Annelou Masselink a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29 Elke werkdag telefonisch bereikbaar van 9:00 tot 12:00 uur.

Annelou Masselink

Wat is jouw achtergrond?
Na mijn studie HBO-rechten ben ik gestart bij het UWV als uitkeringsdeskundige. Mijn werkzaamheden bestonden voornamelijk uit het controleren van de WW-aanvragen, of mensen wel of niet in aanmerking kwamen voor een WW-uitkering. Ik was al snel zoekende naar een andere baan. Ik wilde meer klantcontact en klanten niet als een nummer zien. Uiteindelijk kwam Profez op mijn pad.

Wat is jouw specialisme?
Ik denk in de mogelijkheden en oplossingen. Ik denk graag mee met mijn klanten en ik wil graag samen tot een oplossing komen. Problemen zijn er om op te lossen.

Wat drijft je?
Doordat wij een persoonlijke benadering hebben met klanten geeft het mij meer voldoening. Je kunt beter meedenken en een passende oplossing zoeken. Elke situatie is weer anders en vaak speelt er ook andere problematiek. Dan is het fijn dat wij dit ook meenemen in de communicatie, maar ook in de oplossingen.

Waar krijg je energie van?
Ik krijg energie als ik mensen kan helpen en samen problemen oplossen. Het creëren van financiële rust en het samen werken naar een goede (schuldenvrije) toekomst. Naast mijn werk krijg ik energie van sporten, van muziek en mijn vrienden en familie zien.

Waarom ben je partner bij Profez geworden?
Ik ben meerdere keren gaan kijken binnen Profez hoe zij te werk gingen. Ik had al direct een goed gevoel hoe zij de functie als bewindvoerder invullen. De persoonlijke benadering naar klanten en begeleiders en goede bereikbaarheid.

Wilt u net als Annelou bewindvoerder bij Profez worden? Neem contact op voor de mogelijkheden.

Profez Zeggelink

Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink

Esther Gervink | Bewindvoerder
e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28

Profez Kienhuis

Florieke Kienhuis | Bewindvoerder
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez van 't Hoff

Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder
h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20

Profez Rijnenberg

Limone Rijnenberg | Finanieel zorgverlener
l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30

Profez van het Reve

Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Olde Engberink

Stephan Olde Engberink | Bewindvoerder
s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43

Profez de Lange

Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Bosma

Richard Bosma | Bewindvoerder
r.bosma@profez.nl T 085 - 483 16 38

Profez Steghuis

Daphne Steghuis | Bewindvoerder - Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Bakker

Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Noltes

Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

bewindvoerder en financieel zorgverlener Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Zwerver

Profez Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez Trotsenburg

Jacqueline Trotsenburg | Bewindvoerder
j.trotsenburg@profez.nl T 085 - 483 16 52

Profez

Christel Hampsink | Directie
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez

Miranda Tsong | Directie
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

Mirjam Smit | Backoffice
m.smit@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Kim Voorhuis | Backoffice
backoffice@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Maureen van der Woning | Backoffice
m.vanderwoning@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak