Florieke Kienhuis f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25 Maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur.

Florieke Kienhuis

Wat is jouw achtergrond?
Tijdens mijn studie  Maatschappelijk Werk en Dienstverlening, groeide mijn interesse steeds meer om als bewindvoerder aan het werk te gaan en ik heb daarom mijn stages uitgevoerd bij een kantoor gespecialiseerd in bewindvoering.

Wat is jouw specialisme?
Door mijn achtergrond als Maatschappelijk Werkster ben ik sociaal ingesteld, een goede communicatie vind ik erg belangrijk. Daarnaast ben ik erg nauwkeurig in mijn werk en vind ik het belangrijk dat taken goed worden uitgevoerd. Wel vind ik het daarbij belangrijk dat mijn cliënten zelf ook gemotiveerd zijn en meewerken.

Wat drijft je?
Wat mij als bewindvoerder erg aanspreekt is het feit dat je voor mensen met financiële problemen iets kunt betekenen. Problemen waar zij op een bepaald moment om zeer diverse redenen (tijdelijk) zelf niet meer uitkomen. Financiële problemen kosten mensen vaak veel energie, waardoor zij niet in staat zijn zich op andere belangrijke zaken te focussen.

Waar krijg je energie van?
Ik neem als bewindvoerder de financiële zaken van mijn cliënten over, waardoor zij zich weer kunnen bezighouden met andere belangrijke zaken in hun leven. Dit om ervoor te zorgen dat het niet alleen met de financiën van mijn cliënt goed gaat, maar ook met mijn cliënt zelf. Wanneer ik zie dat het beter gaat met mijn cliënt, als zij bij mij onder bewind staat, geeft mij dit energie.

Waarom ben je partner bij Profez geworden?
Hulpverlening is bij veel instanties vaak onpersoonlijk en mensen voelen zich veelal niet prettig behandeld. Binnen Profez is dit geheel anders. Door middel van een persoonlijke aanpak bieden wij ‘’financiële zorg op maat’’ aangezien elke cliënt en elke situatie verschillend is.

Als bewindvoerder ben ik werkzaam in de regio Twente, Hengelo, Oldenzaal, Enschede, Almelo, Borne, Hof van Twente en Nijverdal.

Wilt u net als Florieke bewindvoerder bij Profez worden? Neem contact op voor de mogelijkheden.

Profez Zeggelink

Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink

Esther Gervink | Bewindvoerder
e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28

Profez Masselink

Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez van 't Hoff

Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder
h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20

Profez Rijnenberg

Limone Rijnenberg | Finanieel zorgverlener
l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30

Profez van het Reve

Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Olde Engberink

Stephan Olde Engberink | Bewindvoerder
s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43

Profez de Lange

Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Bosma

Richard Bosma | Bewindvoerder
r.bosma@profez.nl T 085 - 483 16 38

Profez Steghuis

Daphne Steghuis | Bewindvoerder - Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Bakker

Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Noltes

Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

bewindvoerder en financieel zorgverlener Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Zwerver

Profez Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez

Christel Hampsink | Directie
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez

Miranda Tsong | Directie
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

Mirjam Smit | Backoffice
m.smit@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Kim Voorhuis | Backoffice
backoffice@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Maureen van der Woning | Backoffice
m.vanderwoning@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak