Profez Kattier Profez Kattier m.kattier@profez.nl T 085 - 483 16 53 maandag t/m donderdag 9.00 - 12.00 uur

Profez Kattier

Wat is jouw achtergrond?

Ik ben Mia Kattier en werk als bewindvoerder onder de naam Profez Kattier. Hiervoor werkte ik ruim dertig jaar als informatiespecialist bij SLO, het instituut voor leerplanontwikkeling. In de avonduren studeerde ik Nederlands recht aan de Open Universiteit. Tijdens deze studie kwam ik erachter dat ik naast juridische vakken ook het sociale aspect erg leuk vind. Dat is de reden dat ik de opleiding tot bewindvoerder ben gaan volgen. Tegenwoordig combineer ik met veel plezier mijn administratieve ervaring, juridische kennis en maatschappelijke betrokkenheid in het vak van bewindvoerder.

Wat is jouw specialisme?

Iedere cliënt is uniek en vraagt een eigen benadering. Ik ken mijn cliënten en hun situatie, luister naar hun wensen en kan zo maatwerk leveren. Een persoonlijke aanpak en korte lijntjes vind ik belangrijk.

Wat drijft je?

Financiële zorgen, het overzicht over je administratie verliezen of schulden: het kan iedereen overkomen en heeft veel impact op je leven. Als bewindvoerder ondersteun en begeleid ik cliënten op weg naar financiële rust en een stabiele toekomst. Samen naar een optimale financiële situatie: het geeft mij veel voldoening daaraan een bijdrage te kunnen leveren.

Waar krijg je energie van?

Elk stapje op weg naar een betere toekomst voor mijn klant geeft mij energie. Ik wil mijn cliënten ontlasten en ontzorgen, zodat zij weer kunnen genieten van hun leven. Niets mooier dan te ervaren dat mijn werk zijn vruchten afwerpt.

Waarom ben je partner bij Profez geworden?

Ik heb me als zelfstandig bewindvoerder bij Profez aangesloten omdat Profez staat voor betrokkenheid, kwaliteit en continuïteit. Ook delen we informatie en netwerken, waardoor we als bewindvoerders elkaar versterken. Samen weten we meer dan alleen.

Werkgebied

Bent u op zoek naar een betrokken bewindvoerder in Achterhoek of Twente? Neem dan vrijblijvend contact met me op om de mogelijkheden te bespreken.

Profez Zeggelink

Bewindvoerder Profez Zeggelink
Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink

Bewindvoerder Profez Gervink
Esther Gervink | Bewindvoerder
e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28

Profez Masselink

Bewindvoerder Profez Masselink
Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez Kienhuis

Bewindvoerder Profez Kienhuis
Florieke Kienhuis | Bewindvoerder
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez van 't Hoff

Bewindvoerder Profez Van t Hoff
Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder
h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20

Profez Rijnenberg

Zorgverlener Profez Rijnenberg
Limone Rijnenberg | Financieel zorgverlener
l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30

Profez van het Reve

Bewindvoerder Profez Van het Reve
Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Olde Engberink

Bewindvoerder Profez Olde Engberink
Stephan Olde Engberink | Bewindvoerder
s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43

Profez de Lange

Bewindvoerder Profez De Lange
Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Steghuis

bewindvoerder Daphne Steghuis
Daphne Steghuis | Bewindvoerder - Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Bewindvoerder Profez Olde Kalter
Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Bakker

Bewindvoerder Profez Bakker
Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Noltes

Bewindvoerder Profez Noltes
Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Zwerver

Bewindvoerder Hanneke Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez Trotsenburg

Bewindvoerder Profez Trotsenburg
Jacqueline Trotsenburg | Bewindvoerder
j.trotsenburg@profez.nl T 085 - 483 16 52

Profez Rudolf

Bewindvoerder Audrey Rudolf
Audrey Rudolf | Bewindvoerder
a.rudolf@profez.nl T 085 - 483 16 56

Profez Hultink

Profez Hultink
Arjen Hultink | Bewindvoerder, mentor en curator
a.hultink@profez.nl T 085 - 483 16 55

Profez

Bewindvoerder Profez Hampsink
Christel Hampsink | Directie
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez

Bewindvoerder Profez Tsong
Miranda Tsong | Directie
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

administratie Profez
Mirjam Smit | Backoffice
m.smit@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Backoffice Profez BV
Maureen van der Woning | Backoffice
m.vanderwoning@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak