Bewindvoerder Profez Scheffer Anita Scheffer a.scheffer@profez.nl T 085 - 483 16 32 Dagelijks bereikbaar van 9.00 -12.00 uur m.u.v. woensdag

Anita Scheffer

Wie ben ik?
Mijn naam is Anita Scheffer en ben als bewindvoerder en financieel zorgverlener werkzaam in o.a. Twente en omgeving Zwolle. Sinds mijn allereerste baan heb ik ‘werken en leren’ met elkaar kunnen combineren. Op die manier heb ik naast de noodzakelijke theorie gelijk een flinke dosis praktijkervaring opgedaan en me in diverse vakgebieden verder ontwikkeld. Financiële vraagstukken kun je mij met een gerust hart toevertrouwen.

Specialisme
In mijn werk hebben (sociale en belasting)wetten en regels in Nederland altijd een centrale rol gespeeld. Dat heeft me een goed beeld gegeven van hoe met de uitvoering van al die wetten en regels wordt geworsteld. Kort samengevat is wet- en regelgeving voor velen (te) veel, ingewikkeld, onsamenhangend en vaak onbegrijpelijk. Daardoor gaat het in de praktische uitvoering regelmatig niet goed. Met vaak akelige financiële gevolgen, die snel uitgroeien tot grote(re) financiële problemen als ze niet gelijk worden aangepakt. Dan zie je door de bomen het bos niet meer, ben je verdwaald en lijkt er geen uitweg meer. Help!

Met mijn nieuwsgierigheid en boerenverstand help ik mensen graag om de weg (terug) te vinden. Als deuren dicht lijken te zitten, zoeken naar de sleutel of een ander pad om tot een uitweg naar rust en stabiliteit te komen. Iemand uiteindelijk weer financieel fit maken zodat daarna de weg weer zelfstandig – of waar nodig met hulp op de achtergrond – kan worden vervolgd. Hoe? Dat kan via de route van budgetcoaching, budgetbeheer of bewindvoering.

Drijfveren
Als rasechte Tukker bekijk ik de wereld nuchter en praktisch. Spontaan en open probeer ik met mensen om te gaan. Communicatie is daarbij belangrijk. Ik probeer goed te luisteren, duidelijk en waar nodig ook kritisch te zijn. Met oog voor wederzijds respect en humor. Daarin het evenwicht vinden en er samen het beste van maken is en blijft de kunst.

Energie
Verbinding maken door op zoek te (blijven) gaan naar raakvlakken geeft mij energie. Samen sterk! Dat geldt ook voor enthousiaste mensen en verhalen, kleine lichtpuntjes, de natuur en muziek. Als mensen niet eerlijk zijn en respectloos met elkaar en de omgeving omgaan word mijn humeur een stuk minder.

Profez partner
Het jasje van de ‘harde zakenwereld’ paste niet meer dus was het tijd voor een ander model. Ik hoefde niet lang te zoeken: Profez bleek prima te passen. Daar staat de mens in zijn omgeving centraal en binnen alle wetten en regels blijft persoonlijke aandacht daar de sleutel. Ik ben dan ook dankbaar dat ik sinds 1 december 2016 aan de slag ben bij Profez om die kwaliteiten van Profez samen met een groeiend aantal enthousiaste collega’s verder uit te dragen.

Wilt u net als Anita bewindvoerder bij Profez worden? Neem contact op voor de mogelijkheden.

Profez Veltink

Profez Veltink
Evelien Veltink | Bewindvoerder
e.veltink@profez.nl T 085 - 483 16 38

Profez JeWeVe

Profez JeWeVe
Jan Willem ten Heuw | Bewindvoerder
jw.tenheuw@profez.nl T 085 - 483 16 29

Profez ter Welle

Profez ter Welle
Laura ter Welle | bewindvoerder
l.terwelle@profez.nl T 085 - 483 16 63

Profez Groot Rouwen

Frank Groot Rouwen | Bewindvoerder |
f.grootrouwen@profez.nl T 085 - 483 16 64

Profez Van Meerten

Pieter-Jan van Meerten | Bewindvoerder
pj.vanmeerten@profez.nl T 085 - 483 16 65

Profez de Roode

Bewindvoerder Profez de Roode
Diana de Roode | Bewindvoerder
d.deroode@profez.nl T 085 - 483 16 62

Profez Beniers

Bewindvoerder Profez Beniers
Eddie Beniers | Bewindvoerder
e.beniers@profez.nl T 085 - 483 16 61

Profez Teuiten

Bewindvoerder Profez Teuiten
Dennis Teuiten I bewindvoerder |
d.teuiten@profez.nl T 085 - 483 16 59

Profez Zeggelink

Bewindvoerder Profez Zeggelink
Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink VOF

Profez olde Weghuis
Sander Olde Weghuis | Bewindvoerder
s.oldeweghuis@profez.nl T 085 - 483 16 42

Profez Kienhuis

Bewindvoerder Profez Kienhuis
Florieke Kienhuis | Bewindvoerder en Mentor
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez Masselink

Bewindvoerder Profez Masselink
Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez van 't Hoff

Bewindvoerder Profez Van t Hoff
Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder | Mentor | Curator
aanmelden@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez Rijnenberg

Zorgverlener Profez Rijnenberg
Limone Rijnenberg | Bewindvoerder
l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30

Profez van het Reve

Bewindvoerder Profez Van het Reve
Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Zwerver

Bewindvoerder Hanneke Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez de Lange

Bewindvoerder Profez De Lange
Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Bakker

Bewindvoerder Profez Bakker
Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Nijmeijer

Bewindvoerder Gerrit Nijmeijer
Gerrit Nijmeijer | Bewindvoerder
g.nijmeijer@profez.nl T 085 - 483 16 35

Profez ten Heuw

Bewindvoerder Profez Ten Heuw
Hans ten Heuw | Bewindvoerder
h.tenheuw@profez.nl T 085 - 483 16 33

Profez Klein Wolterink

Bewindvoerder Jan Klein Wolterink
Jan Klein Wolterink, bewindvoerder | Bewindvoerder
j.kleinwolterink@profez.nl T 085 - 483 16 36

Profez Steghuis

bewindvoerder Daphne Steghuis
Daphne Steghuis | Bewindvoerder | Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Bewindvoerder Profez Olde Kalter
Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Hultink

Profez Hultink
Arjen Hultink | Bewindvoerder | Mentor | Curator
a.hultink@profez.nl T 085 - 483 16 55

Profez Van Lingen

Profez van Lingen
Mike van Lingen | Bewindvoerder
m.vanlingen@profez.nl T 085 483 16 54

Profez Noltes

Bewindvoerder Profez Noltes
Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder | mentor
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez Trotsenburg

Bewindvoerder Profez Trotsenburg
Jacqueline Trotsenburg | Bewindvoerder
j.trotsenburg@profez.nl T 085 - 483 16 52

Profez Rudolf

Bewindvoerder Audrey Rudolf
Audrey Rudolf | Bewindvoerder
a.rudolf@profez.nl T 085 - 483 16 56

Profez Van Langen

Profez Van Langen
Carlo van Langen | Bewindvoerder
c.vanlangen@profez.nl T 085 - 483 16 57

Profez Directie

Bewindvoerder Profez Hampsink
Christel Hampsink | Bewindvoerder
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez Directie

Bewindvoerder Profez Tsong
Miranda Tsong | Bewindvoerder | mentor
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

Asli Karakayali
Asli Karakayali | Team ondersteuning Profez
a.karakayali@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Mirjam
Mirjam Smit | Team ondersteuning Profez
T 085 - 488 47 22

Profez

Amber Scholten | Assistent Bewindvoerder
a.scholten@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Giulietta D’Andrea | Assistent Bewindvoerder
g.dandrea@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak