Bewindvoerder Audrey Rudolf Audrey Rudolf a.rudolf@profez.nl T 085 - 483 16 56

Audrey Rudolf

Mijn naam is Audrey Rudolf en ik ben bewindvoerder onder de naam Profez Rudolf. Ik ben beschikbaar als bewindvoerder in de regio Oost Nederland, Twente, Enschede, Hengelo, Oldenzaal, Almelo, Borne, Hof van Twente, Nijverdal, Dinkelland en Ootmarsum.

Ervaring als bewindvoerder

Met veel plezier heb ik de afgelopen 27 jaren op verschillende afdeling bij een bank gewerkt, waarbij ik verschillende functies heb uitgevoerd op het gebied van financiën en verzekeringen. Het klantcontact heb ik daarbij altijd zeer gewaardeerd. Na alle veranderingen binnen de financiële wereld en ook bij de bank de laatste jaren, heb ik geconstateerd dat mijn huidige werkzaamheden steeds meer worden beheerst door standaardisering en digitalisering. Helaas gaat dit ten koste van het klantcontact. Via via ben ik in contact gekomen met Profez en dat was een mooi moment om het roer om te gooien en als zelfstandig bewindvoerder aan de slag te gaan.

Ik ben oprecht geïnteresseerd in het verhaal van mijn klanten en wil ze graag persoonlijk ontmoeten. Door te luisteren en vooral niet te oordelen, wil ik samen met mijn klanten een plan maken om weer grip op de financiën te krijgen. Ik vind het belangrijk dat mijn klanten een goed gevoel hebben over onze samenwerking en zal er alles aan doen om per situatie uit te zoeken wat de mogelijkheden en oplossingen zijn. Mijn gedrevenheid, eerlijkheid en kennis op financieel gebied en sociale zekerheid helpen mij daar bij.

Wie ben ik?

Mijn drijfveer is vooral mijn passie voor en nieuwsgierigheid naar mensen. Het klantcontact in combinatie met de financiële, de administratieve en de organisatorische aspecten van bewindvoering zijn voor mij de perfecte mix. Veel mensen hebben financiële zorgen of te weinig financiële kennis en komen daar zelf niet uit. Elke situatie is weer anders en ik zie het als een uitdaging om de problemen van die klanten te vertalen naar oplossingen. Op die manier hoop ik mijn klanten weer rust te geven, zodat ze de toekomst weer met vertrouwen tegemoet kunnen zien. Daar wordt ik blij van!

Ik krijg energie van het contact met mensen, het zoeken naar passende oplossingen en het hebben van eigen verantwoordelijkheden. Als mijn klanten blij zijn, wordt ik daar ook blij van. Naast mijn werk krijg ik ook energie van samenzijn met familie en vrienden, sporten en muziek.

Profez onderscheid zich door haar landelijk unieke manier van werken gericht op het wegnemen van stress bij armoedebestrijding. De klant staat centraal en dat spreekt mij aan. Wij behandelen klanten niet als een nummer maar als mens. Via Profez is ook vervanging geregeld, mocht dat nodig zijn. Zodoende is de bereikbaarheid voor klanten gewaarborgd.

Wil jij je net als Audrey aansluiten bij Profez? Neem dan contact op voor de mogelijkheden.

Profez Veltink

Profez Veltink
Evelien Veltink | Bewindvoerder
e.veltink@profez.nl T 085 - 483 16 38

Profez JeWeVe

Profez JeWeVe
Jan Willem ten Heuw | Bewindvoerder
jw.tenheuw@profez.nl T 085 - 483 16 29

Profez ter Welle

Profez ter Welle
Laura ter Welle | bewindvoerder
l.terwelle@profez.nl T 085 - 483 16 63

Profez Groot Rouwen

Frank Groot Rouwen | Bewindvoerder |
f.grootrouwen@profez.nl T 085 - 483 16 64

Profez Van Meerten

Pieter-Jan van Meerten | Bewindvoerder
pj.vanmeerten@profez.nl T 085 - 483 16 65

Profez de Roode

Bewindvoerder Profez de Roode
Diana de Roode | Bewindvoerder
d.deroode@profez.nl T 085 - 483 16 62

Profez Beniers

Bewindvoerder Profez Beniers
Eddie Beniers | Bewindvoerder
e.beniers@profez.nl T 085 - 483 16 61

Profez Teuiten

Bewindvoerder Profez Teuiten
Dennis Teuiten I bewindvoerder |
d.teuiten@profez.nl T 085 - 483 16 59

Profez Zeggelink

Bewindvoerder Profez Zeggelink
Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink VOF

Profez olde Weghuis
Sander Olde Weghuis | Bewindvoerder
s.oldeweghuis@profez.nl T 085 - 483 16 42

Profez Kienhuis

Bewindvoerder Profez Kienhuis
Florieke Kienhuis | Bewindvoerder en Mentor
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez Masselink

Bewindvoerder Profez Masselink
Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez van 't Hoff

Bewindvoerder Profez Van t Hoff
Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder | Mentor | Curator
aanmelden@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez Rijnenberg

Zorgverlener Profez Rijnenberg
Limone Rijnenberg | Bewindvoerder
l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30

Profez van het Reve

Bewindvoerder Profez Van het Reve
Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Zwerver

Bewindvoerder Hanneke Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Scheffer

Bewindvoerder Profez Scheffer
Anita Scheffer | Bewindvoerder
a.scheffer@profez.nl T 085 - 483 16 32

Profez de Lange

Bewindvoerder Profez De Lange
Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Bakker

Bewindvoerder Profez Bakker
Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Nijmeijer

Bewindvoerder Gerrit Nijmeijer
Gerrit Nijmeijer | Bewindvoerder
g.nijmeijer@profez.nl T 085 - 483 16 35

Profez ten Heuw

Bewindvoerder Profez Ten Heuw
Hans ten Heuw | Bewindvoerder
h.tenheuw@profez.nl T 085 - 483 16 33

Profez Klein Wolterink

Bewindvoerder Jan Klein Wolterink
Jan Klein Wolterink, bewindvoerder | Bewindvoerder
j.kleinwolterink@profez.nl T 085 - 483 16 36

Profez Steghuis

bewindvoerder Daphne Steghuis
Daphne Steghuis | Bewindvoerder | Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Bewindvoerder Profez Olde Kalter
Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Hultink

Profez Hultink
Arjen Hultink | Bewindvoerder | Mentor | Curator
a.hultink@profez.nl T 085 - 483 16 55

Profez Van Lingen

Profez van Lingen
Mike van Lingen | Bewindvoerder
m.vanlingen@profez.nl T 085 483 16 54

Profez Noltes

Bewindvoerder Profez Noltes
Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder | mentor
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez Trotsenburg

Bewindvoerder Profez Trotsenburg
Jacqueline Trotsenburg | Bewindvoerder
j.trotsenburg@profez.nl T 085 - 483 16 52

Profez Van Langen

Profez Van Langen
Carlo van Langen | Bewindvoerder
c.vanlangen@profez.nl T 085 - 483 16 57

Profez Directie

Bewindvoerder Profez Hampsink
Christel Hampsink | Bewindvoerder
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez Directie

Bewindvoerder Profez Tsong
Miranda Tsong | Bewindvoerder | mentor
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

Asli Karakayali
Asli Karakayali | Team ondersteuning Profez
a.karakayali@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Mirjam
Mirjam Smit | Team ondersteuning Profez
T 085 - 488 47 22

Profez

Amber Scholten | Assistent Bewindvoerder
a.scholten@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Giulietta D’Andrea | Assistent Bewindvoerder
g.dandrea@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak