Bewindvoerder Profez Hampsink Christel Hampsink c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21 Bereikbaar op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. Spreek altijd de voicemail in, dan bel ik u zo spoedig mogelijk terug.

Christel Hampsink

Wat is jouw achtergrond?
Vanaf mijn 18de heb ik diverse commerciële functies vervuld binnen KPN en later als zelfstandig ondernemer. Tot ik in 2010 het roer totaal heb omgegooid; ik wilde mensen gaan helpen, ik wilde meer maatschappelijk betrokken zijn en niet meer in een commerciële functie werken.

Wat is jouw specialisme?
Orde in de financiële chaos scheppen. Zorgen voor een stabiele toekomst en weer overzicht krijgen in de administratie. Een “plan van aanpak” maken dat haalbaar is en voor rust zorgt bij mijn klanten.

Wat drijft jou?
Iedere keer als ik hoor hoe mijn klanten in de problemen zijn gekomen dan denk ik: ”dit had mij ook kunnen overkomen”. Elke keer voel ik dan de drang om te mogen helpen, verschil te maken en rust te creëren.

Waar krijg je energie van?
Van sporten, van schilderen en van mensen die met veel enthousiasme over hun passie praten. Maar ook van klanten die met tranen van vreugde afscheid van mij nemen en hun toekomst weer vol vertrouwen tegemoet zien.

Waarom ben je partner van Profez geworden?
Hun visie spreekt mij aan: korte wachttijden, wederzijds respect, goed bereikbaar en klanten niet als een nummer zien.

Als bewindvoerder ben ik werkzaam in de regio Twente, Hengelo, Oldenzaal, Enschede, Almelo, Borne, Hof van Twente en Nijverdal.

Wilt u net als Christel bewindvoerder bij Profez worden? Neem contact op voor de mogelijkheden.

Profez Zeggelink

Bewindvoerder Profez Zeggelink
Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink

Bewindvoerder Profez Gervink
Esther Gervink | Bewindvoerder
e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28

Profez Masselink

Bewindvoerder Profez Masselink
Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez Kienhuis

Bewindvoerder Profez Kienhuis
Florieke Kienhuis | Bewindvoerder
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez van 't Hoff

Bewindvoerder Profez Van t Hoff
Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder
h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20

Profez Rijnenberg

Zorgverlener Profez Rijnenberg
Limone Rijnenberg | Financieel zorgverlener
l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30

Profez van het Reve

Bewindvoerder Profez Van het Reve
Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Olde Engberink

Bewindvoerder Profez Olde Engberink
Stephan Olde Engberink | Bewindvoerder
s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43

Profez de Lange

Bewindvoerder Profez De Lange
Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Steghuis

Daphne Steghuis | Bewindvoerder - Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Bewindvoerder Profez Olde Kalter
Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Bakker

Bewindvoerder Profez Bakker
Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Noltes

Bewindvoerder Profez Noltes
Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

bewindvoerder en financieel zorgverlener Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Zwerver

Profez Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez Trotsenburg

Bewindvoerder Profez Trotsenburg
Jacqueline Trotsenburg | Bewindvoerder
j.trotsenburg@profez.nl T 085 - 483 16 52

Profez

Bewindvoerder Profez Tsong
Miranda Tsong | Directie
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

administratie Profez
Mirjam Smit | Backoffice
m.smit@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Kim Voorhuis | Backoffice
backoffice@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Maureen van der Woning | Backoffice
m.vanderwoning@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak