Bewindvoerder Profez Scheffer Anita Scheffer a.scheffer@profez.nl T 085 - 483 16 32 Dagelijks bereikbaar van 9.00 -12.00 uur m.u.v. woensdag

Anita Scheffer

Werkzaam als bewindvoerder en financieel zorgverlener, in onder andere Hengelo, Borne, Deurningen, Overdinkel, Losser, Oldenzaal, Enschede, Glanerbrug, Tubbergen en omgeving Zwolle.

Partner bij Profez

Na jarenlang te hebben gewerkt in de ‘harde zakenwereld’ paste dat ‘jasje’ niet meer; het werd tijd voor een andere koers. Enthousiaste gesprekken met een aantal mensen die al langer in het vak van bewindvoering zaten wezen me uiteindelijk vanzelf de weg. Vanuit betrokkenheid, overtuiging en een gezamenlijke (maatschappelijke) verantwoordelijkheid wordt door Profez invulling gegeven aan het vak van bewindvoering. Daarbij staat de mens in zijn omgeving centraal en is persoonlijke aandacht de sleutel. Met veel plezier ben ik sinds 1 december 2016 dan ook als partner bij Profez aan de slag. En dat jasje past perfect!

Achtergrond

Sinds mijn allereerste baan heb ik steeds ‘werken en leren’ met elkaar kunnen combineren. Op die manier heb ik naast de noodzakelijke theorie gelijk ook een flinke dosis praktijkervaring opgedaan. Met mijn administratieve opleidingen heb ik me vanuit verschillende dienstverbanden binnen o.a. de zakelijke dienstverlening en de overheid in diverse vakgebieden verder ontwikkeld. Financiële vraagstukken die nu aan mij als bewindvoerder bij Profez worden voorgelegd, kunnen daarom met een gerust hart aan mij worden toevertrouwd.

Specialisme

De afgelopen jaren waren mijn werkzaamheden vooral gericht op de vaak ingewikkelde wetten en regels die in Nederland gelden rondom de diverse uitkeringen, zoals bijvoorbeeld de (WAO) WIA of de Ziektewet. In de loop van de tijd heb ik daardoor een goed beeld gekregen van de instanties die al deze regels uitvoeren, zoals Belastingdienst en UWV. In het oerwoud van deze moeilijke regels is de onderlinge samenhang vaak moeilijk te vinden, laat staan te begrijpen. Daardoor kunnen financiële problemen ontstaan of verergeren. Budgetbeheer of bewindvoering kan in die situatie worden ingezet om ervoor te zorgen dat de problemen kunnen worden opgelost. Met als doel dat de persoon in kwestie uiteindelijk– al dan niet samen met nog wat begeleiding – weer zelf de regie kan overnemen. Het oplossen van die problemen is meestal een behoorlijke uitdaging, maar met mijn nieuwsgierigheid en boerenverstand ga ik die graag aan.
Door mijn nieuwsgierigheid kwam ik ook in aanraking met het vak van budgetbeheer en bewindvoering: mensen helpen om (meer) zicht te krijgen op hun financiën, helpen problemen te voorkomen en waar nodig op te lossen. Als deuren dicht lijken te zitten, (blijven) zoeken naar de sleutel of een andere manier om die deuren toch open te krijgen. En als dat niet lukt proberen een andere weg te vinden die misschien ook naar een werkbare oplossing leidt, zodat uiteindelijk toch weer rust en stabiliteit kan worden bereikt.

Drijfveren

Als rasechte Tukker bekijk ik de wereld nuchter en praktisch. Spontaan en open probeer ik met mensen om te gaan. In mijn communicatie probeer ik goed te luisteren, duidelijk te zijn en waar nodig ook kritisch. Daarbij doe ik mijn best het wederzijds respect en de humor niet uit het oog te verliezen. Het is steeds weer
opnieuw de kunst om daarin het evenwicht te vinden, zodat je er samen het beste van kunt maken.
Dat lukt door steeds op zoek te gaan naar onderlinge verbanden. Tussen theorie en praktijk, maar ook tussen mensen. Het is fijn als het lukt om de raakvlakken te vinden en via die weg steeds een stapje verder vooruit te komen: samen sterk!

Ik krijg energie van …

Positieve mensen en de natuur om me heen. Van een enthousiast verhaal, een goed idee of de klanken van muziek word ik ook blij.
Mijn humeur wordt een stuk minder als mensen niet eerlijk zijn en respectloos met elkaar en de omgeving omgaan.

Wilt u net als Anita bewindvoerder bij Profez worden? Neem contact op voor de mogelijkheden.

Profez Teuiten

Bewindvoerder Profez Teuiten
Dennis Teuiten | Bewindvoerder
d.teuiten@profez.nl T 085 - 483 16 59

Profez Zeggelink

Bewindvoerder Profez Zeggelink
Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink

Bewindvoerder Profez Gervink
Esther Gervink | Bewindvoerder
e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28

Profez Masselink

Bewindvoerder Profez Masselink
Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez Kienhuis

Bewindvoerder Profez Kienhuis
Florieke Kienhuis | Bewindvoerder
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez van 't Hoff

Bewindvoerder Profez Van t Hoff
Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder | Mentor | Curator
h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20

Profez Rijnenberg

Zorgverlener Profez Rijnenberg
Limone Rijnenberg | Bewindvoerder
l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30

Profez van het Reve

Bewindvoerder Profez Van het Reve
Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Olde Engberink

Bewindvoerder Profez Olde Engberink
Stephan Olde Engberink | Bewindvoerder
s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43

Profez de Boer

Profez de Boer
Annemarijn de Boer | Bewindvoerder in opleiding
a.deboer@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez de Lange

Bewindvoerder Profez De Lange
Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Nijmeijer

Bewindvoerder Gerrit Nijmeijer
Gerrit Nijmeijer | Bewindvoerder
g.nijmeijer@profez.nl T 085 - 483 16 35

Profez ten Heuw

Bewindvoerder Profez Ten Heuw
Hans ten Heuw | Bewindvoerder
h.tenheuw@profez.nl T 085 - 483 16 33

Profez Steghuis

bewindvoerder Daphne Steghuis
Daphne Steghuis | Bewindvoerder | Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Bewindvoerder Profez Olde Kalter
Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Bakker

Bewindvoerder Profez Bakker
Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Noltes

Bewindvoerder Profez Noltes
Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Zwerver

Bewindvoerder Hanneke Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder | mentor
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez Trotsenburg

Bewindvoerder Profez Trotsenburg
Jacqueline Trotsenburg | Bewindvoerder
j.trotsenburg@profez.nl T 085 - 483 16 52

Profez Rudolf

Bewindvoerder Audrey Rudolf
Audrey Rudolf | Bewindvoerder
a.rudolf@profez.nl T 085 - 483 16 56

Profez Hultink

Profez Hultink
Arjen Hultink | Bewindvoerder | Mentor | Curator
a.hultink@profez.nl T 085 - 483 16 55

Profez Van Lingen

Profez van Lingen
Mike van Lingen | Bewindvoerder
m.vanlingen@profez.nl T 085 483 16 54

Profez Van Langen

Profez Van Langen
Carlo van Langen | Bewindvoerder
c.vanlangen@profez.nl T 085 - 483 16 57

Profez Bosboom

Bewindvoerder Nico Bosboom
Nico Bosboom | Bewindvoerder
n.bosboom@profez.nl T 085 - 483 1658

Profez Directie

Bewindvoerder Profez Hampsink
Christel Hampsink | Bewindvoerder
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez Directie

Bewindvoerder Profez Tsong
Miranda Tsong | Bewindvoerder | mentor
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez Groen

Profez olde Weghuis
Sander olde Weghuis | Teamleider
s.oldeweghuis@profez.nl T 085 - 483 16 42

Profez

administratie Profez
Mirjam Smit | Team ondersteuning Profez
m.smit@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Asli Karakayali
Asli Karakayali | Team ondersteuning Profez
a.karakayali@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak