Profez Hultink Arjen Hultink a.hultink@profez.nl T 085 - 483 16 55

Arjen Hultink

Wat is jouw achtergrond

Allereerst, maak ik graag gebruik van deze gelegenheid om een kleine impressie van mij te geven. Mijn naam is Arjen Hultink, woonachtig in Harderwijk met mijn vrouw en twee dochters. Ik ben een mensgericht en empatisch persoon, daarbij bezit ik over een groot analytisch vermogen. Door mijn HBO opleiding Maatschappelijk werk en dienstverlening aan de hogeschool Windesheim ben ik gespecialiseerd in sociaal juridische dienstverlening en daarnaast ben ik ook een landelijk erkend GGZ agoog, gespecialiseerd in psychiatrie & verslaving.

Wat is jouw specialisme

Door deze specialisaties ken ik de belangen van diverse partijen. Hierdoor ben ik instaat om zorgvuldig met deze belangen om te gaan. Aangezien wetten en regels de spelregels van onze samenleving zijn. Heb ik tijdens mijn opleiding mij toegelegd op veel juridische vakken zoals sociale zekerheid recht, arbeidsrecht en civiel recht. Daarnaast heb ik mij ook verdiept in vakken zoals sociologie en psychologie. Waardoor ik in bezit ben van goed ontwikkelde communicatieve vaardigheden, kan luisteren en inlevingsvermogen heb. Tevens bezit ik ook de nodige mensenkennis en empathie. Dit zorgt ervoor dat ik instaat ben om met verschillende partijen te kunnen onderhandelen, bemiddelen en voorlichting kan geven. Verder kan ik mensen overtuigen, motiveren en coachen om zo tot een degelijk eindresultaat te komen.

Wat drijft je

Als bewindvoerder, mentor en curator sta ik voor het bevorderen van mensen in onze samenleving. Waarbij zij tot hun recht komen als mens. Ik streef ernaar dat mensen zich in wisselwerking met hun sociale omgeving zo goed mogelijk kunnen ontplooien, naar hun eigen aard, behoeften en opvattingen.

Waar krijg je energie van

Soms zijn mensen met financiële of persoonlijke problemen ook de grip op hun leven kwijt en belanden in een negatieve spiraal. Om de negatieve spiraal te doorbreken is het belangrijk dat mensen weer overzicht krijgen op hun situatie en dat zij ervaren dat zij zelf iets aan hun situatie kunnen veranderen. Mijn dienstverlening is erop gericht om cliënten (financieel) zelfredzamer te maken.

Waarom ben je partner bij Profez

Profez, professionals in financiën en zorg. is een franchise organisatie van verschillende bewindvoerders, mentoren en budgetbeheerders. Allemaal zijn wij zelfstandig ondernemers en werken onder de paraplu van Profez. Wat voor de cliënten veel voordelen met zich meebrengt. Zo hebben wij een groot netwerk aan ondersteunende diensten en vinden wij het belangrijk om de cliënt en
diens persoonlijke situatie goed te kennen. Daarom heeft de cliënt één contactpersoon die alles voor regelt. Echter, is er altijd vervanging aanwezig. Tevens voldoet iedereen bij Profez aan de gestelde eisen van de rechtbank en is iedereen lid van de branchevereniging VeWeVe. Een ander voordeel is dat er een enorme hoeveelheid kennis is welke wij regelmatig onderling uitwisselen middels intervisie bijeenkomsten. Daarnaast volgen wij regelmatig trainingen om onze kennis up to date te houden.

Werkgebied

Nieuwsgierig naar mijn persoonlijke werkwijze in de regio randmeren en noord west Veluwe? Graag ga ik met u in gesprek om onze mogelijke samenwerking te bespreken.

Profez Zeggelink

Bewindvoerder Profez Zeggelink
Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink

Bewindvoerder Profez Gervink
Esther Gervink | Bewindvoerder
e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28

Profez Masselink

Bewindvoerder Profez Masselink
Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez Kienhuis

Bewindvoerder Profez Kienhuis
Florieke Kienhuis | Bewindvoerder
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez van 't Hoff

Bewindvoerder Profez Van t Hoff
Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder
h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20

Profez Rijnenberg

Zorgverlener Profez Rijnenberg
Limone Rijnenberg | Financieel zorgverlener
l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30

Profez van het Reve

Bewindvoerder Profez Van het Reve
Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Olde Engberink

Bewindvoerder Profez Olde Engberink
Stephan Olde Engberink | Bewindvoerder
s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43

Profez de Lange

Bewindvoerder Profez De Lange
Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Steghuis

bewindvoerder Daphne Steghuis
Daphne Steghuis | Bewindvoerder - Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Bewindvoerder Profez Olde Kalter
Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Bakker

Bewindvoerder Profez Bakker
Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Noltes

Bewindvoerder Profez Noltes
Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Zwerver

Bewindvoerder Hanneke Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez Trotsenburg

Bewindvoerder Profez Trotsenburg
Jacqueline Trotsenburg | Bewindvoerder
j.trotsenburg@profez.nl T 085 - 483 16 52

Profez Rudolf

Bewindvoerder Audrey Rudolf
Audrey Rudolf | Bewindvoerder
a.rudolf@profez.nl T 085 - 483 16 56

Profez Kattier

Profez Kattier
Profez Kattier | Bewindvoerder
m.kattier@profez.nl T 085 - 483 16 53

Profez Bosboom

Bewindvoerder Nico Bosboom
Nico Bosboom | Bewindvoerder en financiële zorgverlener
n.bosboom@profez.nl T 085-483 16 58

Profez

Bewindvoerder Profez Hampsink
Christel Hampsink | Directie
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez

Bewindvoerder Profez Tsong
Miranda Tsong | Directie
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

administratie Profez
Mirjam Smit | Backoffice
m.smit@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Backoffice Profez BV
Maureen van der Woning | Backoffice
m.vanderwoning@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak