Zorgverlener Profez Rijnenberg Limone Rijnenberg l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30 Telefonisch bereikbaar op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag van 9.00 uur t/m 12.00 uur.

Limone Rijnenberg

Achtergrond
Mijn naam is Limone. Ik ben partner bij Profez. Na 24 jaar met veel plezier te hebben gewerkt bij ABN AMRO bank in diverse functies was het voor mij tijd om wat anders te gaan doen. In mijn werk maar ook in mijn persoonlijke omgeving werd ik steeds vaker geconfronteerd met mensen die tijdelijk of voor een langere tijd niet zelf in staat waren om hun financiële zaken op orde te krijgen of te houden. Dit kan ontstaan door het “plotseling” overlijden van een dierbare, een ZZP’er die erg goed is in zijn vak, maar dat het financiële gedeelte niet echt zijn “ding” is.

Daarnaast heb je steeds meer jongeren, jonge gezinnen, alleenstaande ouder gezinnen en “alleenstaande” ouderen die het lastig vinden om in de huidige maatschappij hun weg te vinden op financieel vlak. Hoge lasten, wegvallen inkomsten, schulden en loonbeslagen. Vaak kom je terecht in een vicieuze cirkel en kun je te maken krijgen met andere problemen die de situatie kunnen verslechteren.

Ervaring
Met mijn financiële achtergrond, diverse WFT en Nibe opleidingen, de opleiding tot bewindvoerder en de opleiding tot schuldhulpverlener en butgetcoach wil ik graag een bijdrage leveren om rust en stabiliteit te brengen in uw financiële situatie met “als dit mogelijk is” financiële zelfredzaamheid in de toekomst.

Integriteit, vertrouwen en professionaliteit zijn kernwaarden voor Profez Rijnenberg

Zoek tijdig hulp!
Neem vrijblijvend contact met mij op en bespreek wat ik voor u kan betekenen!

Preventief!
U kunt Profez Rijnenberg ook preventief inschakelen als zorgverlenende instantie of als bedrijf voor uw werknemers. Neem voor meer informatie contact met mij op.

Maatschappelijke betrokkenheid!
Ook zijn wij maatschappelijk betrokken bij “Stichting Lef “en “Belastinginvuller bij de FNV”.

Wilt u net als Limone zorgverlener bij Profez worden? Neem contact op voor de mogelijkheden.

Profez Zeggelink

Bewindvoerder Profez Zeggelink
Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink

Bewindvoerder Profez Gervink
Esther Gervink | Bewindvoerder
e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28

Profez Masselink

Bewindvoerder Profez Masselink
Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez Kienhuis

Bewindvoerder Profez Kienhuis
Florieke Kienhuis | Bewindvoerder
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez van 't Hoff

Bewindvoerder Profez Van t Hoff
Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder
h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20

Profez van het Reve

Bewindvoerder Profez Van het Reve
Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Olde Engberink

Bewindvoerder Profez Olde Engberink
Stephan Olde Engberink | Bewindvoerder
s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43

Profez de Lange

Bewindvoerder Profez De Lange
Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Steghuis

bewindvoerder Daphne Steghuis
Daphne Steghuis | Bewindvoerder - Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Bewindvoerder Profez Olde Kalter
Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Bakker

Bewindvoerder Profez Bakker
Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Noltes

Bewindvoerder Profez Noltes
Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Zwerver

Bewindvoerder Hanneke Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez Trotsenburg

Bewindvoerder Profez Trotsenburg
Jacqueline Trotsenburg | Bewindvoerder
j.trotsenburg@profez.nl T 085 - 483 16 52

Profez Rudolf

Bewindvoerder Audrey Rudolf
Audrey Rudolf | Bewindvoerder
a.rudolf@profez.nl T 085 - 483 16 56

Profez Kattier

Profez Kattier
Profez Kattier | Bewindvoerder
m.kattier@profez.nl T 085 - 483 16 53

Profez Hultink

Profez Hultink
Arjen Hultink | Bewindvoerder, mentor en curator
a.hultink@profez.nl T 085 - 483 16 55

Profez

Bewindvoerder Profez Hampsink
Christel Hampsink | Directie
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez

Bewindvoerder Profez Tsong
Miranda Tsong | Directie
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

administratie Profez
Mirjam Smit | Backoffice
m.smit@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Backoffice Profez BV
Maureen van der Woning | Backoffice
m.vanderwoning@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak