Jan Klein Wolterink j.kleinwolterink@profez.nl T 085 - 483 16 36

Jan Klein Wolterink

Mijn achtergrond
Ik ben geboren en getogen in Twente . De roots van mijn ouders liggen in de Achterhoek. De afgelopen ruim 25 jaar heb ik gewerkt in de financiële dienstverlening. In deze periode heb ik me vooral beziggehouden met advisering, financiering, accountancy en control. Inmiddels ben ik ook opgeleid als professioneel beschermingsbewindvoerder, schuldhulpverlener en budgetcoach. Ik ben gehuwd en de trotse vader van 3 dochters.

Mijn specialisme
In mijn werk als bewindvoerder is schuldhulpverlening mijn specialisme. Ik heb werkervaring opgedaan bij de schuldhulpverleningsdienst in Amsterdam Nieuw-West. Hier heb ik aan den lijve ondervonden hoe groot de impact van financiële zorgen op mensen zijn. Ook heb ik ervaren dat het iedereen kan overkomen.

Wat drijft me
Mijn motto is: “wie zijn eigen weg gaat kan door niemand worden ingehaald”. Deze tekst zag ik voor het eerst toen ik in 2011 deelnam aan een goede doelentocht voor de stichting Join4 Energy en is me altijd bijgebleven. Je talenten gebruiken. Keuzes maken. Het heft in eigen handen nemen. Dat vind ik belangrijk. Als bewindvoerder help ik mensen, die om wat voor reden dan ook, moeite hebben bij het beheren van hun financiële zaken. Ook help ik mensen bij het oplossen van hun schulden. Hierbij komt mijn opgebouwde kennis en (levens)ervaring goed van pas.

Waar krijg ik energie van
Het werk van bewindvoerder geeft me veel energie. Het is sociaal, gevarieerd, maar brengt ook veel verantwoordelijkheid met zich mee. Ik heb ontdekt dat je als financieel zorgverlener altijd toegevoegde waarde biedt.  Ik haal vooral energie uit de gesprekken met mensen in hun eigen thuissituatie. In mijn vrije tijd haal ik energie uit mijn gezin en uit sportief bezig zijn, zingen en fotograferen.

Waarom ben ik partner bij Profez geworden
In 2016 heb ik het roer omgegooid en gekozen voor het werkveld van de financiële zorgverlening. Toen ik via enkele oud-collega’s in contact kwam met Profez was mijn gevoel bij de organisatie direct goed. De dienstverlening van Profez is laagdrempelig en de klant staat echt centraal. Als partner bij Profez kan ik mezelf als zelfstandig ondernemer blijven uitdagen. Daarnaast ben ik verzekerd van een goede ondersteuning vanuit een solide organisatie met een goede reputatie in de markt.

Wilt u net als Jan bewindvoerder bij Profez worden? Neem contact op voor de mogelijkheden.

Profez Zeggelink

Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink

Esther Gervink | Bewindvoerder
e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28

Profez Masselink

Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez Kienhuis

Florieke Kienhuis | Bewindvoerder
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez van 't Hoff

Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder
h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20

Profez Rijnenberg

Limone Rijnenberg | Finanieel zorgverlener
l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30

Profez van het Reve

Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Olde Engberink

Stephan Olde Engberink | Bewindvoerder
s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43

Profez de Lange

Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Bosma

Richard Bosma | Bewindvoerder
r.bosma@profez.nl T 085 - 483 16 38

Profez Scholten

Mariëlla Scholten | Bewindvoerder
m.scholten@profez.nl T 085 - 483 16 34

Profez Steghuis

Daphne Steghuis | Bewindvoerder - Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Bakker

Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Noltes

Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Ten Dam

Marjolijn ten Dam | Bewindvoerder
m.tendam@profez.nl T 085 - 483 16 47

Profez Van Hemmen

bewindvoerder en financieel zorgverlener Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Zwerver

Profez Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez

Christel Hampsink | Directie
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez

Miranda Tsong | Directie
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

Mirjam Smit | Backoffice
m.smit@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Kim Voorhuis | Backoffice
backoffice@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Maureen van der Woning | Backoffice
m.vanderwoning@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak