Bewindvoerder Profez Gervink Esther Gervink e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28 Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 09:00 tot 16:00 uur.

Esther Gervink

Wat is jouw achtergrond?
Voordat ik als zelfstandig ondernemer aan de slag ging heb ik 23 jaar bij de Rabobank gewerkt. Dit heb ik altijd met heel veel plezier gedaan. Ik had altijd een droom om “iets voor mijzelf” te beginnen, maar ik wist nooit goed wat. Doordat er heel veel ging veranderen bij de Rabobank, ben ik mij buiten de bank gaan oriënteren. En zo kwam ik via stage bij Profez terecht.

Wat is jouw specialisme?
Mijn collega’s komen bij me op het moment dat ze het gevoel hebben dat klanten “een warm bad” nodig hebben. Ik kan goed luisteren en ben oprecht geïnteresseerd in mensen. Ik (ver)oordeel niet en richt mij samen met de klant op de toekomst.

Wat drijft je?
Elke klant heeft zo zijn eigen verhaal. Ik merk ook dat geen enkele klant hetzelfde is. Doordat ik de vrijheid heb kan ik zelf invulling geven wat ik voor klanten kan betekenen. De ene klant heeft net iets meer nodig dan de andere. Dit natuurlijk allemaal in overleg met de klant. Je merkt ook dat dit enorm gewaardeerd wordt.

Waar krijg je energie van?
We hebben een erg leuk team met verschillende mensen, maar die allemaal dezelfde missie hebben; klanten helpen die het financieel moeilijk hebben. Ik krijg er energie van dat mijn klanten mij vertellen dat er rust is ontstaan.

Waarom ben je partner bij Profez geworden?
Ik vind het heel erg mooi dat de klant centraal wordt gesteld binnen Profez. Zeker in een wereld waarin steeds meer zelfstandigheid van mensen wordt verwacht. Niet iedereen is hier klaar voor of kan dit aan. Denk aan alles via de computer moeten regelen en het verdwijnen van vaste contactpersonen bij bedrijven. Ik merk ook dat het contact met klanten mij goed af gaat en energie geeft.

Als bewindvoerder ben ik werkzaam in de regio Twente, Hengelo, Oldenzaal, Enschede, Almelo, Borne, Hof van Twente en Nijverdal. Wilt u meer informatie? Mail mij gerust.

Wilt u net als Esther bewindvoerder bij Profez worden? Neem contact op voor de mogelijkheden.

Profez Zeggelink

Bewindvoerder Profez Zeggelink
Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Masselink

Bewindvoerder Profez Masselink
Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez Kienhuis

Bewindvoerder Profez Kienhuis
Florieke Kienhuis | Bewindvoerder
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez van 't Hoff

Bewindvoerder Profez Van t Hoff
Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder
h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20

Profez Rijnenberg

Zorgverlener Profez Rijnenberg
Limone Rijnenberg | Financieel zorgverlener
l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30

Profez van het Reve

Bewindvoerder Profez Van het Reve
Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Olde Engberink

Bewindvoerder Profez Olde Engberink
Stephan Olde Engberink | Bewindvoerder
s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43

Profez de Lange

Bewindvoerder Profez De Lange
Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Steghuis

bewindvoerder Daphne Steghuis
Daphne Steghuis | Bewindvoerder - Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Bewindvoerder Profez Olde Kalter
Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Bakker

Bewindvoerder Profez Bakker
Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Noltes

Bewindvoerder Profez Noltes
Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Zwerver

Bewindvoerder Hanneke Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez Trotsenburg

Bewindvoerder Profez Trotsenburg
Jacqueline Trotsenburg | Bewindvoerder
j.trotsenburg@profez.nl T 085 - 483 16 52

Profez Rudolf

Bewindvoerder Audrey Rudolf
Audrey Rudolf | Bewindvoerder
a.rudolf@profez.nl T 085 - 483 16 56

Profez Kattier

Profez Kattier
Profez Kattier | Bewindvoerder
m.kattier@profez.nl T 085 - 483 16 53

Profez Hultink

Profez Hultink
Arjen Hultink | Bewindvoerder, mentor en curator
a.hultink@profez.nl T 085 - 483 16 55

Profez

Bewindvoerder Profez Hampsink
Christel Hampsink | Directie
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez

Bewindvoerder Profez Tsong
Miranda Tsong | Directie
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

administratie Profez
Mirjam Smit | Backoffice
m.smit@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Backoffice Profez BV
Maureen van der Woning | Backoffice
m.vanderwoning@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak