Peter Deddens p.deddens@profez.nl T 085 - 483 16 39

Peter Deddens

Mijn achtergrond
Al jaren ben ik werkzaam in de financiële sector. Hierin heb ik veel ervaring opgedaan in de verschillende facetten. Administratie: van het inboeken van een factuur tot het samenstellen van jaarrekeningen voor bedrijven, het doen van belastingaangiften maar ook het procederen tot aan het Europese hof. Beheer van vastgoed: het afstemmen van belangen van opdrachtgevers om tot een financieel en bouwtechnisch gezonde vastgoedportefeuille te komen. Bancair: het verstrekken van leningen, het in beeld brengen en afdekken van risico’s, relatiebeheer. Ik heb mijn werk altijd ingevuld met oog voor wederzijdse belangen. Waarbij de klant als mens centraal staat.

De betrokkenheid bij mensen heb ik ook ingevuld met vrijwilligerswerk; coaching, voetbaltrainer, groepswerker bij een dak en thuislozen instelling. Na een recente reorganisatie kreeg ik tijd om invulling te geven wat ik zelf wilde: mijn kennis van financiën inzetten in de functie van bewindvoerder.

Mijn specialisme
Uit evaluaties met klanten is gebleken dat ik goed ben in het brengen van rust in instabiele situaties, het creëren van een positieve flow en het concretiseren van de droom van de klant. Deze eigenschappen zet ik bij voorkeur in voor mensen met psychische problemen en voor ouderen.

Wat drijft me
Iedereen is uniek en een prachtig mens. Jou te laten stralen en jou omstandigheden zo goed mogelijk in te richten! Dat is mijn drijfveer. Daarbij kan het helpen om de (regel-)druk van geld over te nemen. Want hierdoor kan jij de focus zetten op de zaken waar jij goed in bent. Waar krijg ik energie van Ik krijg energie van het behalen van succes. Als voetbal trainer weet ik dat ik niet elke wedstrijd kan winnen. Wel kan ik met opgeheven hoofd de kleedkamer binnen lopen als ik weet dat elke speler maximaal heeft gepresteerd. Daarbij is elke speler anders en zijn de verwachtingen per persoon verschillend. Daarom kan ik energie krijgen van elk stapje voorwaarts, waarbij jou succes mij energie geeft. Samen op weg naar de top, als bergbeklimmers, aangelijnd. Zo zorgen we er samen voor dat een uitglijder geen valpartij wordt.

Waarom ben je partner bij Profez geworden?
Bewindvoerder bij Profez ben je zelfstand, maar niet alleen. Je kunt niet alles weten, en dan is het prettig om op de kennis en ervaring van collega’s terug te vallen. Het synergie effect is op deze manier merkbaar aanwezig. Samen werken aan professionaliteit en aan het belang van de klanten. Dit DNA vind je terug in de hele organisatie. Ik ben op werkdagen te bereiken tussen 9:00 en 12:00 uur 085 -483 16 39

Wilt u net als Peter bewindvoerder bij Profez worden? Neem contact op voor de mogelijkheden.

Profez Zeggelink

Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink

Esther Gervink | Bewindvoerder
e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28

Profez Masselink

Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez Kienhuis

Florieke Kienhuis | Bewindvoerder
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez van 't Hoff

Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder
h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20

Profez Rijnenberg

Limone Rijnenberg | Finanieel zorgverlener
l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30

Profez van het Reve

Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Olde Engberink

Stephan Olde Engberink | Bewindvoerder
s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43

Profez de Lange

Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Bosma

Richard Bosma | Bewindvoerder
r.bosma@profez.nl T 085 - 483 16 38

Profez Scholten

Mariëlla Scholten | Bewindvoerder
m.scholten@profez.nl T 085 - 483 16 34

Profez Steghuis

Daphne Steghuis | Bewindvoerder - Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Bakker

Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Noltes

Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Ten Dam

Marjolijn ten Dam | Bewindvoerder
m.tendam@profez.nl T 085 - 483 16 47

Profez Van Hemmen

bewindvoerder en financieel zorgverlener Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Zwerver

Profez Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez

Christel Hampsink | Directie
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez

Miranda Tsong | Directie
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

Mirjam Smit | Backoffice
m.smit@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Kim Voorhuis | Backoffice
backoffice@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Maureen van der Woning | Backoffice
m.vanderwoning@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak