Bewindvoerder Audrey Rudolf Audrey Rudolf a.rudolf@profez.nl T 085 - 483 16 56

Audrey Rudolf

Wat is jouw achtergrond

Mijn naam is Audrey Rudolf en ik ben bewindvoerder onder de naam Profez Rudolf. Met veel plezier heb ik de afgelopen 27 jaren op verschillende afdeling binnen de Rabobank gewerkt, waarbij ik verschillende functies heb uitgevoerd op het gebied van financiën en verzekeringen. Het klantcontact heb ik daarbij altijd zeer gewaardeerd. Na alle veranderingen binnen de financiële wereld en ook binnen de Rabobank de laatste jaren, heb ik geconstateerd dat mijn huidige werkzaamheden steeds meer worden beheerst door standaardisering en digitalisering. Helaas gaat dit ten koste van het klantcontact. Via via ben ik in contact gekomen met Profez en dat was een mooi moment om het roer om te gooien en als zelfstandig bewindvoerder aan de slag te gaan.

Wat is jouw specialisme

Ik ben oprecht geïnteresseerd in het verhaal van mijn klanten en wil ze graag persoonlijk ontmoeten. Door te luisteren en vooral niet te oordelen, wil ik samen met mijn klanten een plan maken om weer grip op de financiën te krijgen. Ik vind het belangrijk dat mijn klanten een goed gevoel hebben over onze samenwerking en zal er alles aan doen om per situatie uit te zoeken wat de mogelijkheden en oplossingen zijn. Mijn gedrevenheid, eerlijkheid en kennis op financieel gebied en sociale zekerheid helpen mij daar bij.

Wat drijft je

Dat is vooral mijn passie voor en nieuwsgierigheid naar mensen. Het klantcontact in combinatie met de financiële, de administratieve en de organisatorische aspecten van bewindvoering zijn voor mij de perfecte mix. Veel mensen hebben financiële zorgen of te weinig financiële kennis en komen daar zelf niet uit. Elke situatie is weer anders en ik zie het als een uitdaging om de problemen van die klanten te vertalen naar oplossingen. Op die manier hoop ik mijn klanten weer rust te geven, zodat ze de toekomst weer met vertrouwen tegemoet kunnen zien. Daar wordt ik blij van!

Waar krijg je energie van

Ik krijg energie van het contact met mensen, het zoeken naar passende oplossingen en het hebben van eigen verantwoordelijkheden. Als mijn klanten blij zijn, wordt ik daar ook blij van. Naast mijn werk krijg ik ook energie van samenzijn met familie en vrienden, sporten en muziek.

Waarom ben je partner bij Profez geworden

Profez onderscheid zich door haar landelijk unieke manier van werken gericht op het wegnemen van stress bij armoedebestrijding. De klant staat centraal en dat spreekt mij aan. Wij behandelen klanten niet als een nummer maar als mens. Via Profez is ook vervanging geregeld, mocht dat nodig zijn. Zodoende is de bereikbaarheid voor klanten gewaarborgd.

Werkgebied

Ik ben beschikbaar als bewindvoerder in de regio Oost Nederland, Twente, Enschede, Hengelo, Oldenzaal, Almelo, Borne, Hof van Twente, Nijverdal, Dinkelland en Ootmarsum.

Wilt u net als Audrey bewindvoerder bij Profez worden? Neem contact op voor de mogelijkheden.

Profez Zeggelink

Bewindvoerder Profez Zeggelink
Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink

Bewindvoerder Profez Gervink
Esther Gervink | Bewindvoerder
e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28

Profez Masselink

Bewindvoerder Profez Masselink
Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez Kienhuis

Bewindvoerder Profez Kienhuis
Florieke Kienhuis | Bewindvoerder
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez van 't Hoff

Bewindvoerder Profez Van t Hoff
Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder
h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20

Profez van het Reve

Bewindvoerder Profez Van het Reve
Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Olde Engberink

Bewindvoerder Profez Olde Engberink
Stephan Olde Engberink | Bewindvoerder
s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43

Profez de Lange

Bewindvoerder Profez De Lange
Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Nijmeijer

Bewindvoerder Gerrit Nijmeijer
Gerrit Nijmeijer | Bewindvoerder
g.nijmeijer@profez.nl T 085 - 483 16 35

Profez Steghuis

bewindvoerder Daphne Steghuis
Daphne Steghuis | Bewindvoerder - Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Bewindvoerder Profez Olde Kalter
Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Bakker

Bewindvoerder Profez Bakker
Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Noltes

Bewindvoerder Profez Noltes
Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Zwerver

Bewindvoerder Hanneke Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez Trotsenburg

Bewindvoerder Profez Trotsenburg
Jacqueline Trotsenburg | Bewindvoerder
j.trotsenburg@profez.nl T 085 - 483 16 52

Profez Hultink

Profez Hultink
Arjen Hultink | Bewindvoerder, mentor en curator
a.hultink@profez.nl T 085 - 483 16 55

Profez

Bewindvoerder Profez Hampsink
Christel Hampsink | Directie
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez

Bewindvoerder Profez Tsong
Miranda Tsong | Directie
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

administratie Profez
Mirjam Smit | Backoffice
m.smit@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Backoffice Profez BV
Maureen Eggert | Backoffice
m.eggert@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Sylvia Zanderink
Sylvia Zanderink | Backoffice
s.zanderink@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak