bewindvoerder Jan Hutten Jan Hutten j.hutten@profez.nl T 085 - 483 16 37 Telefonisch bereikbaar op maandag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Bezoekadres (alleen op afspraak): Bredewater 16, 2715 CA Zoetermeer

Jan Hutten

Mijn achtergrond 
Mijn naam is Jan Hutten en ik ben opgegroeid in de Randstad. Als zelfstandig ondernemer en beschermingsbewindvoerder ben ik tevens partner van Profez B.V.. Nadat ik geruime tijd werkzaam ben geweest in de deurwaardersbranche, heb ik een aantal jaren als (coördinator) SchuldHulpMaatje in Zoetermeer gewerkt. Daarnaast ben ik coördinator van één van de uitdeelpunten van de Voedselbank.

Mijn specialisatie
Door mijn achtergrond heb ik de nodige ervaring met het oplossen van financiële en juridische problemen. Daarnaast vind ik het belangrijk om een luisterend oor te bieden en er voor de klant te zijn en om samen tot een oplossing te komen.

Wat mij drijft en waar ik energie van krijg 
Mijn belangrijkste motivatie om beschermingsbewindvoerder te worden is om op die manier daadwerkelijk iets te kunnen betekenen voor mensen die om wat voor reden ook niet in staat zijn om hun eigen financiële belangen te behartigen en dan met name de mensen met problematische schulden. Ik heb ervaren dat het “samen doen” van essentieel belang is. Als je in de schulden zit is het belangrijk dat iemand in je gelooft en helpt, zonder oordeel en gewoon samen aan de slag te gaan om weer financieel orde op zaken te stellen. Dat samen zoeken naar een oplossing en mensen weer perspectief te bieden is wat ik graag doe en waar ik energie van krijg.

Waarom ik partner ben geworden bij Profez B.V. 
De kernwaarde van Profez “een persoonlijke benadering en aandacht voor de klant” spreekt mij heel erg aan. Daarnaast is het een voordeel dat ik, zo nodig, kan terugvallen op de binnen Profez aanwezige specialistische kennis en ervaring.

Werkgebied en bereikbaarheid Als bewindvoerder richt ik mij met name op klanten in Zoetermeer en omgeving, zeg maar het “groene hart”.

Wilt u net als Jan bewindvoerder bij Profez worden? Neem contact op voor de mogelijkheden.

Profez Zeggelink

Bewindvoerder Profez Zeggelink
Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink

Bewindvoerder Profez Gervink
Esther Gervink | Bewindvoerder
e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28

Profez Masselink

Bewindvoerder Profez Masselink
Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez Kienhuis

Bewindvoerder Profez Kienhuis
Florieke Kienhuis | Bewindvoerder
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez van 't Hoff

Bewindvoerder Profez Van t Hoff
Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder
h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20

Profez Rijnenberg

Zorgverlener Profez Rijnenberg
Limone Rijnenberg | Financieel zorgverlener
l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30

Profez van het Reve

Bewindvoerder Profez Van het Reve
Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Olde Engberink

Bewindvoerder Profez Olde Engberink
Stephan Olde Engberink | Bewindvoerder
s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43

Profez de Lange

Bewindvoerder Profez De Lange
Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Steghuis

bewindvoerder Daphne Steghuis
Daphne Steghuis | Bewindvoerder - Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Bewindvoerder Profez Olde Kalter
Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Bakker

Bewindvoerder Profez Bakker
Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Noltes

Bewindvoerder Profez Noltes
Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Zwerver

Bewindvoerder Hanneke Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez Trotsenburg

Bewindvoerder Profez Trotsenburg
Jacqueline Trotsenburg | Bewindvoerder
j.trotsenburg@profez.nl T 085 - 483 16 52

Profez Rudolf

Bewindvoerder Audrey Rudolf
Audrey Rudolf | Bewindvoerder
a.rudolf@profez.nl T 085 - 483 16 56

Profez Kattier

Profez Kattier
Profez Kattier | Bewindvoerder
m.kattier@profez.nl T 085 - 483 16 53

Profez Hultink

Profez Hultink
Arjen Hultink | Bewindvoerder, mentor en curator
a.hultink@profez.nl T 085 - 483 16 55

Profez

Bewindvoerder Profez Hampsink
Christel Hampsink | Directie
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez

Bewindvoerder Profez Tsong
Miranda Tsong | Directie
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

administratie Profez
Mirjam Smit | Backoffice
m.smit@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Backoffice Profez BV
Maureen van der Woning | Backoffice
m.vanderwoning@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak