Bewindvoerder Profez Noltes Arjan Noltes a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Arjan Noltes

Mijn naam is Arjan Noltes en werk als bewindvoerder onder de naam Profez Noltes. Mijn werkgebied strekt zich uit over heel Twente en een stukje Salland. In 2003 heb ik mijn hbo Retail Management afgerond en ben in als filiaalmanager gestart in een kledingwinkel. Daar werd veelal gestuurd op cijfers en werd de inkoop gebudgetteerd. Vanuit de winkel kreeg ik de kans om te gaan werken bij ABNAMRO. Hier ben ik 8 jaarlang actief geweest voor de particuliere klant en heb ik mij gespecialiseerd in vermogen. Daar was het dat ik voor het eerst in aanraking kwam met Bewindvoering en Bewindvoerders. Ik kwam er achter dat mensen niets hebben aan een advies als ze niet weten hoe ze het moeten toepassen.

Mijn grootste kracht is uitleggen van complexe vraagstukken naar voor eenieder duidelijke taal. Veel zaken worden namelijk onnodig ingewikkeld gemaakt. Mijn grootste drijfveer is de mogelijkheid om mensen te helpen, zodat financiƫn weer op de rit komen. Je merkt dat het wegnemen van deze stres al voor verlichting zorgt. Wanneer een puzzel in elkaar valt en elk stukje op de juiste plek ligt heb ik voldoening in mijn werk. Daar krijg ik energie van!

De reden dat ik mij heb aangesloten bij Profez is dat zij dezelfde waarden hanteren. Op het moment dat je een probleem hebt, op welk vlak dan ook, dan wil je gehoord worden. Dan wil je dezelfde vertrouwde persoon spreken en niet iemand die je niet kent. Dat staan ik voor. Daarnaast werken wij met zijn allen samen en helpen wij elkaar bij het oplossen van problemen. Je merkt dat je als groep zoveel meer kunt bereiken.

Wilt u net als Arjan bewindvoerder bij Profez worden? Neem contact op voor de mogelijkheden.

Profez Zeggelink

Bewindvoerder Profez Zeggelink
Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink

Bewindvoerder Profez Gervink
Esther Gervink | Bewindvoerder
e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28

Profez Masselink

Bewindvoerder Profez Masselink
Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez Kienhuis

Bewindvoerder Profez Kienhuis
Florieke Kienhuis | Bewindvoerder
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez van 't Hoff

Bewindvoerder Profez Van t Hoff
Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder
h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20

Profez van het Reve

Bewindvoerder Profez Van het Reve
Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Olde Engberink

Bewindvoerder Profez Olde Engberink
Stephan Olde Engberink | Bewindvoerder
s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43

Profez de Lange

Bewindvoerder Profez De Lange
Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Nijmeijer

Bewindvoerder Gerrit Nijmeijer
Gerrit Nijmeijer | Bewindvoerder
g.nijmeijer@profez.nl T 085 - 483 16 35

Profez Steghuis

bewindvoerder Daphne Steghuis
Daphne Steghuis | Bewindvoerder - Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Bewindvoerder Profez Olde Kalter
Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Bakker

Bewindvoerder Profez Bakker
Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Van Hemmen

Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Zwerver

Bewindvoerder Hanneke Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez Trotsenburg

Bewindvoerder Profez Trotsenburg
Jacqueline Trotsenburg | Bewindvoerder
j.trotsenburg@profez.nl T 085 - 483 16 52

Profez Rudolf

Bewindvoerder Audrey Rudolf
Audrey Rudolf | Bewindvoerder
a.rudolf@profez.nl T 085 - 483 16 56

Profez Hultink

Profez Hultink
Arjen Hultink | Bewindvoerder, mentor en curator
a.hultink@profez.nl T 085 - 483 16 55

Profez

Bewindvoerder Profez Hampsink
Christel Hampsink | Directie
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez

Bewindvoerder Profez Tsong
Miranda Tsong | Directie
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

administratie Profez
Mirjam Smit | Backoffice
m.smit@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Backoffice Profez BV
Maureen Eggert | Backoffice
m.eggert@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Sylvia Zanderink
Sylvia Zanderink | Backoffice
s.zanderink@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak