Bewindvoerder Profez De Lange Daniera de Lange d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40 Bereikbaar op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 9.00 - 12.00 uur

Daniera de Lange

Mijn achtergrond
Na mijn HBO-opleiding ben ik eigenlijk bij toeval in het bankwezen gerold. Ik heb vele mooie jaren (ruim 15 jaar) binnen de Rabobankorganisatie mogen werken in diverse functies en op diverse afdelingen. Na een reorganisatie was het tijd voor mij om na te denken wat ik echt wil. Uit deze zoektocht is de functie van bewindvoerder gekomen, waarin alle facetten zitten die mij energie geven!

Mijn specialisme
Administratief ben ik sterk onderlegd, waarbij ik het prettig vind om georganiseerd te werk te gaan. Ik ben echter ook flexibel, niets leuker dan niet te weten wat de dag je gaat brengen, juist dat geeft uitdaging in de werkzaamheden!

Wat drijft me
Wat me bovenal drijft in het vak van bewindvoering is het contact met mensen. Ieder met zijn of haar eigen verhaal, dat maakt het mooi. Het is daarnaast niet niks om je financiële huishouden aan een (eerst nog) onbekend iemand over te dragen; als mensen aangeven dat ze jou het toevertrouwen dan zie ik dit als een groot compliment!

Waar krijg ik energie van
Binnen mijn tijd bij de Rabobank merkte ik al dat ik vooral energie haal als ik mensen kan (verder) helpen, op welke manier dan ook. Wanneer ik merk dat ik, door het uit handen nemen van de administratie, de mensen rust kan geven, dan geeft mij dat voldoening. Zodat de klant ook weer kan genieten van de kleine dingen die het doen, omdat ze even niet aan de financiële problemen hoeven te denken. Het uiteindelijke doel waar ik veel energie van krijg, is wanneer de klant zelf op termijn de administratie weer (deels) kan uitvoeren en zich daar ook prettig bij voelt!

Waarom ben ik partner bij Profez geworden
Allereerst vanwege de persoonlijke aanpak binnen Profez en de kernwaarden die Profez nastreeft. De klant is een klant en geen nummer. De klant moet ons altijd goed en op verschillende manieren kunnen bereiken: ik ben zelf te bereiken door te bellen, via WhatsApp of e-mail. Ik vind het belangrijk dat afspraken die we als bewindvoerder en klant maken ook daadwerkelijk nagekomen worden. Daarnaast ben ik ook partner bij Profez vanwege het team van collega-bewindvoerders (met ieder zijn/haar eigen specialisme), zodat er onderling ook kennisoverdracht mogelijk is.

Wilt u net als Daniera bewindvoerder bij Profez worden? Neem contact op voor de mogelijkheden.

Profez Zeggelink

Bewindvoerder Profez Zeggelink
Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink

Bewindvoerder Profez Gervink
Esther Gervink | Bewindvoerder
e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28

Profez Masselink

Bewindvoerder Profez Masselink
Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez Kienhuis

Bewindvoerder Profez Kienhuis
Florieke Kienhuis | Bewindvoerder
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez van 't Hoff

Bewindvoerder Profez Van t Hoff
Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder
h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20

Profez Rijnenberg

Zorgverlener Profez Rijnenberg
Limone Rijnenberg | Financieel zorgverlener
l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30

Profez van het Reve

Bewindvoerder Profez Van het Reve
Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Olde Engberink

Bewindvoerder Profez Olde Engberink
Stephan Olde Engberink | Bewindvoerder
s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43

Profez Steghuis

bewindvoerder Daphne Steghuis
Daphne Steghuis | Bewindvoerder - Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Bewindvoerder Profez Olde Kalter
Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Bakker

Bewindvoerder Profez Bakker
Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Noltes

Bewindvoerder Profez Noltes
Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Zwerver

Bewindvoerder Hanneke Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez Trotsenburg

Bewindvoerder Profez Trotsenburg
Jacqueline Trotsenburg | Bewindvoerder
j.trotsenburg@profez.nl T 085 - 483 16 52

Profez Rudolf

Bewindvoerder Audrey Rudolf
Audrey Rudolf | Bewindvoerder
a.rudolf@profez.nl T 085 - 483 16 56

Profez Kattier

Profez Kattier
Profez Kattier | Bewindvoerder
m.kattier@profez.nl T 085 - 483 16 53

Profez Hultink

Profez Hultink
Arjen Hultink | Bewindvoerder, mentor en curator
a.hultink@profez.nl T 085 - 483 16 55

Profez

Bewindvoerder Profez Hampsink
Christel Hampsink | Directie
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez

Bewindvoerder Profez Tsong
Miranda Tsong | Directie
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

administratie Profez
Mirjam Smit | Backoffice
m.smit@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Backoffice Profez BV
Maureen van der Woning | Backoffice
m.vanderwoning@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak