op het gebied van bewindvoering. De belangrijkste vragen zijn: wie ben jij en wat heb je nodig?

Mijn drijfveer
Als watersporter denk ik vaak aan het Zeerecht. Een belangrijk artikel hieruit is: “je moet iemand redden, zolang je eigen schip of bemanning daardoor niet in gevaar komt ”. Je haalt mensen dus uit een benarde positie en brengt ze naar een veilige haven. Dat is mijn taak als bewindvoerder.
Hier krijg ik energie van
Iedereen heeft er recht op dat zijn financiën zorgeloos geregeld zijn. Op dit moment geldt dat niet voor iedere Nederlander. Dagelijks lezen we berichten over armoedebestrijding en schulden. Samen met mijn klant werk ik naar een financieel zorgeloze toekomst. En als we dat samen bereiken, dan ben ik zo ontzettend tevreden.

Partner bij Profez
Via een andere franchisenemer kwam ik in 2016 in contact met Profez. Toen ik mij ging verdiepen in hun dienstverlening, werd ik erg enthousiast. Ze hebben het goed geregeld voor de klant en de bewindvoerder. Dit betekent dat ik alle aandacht voor de klant kan hebben. Nu ik franchisenemer van Profez ben, wordt dit bevestigd en geeft deze club mij een warm gevoel.

Als bewindvoerder ben ik werkzaam in Friesland.

Wilt u net als Richard bewindvoerder bij Profez worden? Neem contact op voor de mogelijkheden.

Profez Zeggelink

Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink

Esther Gervink | Bewindvoerder
e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28

Profez Masselink

Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez Kienhuis

Florieke Kienhuis | Bewindvoerder
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez van 't Hoff

Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder
h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20

Profez Rijnenberg

Limone Rijnenberg | Finanieel zorgverlener
l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30

Profez van het Reve

Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Olde Engberink

Stephan Olde Engberink | Bewindvoerder
s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43

Profez de Lange

Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Steghuis

Daphne Steghuis | Bewindvoerder - Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Bakker

Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Noltes

Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

bewindvoerder en financieel zorgverlener Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Zwerver

Profez Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez

Christel Hampsink | Directie
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez

Miranda Tsong | Directie
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

Mirjam Smit | Backoffice
m.smit@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Kim Voorhuis | Backoffice
backoffice@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Maureen van der Woning | Backoffice
m.vanderwoning@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak