Bewindvoerder Kim Hemmer Kim Hemmer k.hemmer@profez.nl T 085 - 488 47 26 Maandag tot en met vrijdag van 09:00 tot 13:00 uur. 

Kim Hemmer

Mijn naam is Kim, onder de naam Profez Hemmer neem ik de financiële zorgen van mensen uit handen die door psychische, lichamelijke, verstandelijke of andere oorzaken zelf niet (meer) in staat zijn deze zorgen te ordenen of op te lossen.

De reden dat ik bewindvoerder ben geworden is dat ik in mijn carrière binnen de incasso- en deurwaardersbranche vaak heb gedacht ‘ik wou dat ik meer kon doen’ en ‘die hulp kan beter’. Vooral tijdens de periode waarin ik als deurwaarder werkzaam was heb ik veel schrijnende gevallen gezien waarin goede hulp noodzakelijk was, maar niet werd geboden of niet werd gevonden.

De laatste jaren vond ik het moeilijk om te zien dat de mensen die niet kunnen betalen hun laatste geld aan deurwaarders moesten afstaan. En dan heb ik het nu alleen maar over de mensen met (problematische) schulden. Wat te denken aan de mensen die vanwege hun geestelijke- of lichamelijke beperking niet in staat zijn hun financiën te beheren. Iedereen verdient gepaste hulp en die kan ik bieden!

Het helpen van mensen geeft mij voldoening. Het bieden van goede financiële hulp is mijn grootste drijfveer, dit omdat ik met eigen ogen heb gezien wat financiële zorgen met mensen doen en waartoe het men soms drijft. Ook vind ik het belangrijk dat mensen de juiste hulp en aandacht krijgen. Met een persoonlijke aanpak probeer ik samen met de klant de financiële zorgen te ordenen en op te lossen.

Als bewindvoerder ben ik werkzaam in de regio Twente, Hengelo, Oldenzaal, Enschede, Almelo, Borne, Hof van Twente en Nijverdal. Wilt u meer informatie, mail dan gerust!

Profez Zeggelink

Bewindvoerder Profez Zeggelink
Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink

Bewindvoerder Profez Gervink
Esther Gervink | Bewindvoerder
e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28

Profez Masselink

Bewindvoerder Profez Masselink
Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez Kienhuis

Bewindvoerder Profez Kienhuis
Florieke Kienhuis | Bewindvoerder
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez van 't Hoff

Bewindvoerder Profez Van t Hoff
Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder
h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20

Profez Rijnenberg

Zorgverlener Profez Rijnenberg
Limone Rijnenberg | Financieel zorgverlener
l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30

Profez van het Reve

Bewindvoerder Profez Van het Reve
Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Olde Engberink

Bewindvoerder Profez Olde Engberink
Stephan Olde Engberink | Bewindvoerder
s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43

Profez de Lange

Bewindvoerder Profez De Lange
Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Steghuis

Daphne Steghuis | Bewindvoerder - Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Bewindvoerder Profez Olde Kalter
Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Bakker

Bewindvoerder Profez Bakker
Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Noltes

Bewindvoerder Profez Noltes
Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

bewindvoerder en financieel zorgverlener Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Zwerver

Profez Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez Trotsenburg

Bewindvoerder Profez Trotsenburg
Jacqueline Trotsenburg | Bewindvoerder
j.trotsenburg@profez.nl T 085 - 483 16 52

Profez

Bewindvoerder Profez Hampsink
Christel Hampsink | Directie
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez

Bewindvoerder Profez Tsong
Miranda Tsong | Directie
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

administratie Profez
Mirjam Smit | Backoffice
m.smit@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Kim Voorhuis | Backoffice
backoffice@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Maureen van der Woning | Backoffice
m.vanderwoning@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak