Stephan Olde Engberink s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43 Elke werkdag telefonisch bereikbaar tussen 9.00 - 12.00 uur

Stephan Olde Engberink

Mijn achtergrond
Mijn naam is Stephan Olde Engberink, professioneel bewindvoerder en partner van Profez. Ik ben geboren en getogen in Twente, gehuwd en vader van 2 dochters.
Na 19 jaar werkzaam te zijn geweest als adviseur in de financiële dienstverlening (ING), is het voor mij duidelijk: voortaan wil ik werken vanuit maatschappelijke betrokkenheid. Daarom zet ik -als professioneel bewindvoerder- mijn ervaring graag in voor financiële hulp en het scheppen van rust en overzicht in alle voorkomende (financiële) situaties.

Mijn specialisme
Met mijn brede én oprechte interesse verdiep ik mij graag in mensen en hun (thuis)situaties. Mijn motto is ‘ken je client!’ en mijn kernwaarden zijn respect en integriteit. Samen werk ik graag met u aan een gestructureerde, financiële huishouding.

Wat drijft mij
Geen cliënt is hetzelfde evenals hun persoonlijke situatie. Daardoor vergt elke situatie een andere, persoonlijke aanpak. Samen op zoek naar passende oplossingen voor een stabiele situatie, die de cliënt rust en overzicht geeft. Samen werken aan een vastgesteld doel en dat doel behalen!

Waar krijg ik energie van
De cliënt ‘ontzorgen’ en hun financiële zaken zo goed mogelijk organiseren en structureren, zodat zij zich kunnen focussen op andere, belangrijke (levens-)zaken. Dit alles met als doel de cliënt beter in z’n vel te laten zitten. Dat geeft mij energie!

Waarom ben ik partner bij Profez geworden
De visie van Profez, haar professionaliteit, vooruitstrevendheid en de persoonlijke aanpak richting cliënten zijn de belangrijkste redenen waarom ik mij heb aangesloten. Door de diversiteit van bewindvoerders is er veel kennis en ervaring ‘in huis’. Voor elke situatie is er dus een passende oplossing beschikbaar. De cliënten van Profez kunnen vertrouwen op een betrouwbare, vooruitstrevende dienstverlening.

Wilt u net als Stephan bewindvoerder bij Profez worden? Neem contact op voor de mogelijkheden.

Profez Zeggelink

Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink

Esther Gervink | Bewindvoerder
e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28

Profez Masselink

Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez Kienhuis

Florieke Kienhuis | Bewindvoerder
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez van 't Hoff

Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder
h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20

Profez Rijnenberg

Limone Rijnenberg | Finanieel zorgverlener
l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30

Profez van het Reve

Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez de Lange

Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Bosma

Richard Bosma | Bewindvoerder
r.bosma@profez.nl T 085 - 483 16 38

Profez Scholten

Mariëlla Scholten | Bewindvoerder
m.scholten@profez.nl T 085 - 483 16 34

Profez Steghuis

Daphne Steghuis | Bewindvoerder - Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Bakker

Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Noltes

Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Ten Dam

Marjolijn ten Dam | Bewindvoerder
m.tendam@profez.nl T 085 - 483 16 47

Profez Van Hemmen

bewindvoerder en financieel zorgverlener Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Zwerver

Profez Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez

Christel Hampsink | Directie
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez

Miranda Tsong | Directie
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

Mirjam Smit | Backoffice
m.smit@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Kim Voorhuis | Backoffice
backoffice@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Maureen van der Woning | Backoffice
m.vanderwoning@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak