Bewindvoerder Profez Karakayali Mustafa Karakayali m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Mustafa Karakayali

Mijn naam is Mustafa Karakayali. Ik ben 48 jaar en ongeveer 22 jaar werkzaam geweest in de incasso- en deurwaardersbranche. De laatste 14 jaar heb ik gewerkt als gerechtsdeurwaarder. Tevens heb ik jarenlang als vertrouwenspersoon dienst mogen doen. In die periode heb ik vaak meegemaakt, dat mensen met schulden met de rug tegen de muur stonden en geen kant meer op konden. Mensen, die in dergelijke situaties zitten worden niet altijd op een goede wijze bijgestaan en begeleid, waardoor er zeer schrijnende situaties kunnen ontstaan. Als gerechtsdeurwaarder beschik je dan niet over de juiste middelen om die mensen goed te begeleiden en te ondersteunen. Je bent immers in opdracht van je schuldeiser aan het werk. Ik heb mij dan ook steeds vaker afgevraagd of ik mijn werk als gerechtsdeurwaarder wel wilde voortzetten.

Specialisme
De voorgedane kans om bewindvoerder te worden heb ik daarom met beide handen aangegrepen. Met mijn achtergrond (beslag- en executierecht) ben ik in staat om mijn cliënten goed bij te staan en zeer kritisch te zijn jegens de schuldeisers en hun belangenbehartigers.

Drijfveer en waar ik energie van krijg
Mijn missie is dan ook om hulp te bieden aan mensen die, door problemen in de persoonlijke situatie, in financiële problemen zijn geraakt of dreigen in zo’n situatie terecht te komen. Het hebben van schulden brengt veel stress en andere problemen met zich mee. Het doel is om weer rust en overzicht te brengen in het leven van mijn cliënten en uiteindelijk de zelfredzaamheid te bevorderen. Ik krijg energie en voldoening, als ik zie dat de situatie is gestabiliseerd, de rust is weergekeerd, mijn cliënt tevreden is en hij/zij weer beter in zijn/haar vel zit.

Waarom Profez?
Ik heb mij aangesloten bij Profez, omdat bij Profez de cliënt centraal staat en de continuïteit is gewaarborgd. Regelmatig vindt er overleg plaats tussen de bewindvoerders bij Profez, waarbij kennis en ervaringen worden uitgewisseld. Die werkwijze levert een goede bijdrage om mijn cliënten nog beter te ondersteunen.

Wilt u net als Mustafa bewindvoerder bij Profez worden? Neem contact op voor de mogelijkheden.

Profez Zeggelink

Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink

Esther Gervink | Bewindvoerder
e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28

Profez Masselink

Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez Kienhuis

Florieke Kienhuis | Bewindvoerder
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez van 't Hoff

Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder
h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20

Profez Rijnenberg

Limone Rijnenberg | Finanieel zorgverlener
l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30

Profez van het Reve

Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Olde Engberink

Stephan Olde Engberink | Bewindvoerder
s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43

Profez de Lange

Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Bosma

Richard Bosma | Bewindvoerder
r.bosma@profez.nl T 085 - 483 16 38

Profez Scholten

Mariëlla Scholten | Bewindvoerder
m.scholten@profez.nl T 085 - 483 16 34

Profez Steghuis

Daphne Steghuis | Bewindvoerder - Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Bakker

Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Noltes

Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Ten Dam

Marjolijn ten Dam | Bewindvoerder
m.tendam@profez.nl T 085 - 483 16 47

Profez Van Hemmen

bewindvoerder en financieel zorgverlener Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Zwerver

Profez Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez

Christel Hampsink | Directie
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez

Miranda Tsong | Directie
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

Mirjam Smit | Backoffice
m.smit@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Kim Voorhuis | Backoffice
backoffice@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Maureen van der Woning | Backoffice
m.vanderwoning@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak