Bewindvoerder Profez Ten Heuw Hans ten Heuw h.tenheuw@profez.nl T 085 - 483 16 33 Maandag t/m vrijdag bereikbaar van 9.00 – 12.00 uur.

Hans ten Heuw

Mijn naam is Hans ten Heuw en ik ben bewindvoerder bij Profez onder de naam Profez Ten Heuw. Ik ben werkzaam in de regio Twente, Enschede, Hengelo, Borne, Oldenzaal, Almelo, Glanerbrug, Haaksbergen en Hof van Twente.

Ervaring als bewindvoerder

In een wereld waar Jan en Alleman over elkaar heen buitelt en iedereen vecht voor zijn eigen hachje is persoonlijke aandacht voor hen die financiële zorgen hebben heel belangrijk. Bij Profez Ten Heuw staat de klant en de daarbij behorende sociale betrokkenheid centraal. Het creëren van rust en van daaruit werken naar stabiliteit en oplossingen is mijn doel. Na jarenlang te hebben gewerkt bij een financiële instelling heb ik er voor gekozen om mij te richten op mensen die het moeilijk hebben met de regievoering over hun financiële zaken. De oorzaak is vaak divers en kan komen door lichamelijke, psychische of verstandelijke beperking. Maar ook andere omstandigheden kunnen daaraan ten grondslag liggen.

Wie ben ik?

Ik vind het dan fijn deze mensen te helpen om hun zorgen te kunnen verminderen of te verhelpen. Hierdoor krijgen zij de ruimte om zich weer op de toekomst te richten en op andere voor hun eveneens belangrijke zaken. Geen klant is hetzelfde. Iedereen heeft zo zijn eigen voorkeuren en wensen. Als zelfstandig ondernemer heb ik de vrijheid, binnen de mogelijkheden die er zijn, passende afspraken te maken. Omdat ik bovenstaande ook bij andere partners van Profez vond heb ik mij bij hen aangesloten om zo gezamenlijk op te kunnen trekken.

Voor meer informatie kunt u mij mailen of bellen.

Wil jij je net als Hans aansluiten bij Profez? Neem dan contact op voor de mogelijkheden.

Profez Veltink

Profez Veltink
Evelien Veltink | Bewindvoerder
e.veltink@profez.nl T 085 - 483 16 38

Profez JeWeVe

Profez JeWeVe
Jan Willem ten Heuw | Bewindvoerder
jw.tenheuw@profez.nl T 085 - 483 16 29

Profez ter Welle

Profez ter Welle
Laura ter Welle | bewindvoerder
l.terwelle@profez.nl T 085 - 483 16 63

Profez Groot Rouwen

Frank Groot Rouwen | Bewindvoerder |
f.grootrouwen@profez.nl T 085 - 483 16 64

Profez Van Meerten

Pieter-Jan van Meerten | Bewindvoerder
pj.vanmeerten@profez.nl T 085 - 483 16 65

Profez de Roode

Bewindvoerder Profez de Roode
Diana de Roode | Bewindvoerder
d.deroode@profez.nl T 085 - 483 16 62

Profez Beniers

Bewindvoerder Profez Beniers
Eddie Beniers | Bewindvoerder
e.beniers@profez.nl T 085 - 483 16 61

Profez Teuiten

Bewindvoerder Profez Teuiten
Dennis Teuiten I bewindvoerder |
d.teuiten@profez.nl T 085 - 483 16 59

Profez Zeggelink

Bewindvoerder Profez Zeggelink
Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink VOF

Profez olde Weghuis
Sander Olde Weghuis | Bewindvoerder
s.oldeweghuis@profez.nl T 085 - 483 16 42

Profez Kienhuis

Bewindvoerder Profez Kienhuis
Florieke Kienhuis | Bewindvoerder en Mentor
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez Masselink

Bewindvoerder Profez Masselink
Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez van 't Hoff

Bewindvoerder Profez Van t Hoff
Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder | Mentor | Curator
aanmelden@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez Rijnenberg

Zorgverlener Profez Rijnenberg
Limone Rijnenberg | Bewindvoerder
l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30

Profez van het Reve

Bewindvoerder Profez Van het Reve
Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Zwerver

Bewindvoerder Hanneke Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Scheffer

Bewindvoerder Profez Scheffer
Anita Scheffer | Bewindvoerder
a.scheffer@profez.nl T 085 - 483 16 32

Profez de Lange

Bewindvoerder Profez De Lange
Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Bakker

Bewindvoerder Profez Bakker
Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Nijmeijer

Bewindvoerder Gerrit Nijmeijer
Gerrit Nijmeijer | Bewindvoerder
g.nijmeijer@profez.nl T 085 - 483 16 35

Profez Klein Wolterink

Bewindvoerder Jan Klein Wolterink
Jan Klein Wolterink, bewindvoerder | Bewindvoerder
j.kleinwolterink@profez.nl T 085 - 483 16 36

Profez Steghuis

bewindvoerder Daphne Steghuis
Daphne Steghuis | Bewindvoerder | Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Bewindvoerder Profez Olde Kalter
Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Hultink

Profez Hultink
Arjen Hultink | Bewindvoerder | Mentor | Curator
a.hultink@profez.nl T 085 - 483 16 55

Profez Van Lingen

Profez van Lingen
Mike van Lingen | Bewindvoerder
m.vanlingen@profez.nl T 085 483 16 54

Profez Noltes

Bewindvoerder Profez Noltes
Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder | mentor
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez Trotsenburg

Bewindvoerder Profez Trotsenburg
Jacqueline Trotsenburg | Bewindvoerder
j.trotsenburg@profez.nl T 085 - 483 16 52

Profez Rudolf

Bewindvoerder Audrey Rudolf
Audrey Rudolf | Bewindvoerder
a.rudolf@profez.nl T 085 - 483 16 56

Profez Van Langen

Profez Van Langen
Carlo van Langen | Bewindvoerder
c.vanlangen@profez.nl T 085 - 483 16 57

Profez Directie

Bewindvoerder Profez Hampsink
Christel Hampsink | Bewindvoerder
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez Directie

Bewindvoerder Profez Tsong
Miranda Tsong | Bewindvoerder | mentor
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

Asli Karakayali
Asli Karakayali | Team ondersteuning Profez
a.karakayali@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Mirjam
Mirjam Smit | Team ondersteuning Profez
T 085 - 488 47 22

Profez

Amber Scholten | Assistent Bewindvoerder
a.scholten@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Giulietta D’Andrea | Assistent Bewindvoerder
g.dandrea@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak