Bewindvoerder Profez Masselink Annelou Masselink a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29 Elke werkdag telefonisch bereikbaar van 9:00 tot 12:00 uur.

Annelou Masselink

Wat is jouw achtergrond?

Mijn Naam is Annelou Masselink en ik ben bewindvoerder onder de naam Profez Masselink. Na mijn studie HBO-rechten ben ik gestart bij het UWV als uitkeringsdeskundige. Mijn werkzaamheden bestonden voornamelijk uit het controleren van de WW-aanvragen, of mensen wel of niet in aanmerking kwamen voor een WW-uitkering. Ik was al snel zoekende naar een andere baan. Ik wilde meer klantcontact en klanten niet als een nummer zien. Uiteindelijk kwam Profez op mijn pad.

Wat is jouw specialisme?

Ik denk in de mogelijkheden en oplossingen. Ik denk graag mee met mijn klanten en ik wil graag samen tot een oplossing komen. Problemen zijn er om op te lossen.

Wat drijft je?

Doordat wij een persoonlijke benadering hebben met klanten geeft het mij meer voldoening. Je kunt beter meedenken en een passende oplossing zoeken. Elke situatie is weer anders en vaak speelt er ook andere problematiek. Dan is het fijn dat wij dit ook meenemen in de communicatie, maar ook in de oplossingen.

Waar krijg je energie van?

Ik krijg energie als ik mensen kan helpen en samen problemen oplossen. Het creëren van financiële rust en het samen werken naar een goede (schuldenvrije) toekomst. Naast mijn werk krijg ik energie van sporten, van muziek en mijn vrienden en familie zien.

Waarom ben je partner bij Profez geworden?

Ik ben meerdere keren gaan kijken binnen Profez hoe zij te werk gingen. Ik had al direct een goed gevoel hoe zij de functie als bewindvoerder invullen. De persoonlijke benadering naar klanten en begeleiders en goede bereikbaarheid.

Wilt u net als Annelou bewindvoerder bij Profez worden? Neem contact op voor de mogelijkheden.

Profez Zeggelink

Bewindvoerder Profez Zeggelink
Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink

Bewindvoerder Profez Gervink
Esther Gervink | Bewindvoerder
e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28

Profez Kienhuis

Bewindvoerder Profez Kienhuis
Florieke Kienhuis | Bewindvoerder
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez van 't Hoff

Bewindvoerder Profez Van t Hoff
Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder
h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20

Profez van het Reve

Bewindvoerder Profez Van het Reve
Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Olde Engberink

Bewindvoerder Profez Olde Engberink
Stephan Olde Engberink | Bewindvoerder
s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43

Profez de Lange

Bewindvoerder Profez De Lange
Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Nijmeijer

Bewindvoerder Gerrit Nijmeijer
Gerrit Nijmeijer | Bewindvoerder
g.nijmeijer@profez.nl T 085 - 483 16 35

Profez Steghuis

bewindvoerder Daphne Steghuis
Daphne Steghuis | Bewindvoerder - Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Bewindvoerder Profez Olde Kalter
Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Bakker

Bewindvoerder Profez Bakker
Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Noltes

Bewindvoerder Profez Noltes
Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Zwerver

Bewindvoerder Hanneke Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez Trotsenburg

Bewindvoerder Profez Trotsenburg
Jacqueline Trotsenburg | Bewindvoerder
j.trotsenburg@profez.nl T 085 - 483 16 52

Profez Rudolf

Bewindvoerder Audrey Rudolf
Audrey Rudolf | Bewindvoerder
a.rudolf@profez.nl T 085 - 483 16 56

Profez Hultink

Profez Hultink
Arjen Hultink | Bewindvoerder, mentor en curator
a.hultink@profez.nl T 085 - 483 16 55

Profez

Bewindvoerder Profez Hampsink
Christel Hampsink | Directie
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez

Bewindvoerder Profez Tsong
Miranda Tsong | Directie
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

administratie Profez
Mirjam Smit | Backoffice
m.smit@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Backoffice Profez BV
Maureen Eggert | Backoffice
m.eggert@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Sylvia Zanderink
Sylvia Zanderink | Backoffice
s.zanderink@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak