Bewindvoerder Gerrit Nijmeijer Gerrit Nijmeijer g.nijmeijer@profez.nl T 085 - 483 16 35 en 06 - 13 79 99 39  Elke werkdag bereikbaar tussen 9 - 12 uur.

Gerrit Nijmeijer

Achtergrond
Mijn naam is Gerrit Nijmeijer. Ik ben 56 jaar en jarenlang werkzaam geweest in de banksector als senior accountmanager Bijzonder Beheer. In deze functie adviseerde ik zowel particuliere als zakelijke relaties met problematische schulden. Zeer belangrijk daarbij was voor mij dat de cliënt en zijn probleem centraal stonden.

Ervaring
In 2017 ben ik als zelfstandig financieel zorgverlener (Profez Nijmeijer) aan de slag gegaan. Ik richt mij op bewindvoering en schuldhulpverlening voor zowel de particuliere als zakelijke relaties. Uitgangspunt voor mij blijft daarbij dat de cliënt en zijn probleem centraal staan.
Met Profez Nijmeijer maak ik onderdeel uit van de bewindvoerdersorganisatie Profez. Ik heb voor hen gekozen omdat het een franchise organisatie is waarbij een groot aantal bewindvoerders samenwerken, er veel specialisme aanwezig is en daardoor een brede dienstverlening wordt aangeboden. Bij elke cliënt hebben wij als doelstelling om rust en overzicht te creëren door ‘Financiële Zorg op Maat’ te bieden.

Mijn missie

Ik heb als missie dat ik hulp wil bieden aan cliënten die te maken hebben met (dreigende) schulden. Zonder oordelen, praktisch, snel en resultaatgericht. Dit geeft mij veel voldoening.
Om een vicieuze cirkel van schulden te voorkomen, richt ik mij daarbij op zelfredzaamheid en bewust financieel gedrag voor de langere termijn.

Mijn visie
Schulden los je alleen op door structurele hulp, waarbij cliënten leren zelf de regie te nemen over hun financiële situatie. Ik heb als uitgangspunt dat je iemand in moeilijkheden niet in de steek laat. Ik ga naast je staan en neem je, als dat nodig is, aan de hand mee. En samen kijken en leren we hoe je vrij kan komen van (dreigende) schulden. Ongeacht je geloof, ras, geaardheid of afkomst. Voorkomen van schulden is natuurlijk het beste. Daarom is ruime aandacht voor vroege signalering en preventie van groot belang. Wie de cirkel van schulden doorbreekt of weet te voorkomen is pas echt vrij.

Wilt u net als Gerrit bewindvoerder bij Profez worden? Neem contact op voor de mogelijkheden.

Profez Zeggelink

Bewindvoerder Profez Zeggelink
Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink

Bewindvoerder Profez Gervink
Esther Gervink | Bewindvoerder
e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28

Profez Masselink

Bewindvoerder Profez Masselink
Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez Kienhuis

Bewindvoerder Profez Kienhuis
Florieke Kienhuis | Bewindvoerder
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez van 't Hoff

Bewindvoerder Profez Van t Hoff
Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder
h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20

Profez Rijnenberg

Zorgverlener Profez Rijnenberg
Limone Rijnenberg | Financieel zorgverlener
l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30

Profez van het Reve

Bewindvoerder Profez Van het Reve
Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Olde Engberink

Bewindvoerder Profez Olde Engberink
Stephan Olde Engberink | Bewindvoerder
s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43

Profez de Lange

Bewindvoerder Profez De Lange
Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Steghuis

bewindvoerder Daphne Steghuis
Daphne Steghuis | Bewindvoerder - Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Bewindvoerder Profez Olde Kalter
Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Bakker

Bewindvoerder Profez Bakker
Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Noltes

Bewindvoerder Profez Noltes
Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Zwerver

Bewindvoerder Hanneke Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez Trotsenburg

Bewindvoerder Profez Trotsenburg
Jacqueline Trotsenburg | Bewindvoerder
j.trotsenburg@profez.nl T 085 - 483 16 52

Profez Rudolf

Bewindvoerder Audrey Rudolf
Audrey Rudolf | Bewindvoerder
a.rudolf@profez.nl T 085 - 483 16 56

Profez Kattier

Profez Kattier
Profez Kattier | Bewindvoerder
m.kattier@profez.nl T 085 - 483 16 53

Profez Hultink

Profez Hultink
Arjen Hultink | Bewindvoerder, mentor en curator
a.hultink@profez.nl T 085 - 483 16 55

Profez

Bewindvoerder Profez Hampsink
Christel Hampsink | Directie
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez

Bewindvoerder Profez Tsong
Miranda Tsong | Directie
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

administratie Profez
Mirjam Smit | Backoffice
m.smit@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Backoffice Profez BV
Maureen van der Woning | Backoffice
m.vanderwoning@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak