Marlou Olde Kalter m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46 maandag t/m donderdag van 09:00 tot 12:00 uur.

Marlou Olde Kalter

Wat is jouw achtergrond?
Vanaf mijn 16de heb ik verschillende commerciële banen gehad. Hiervan heb ik zeven jaar bij de Rabobank gewerkt. Ik was al langere tijd op zoek naar een andere uitdaging waarbij ik ook echt een verschil kan maken in het leven van een ander. Via via ben ik bij Profez terecht gekomen, om uiteindelijk als zelfstandig bewindvoerder te gaan werken.

Wat is jouw specialisme?
Om overzicht te krijgen in de financiën en om samen met de klant weer grip te krijgen op hun financiën. Hierbij wil ik zoveel mogelijk rust creëren bij de klant. Ik oordeel niet, want ik heb het gevoel dat iedereen in zo’n situatie kan belanden. Ik vind het belangrijk om te denken in oplossingen en mogelijkheden in plaats van in problemen.

Wat drijft jou?
Dit zijn voornamelijk de klanten. Ik vind het fantastisch als zij door mijn hulp een stukje rust krijgen en het gevoel dat zij weer “licht” zien aan het einde van de tunnel. Hierbij probeer ik zoveel mogelijk maatwerk te leveren en te kijken naar wat iemand nodig heeft. Dit is in mijn ogen per klant verschillend.

Waar krijg je energie van?
Van gezellig eten met vrienden, sporten, maar ook van hele kleine dingen als een warme lente/zomerdag. Tevens zie ik het als een uitdaging om het budget van mijn klanten op orde te krijgen. Als dit lukt kan ik hier heel vrolijk van worden.

Waarom ben je partner van Profez geworden?
Ik ben het eens met de aanpak van Profez. Ik zie in hun visie heel duidelijk een menselijke kant; een contactpersoon die jouw situatie kent, wederzijds respect en korte wachttijden. Daarnaast wilde ik altijd al voor mezelf beginnen. Bij Profez kon ik die wens waarmaken. Als bewindvoerder ben ik werkzaam in de regio Twente, Hengelo, Oldenzaal, Enschede, Almelo, Borne, Hof van Twente en Nijverdal.

Wilt u meer informatie? Mail mij gerust op m.oldekalter@profez.nl. Bellen kan ook, ik ben bereikbaar op maandag t/m donderdag van 09:00 tot 12:00 uur.

Profez Zeggelink

Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink

Esther Gervink | Bewindvoerder
e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28

Profez Masselink

Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez Kienhuis

Florieke Kienhuis | Bewindvoerder
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez van 't Hoff

Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder
h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20

Profez Rijnenberg

Limone Rijnenberg | Finanieel zorgverlener
l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30

Profez van het Reve

Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Olde Engberink

Stephan Olde Engberink | Bewindvoerder
s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43

Profez de Lange

Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Bosma

Richard Bosma | Bewindvoerder
r.bosma@profez.nl T 085 - 483 16 38

Profez Steghuis

Daphne Steghuis | Bewindvoerder - Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Bakker

Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Noltes

Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

bewindvoerder en financieel zorgverlener Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Zwerver

Profez Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez

Christel Hampsink | Directie
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez

Miranda Tsong | Directie
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

Mirjam Smit | Backoffice
m.smit@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Kim Voorhuis | Backoffice
backoffice@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Maureen van der Woning | Backoffice
m.vanderwoning@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak