Hans ten Heuw h.tenheuw@profez.nl T 085 - 483 16 33 Maandag t/m vrijdag bereikbaar van 9.00 – 12.00 uur.

Hans ten Heuw

In een wereld waar Jan en Alleman over elkaar heen buitelt en iedereen vecht voor zijn eigen hachje is persoonlijke aandacht voor hen die financiële zorgen hebben heel belangrijk. Bij Profez Ten Heuw staat de klant en de daarbij behorende sociale betrokkenheid centraal. Het creëren van rust en van daaruit werken naar stabiliteit en oplossingen is mijn doel.

Na jarenlang te hebben gewerkt bij een financiële instelling heb ik er voor gekozen om mij te richten op mensen die het moeilijk hebben met de regievoering over hun financiële zaken. De oorzaak is vaak divers en kan komen door lichamelijke, psychische of verstandelijke beperking. Maar ook andere omstandigheden kunnen daaraan ten grondslag liggen.

Ik vind het dan fijn deze mensen te helpen om hun zorgen te kunnen verminderen of te verhelpen. Hierdoor krijgen zij de ruimte om zich weer op de toekomst te richten en op andere voor hun eveneens belangrijke zaken.

Geen klant is hetzelfde. Iedereen heeft zo zijn eigen voorkeuren en wensen. Als zelfstandig ondernemer heb ik de vrijheid, binnen de mogelijkheden die er zijn, passende afspraken te maken.

Omdat ik bovenstaande ook bij andere partners van Profez vond heb ik mij bij hen aangesloten om zo gezamenlijk op te kunnen trekken.

Als bewindvoerder ben ik werkzaam in de regio Twente.

Voor meer informatie kunt u mij mailen of bellen

Wilt u net als Hans bewindvoerder bij Profez worden? Neem contact op voor de mogelijkheden.

Profez Zeggelink

Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink

Esther Gervink | Bewindvoerder
e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28

Profez Masselink

Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez Kienhuis

Florieke Kienhuis | Bewindvoerder
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez van 't Hoff

Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder
h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20

Profez Rijnenberg

Limone Rijnenberg | Finanieel zorgverlener
l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30

Profez van het Reve

Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Olde Engberink

Stephan Olde Engberink | Bewindvoerder
s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43

Profez de Lange

Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Bosma

Richard Bosma | Bewindvoerder
r.bosma@profez.nl T 085 - 483 16 38

Profez Steghuis

Daphne Steghuis | Bewindvoerder - Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Bakker

Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Noltes

Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

bewindvoerder en financieel zorgverlener Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Zwerver

Profez Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez

Christel Hampsink | Directie
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez

Miranda Tsong | Directie
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

Mirjam Smit | Backoffice
m.smit@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Kim Voorhuis | Backoffice
backoffice@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Maureen van der Woning | Backoffice
m.vanderwoning@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak