Bewindvoerder Profez Teuiten Dennis Teuiten d.teuiten@profez.nl T 085 - 483 16 59 Elke werkdag bereikbaar van 9:00 uur tot 12:00 uur.

Dennis Teuiten

Mijn naam is Dennis Teuiten en als bewindvoerder ben ik vooral werkzaam in de gemeenten Enschede, Haaksbergen en Losser. Daarnaast ben ik ook actief in Oost Gelre, Hof van Twente en Lochem.

Waar krijg je energie van?


Iedereen kan in een situatie belanden waarbij je het overzicht even kwijt raakt. Als er op een bepaald moment teveel tegelijk op je af komt, weet je niet meer waar je moet beginnen. Of nog erger, je gaat dingen beloven die je helemaal niet na kán komen. Het niet hebben van grip op de situatie zorgt voor veel stress. In dit soort omstandigheden is men snel geneigd om keuzes te maken die hun problemen op de korte termijn oplossen of uitstellen. Maar op de langere termijn is dit vaak minder gunstig, keren de problemen snel terug of de situatie verergert zelfs!
 Als ik deze stress bij mensen weg kan nemen door hun financiën te organiseren en voor een stabiele situatie kan zorgen geeft mij dat energie. Als je daarna de opluchting herkent en ziet hoe iemand hierdoor veranderd is dat erg mooi.

Wat drijft jou?

Soms is het goed als iemand de situatie van een afstand kan bekijken en pas daarna gaat reageren. Ik heb begrip voor de persoonlijke omstandigheden van iedere klant maar laat me daarin niet snel meeslepen. Blijf rustig, wees realistisch en beloof niets wat je niet waar kunt maken. Ik ben er van overtuigd dat deze manier van communiceren, zowel richting klant als richting verschillende instanties, door iedereen gewaardeerd zal worden. Twentse nuchterheid gecombineerd met een zakelijke instelling.
Wat is jouw specialisme?
Andere mensen zullen over mij zeggen dat ik een aanpakker ben, nauwkeurig en realistisch. Zelf vind ik dat mijn doorzettingsvermogen, betrouwbaarheid en sterke verantwoordelijkheidsgevoel goede eigenschappen zijn die van pas komen als bewindvoerder.
Omdat iedere klant weer anders is, heeft ook iedere klant zijn eigen problemen waar hij of zij tegenaan loopt. Iedere klant, elk probleem, brengt wat mij betreft weer een nieuwe uitdaging.
Ik ben niet de specialist die het antwoord weet op die ene vraag maar juist diegene die het antwoord vind op jóúw vraag.

Wat is jouw achtergrond?


Hiervoor heb ik 10 jaar in een commerciële functie bij een ICT-distributeur gewerkt. Vooral het contact met mensen bij verschillende bedrijven beviel mij erg goed. Toch merkte ik steeds vaker dat ik naar iets anders zocht. Na hierover lang nagedacht te hebben besloot ik de uitdaging nog iets groter te maken door te willen starten als zelfstandig ondernemer. Graag wilde ik het contact met mensen behouden, een professionele uitstraling, veel afwisseling en de mogelijkheid om flexibel te kunnen werken. Zelfstandig bewindvoerder in combinatie met de professionaliteit van Profez is voor mij een perfecte combinatie.

Waarom ben je partner van Profez geworden?


Profez staat voor Professionals in Financiën en Zorg, een persoonlijke aanpak en aandacht voor de klant vinden zij erg belangrijk. Als ik kijk naar mijn antwoorden hiervoor kan ik me hier goed in vinden. Voor mij persoonlijk is het de combinatie van de vrijheid als zelfstandig ondernemer ondersteund door de professionaliteit van Profez. De kans om dingen op mijn eigen manier aan te pakken en de mogelijkheid om gebruik te maken van de kennis die reeds aanwezig is.
Voor u is het juist persoonlijk contact met de kwaliteit van een grote organisatie. Ik ben volledig op de hoogte is van uw situatie en u hoeft niet telkens uw verhaal opnieuw uit te leggen. Uiteraard voldoe ik door opleiding (HBO) en ervaring aan alle vereisten die door de rechtbank aan professionele bewindvoerders wordt gesteld.
Wilt u dat ik uw bewindvoerder word? Via Whatsapp, e-mail of telefoon hoor ik graag uw verhaal.

Profez Zeggelink

Bewindvoerder Profez Zeggelink
Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Zander

Bewindvoerder Profez Zander
Robert Zander | Bewindvoerder in opleiding
r.zander@profez.nl T 085 - 483 16 42

Profez Gervink

Bewindvoerder Profez Gervink
Esther Gervink | Bewindvoerder
e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28

Profez Masselink

Bewindvoerder Profez Masselink
Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez Kienhuis

Bewindvoerder Profez Kienhuis
Florieke Kienhuis | Bewindvoerder
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez van 't Hoff

Bewindvoerder Profez Van t Hoff
Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder
h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20

Profez van het Reve

Bewindvoerder Profez Van het Reve
Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Olde Engberink

Bewindvoerder Profez Olde Engberink
Stephan Olde Engberink | Bewindvoerder
s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43

Profez de Lange

Bewindvoerder Profez De Lange
Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Nijmeijer

Bewindvoerder Gerrit Nijmeijer
Gerrit Nijmeijer | Bewindvoerder
g.nijmeijer@profez.nl T 085 - 483 16 35

Profez Steghuis

bewindvoerder Daphne Steghuis
Daphne Steghuis | Bewindvoerder - Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Bewindvoerder Profez Olde Kalter
Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Bakker

Bewindvoerder Profez Bakker
Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Noltes

Bewindvoerder Profez Noltes
Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Zwerver

Bewindvoerder Hanneke Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder | mentor
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez Trotsenburg

Bewindvoerder Profez Trotsenburg
Jacqueline Trotsenburg | Bewindvoerder
j.trotsenburg@profez.nl T 085 - 483 16 52

Profez Rudolf

Bewindvoerder Audrey Rudolf
Audrey Rudolf | Bewindvoerder
a.rudolf@profez.nl T 085 - 483 16 56

Profez Hultink

Profez Hultink
Arjen Hultink | Bewindvoerder, mentor en curator
a.hultink@profez.nl T 085 - 483 16 55

Profez Directie

Bewindvoerder Profez Hampsink
Christel Hampsink | Bewindvoerder
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez Directie

Bewindvoerder Profez Tsong
Miranda Tsong | Bewindvoerder | mentor
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

administratie Profez
Mirjam Smit | Team ondersteuning Profez
m.smit@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Sylvia Zanderink
Sylvia Zanderink | Team ondersteuning Profez
s.zanderink@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak