Bewindvoerder Profez Trotsenburg Jacqueline Trotsenburg j.trotsenburg@profez.nl T 085 - 483 16 52

Jacqueline Trotsenburg

Mijn naam is Jacqueline Trotsenburg. In de 25 jaar die ik bij respectievelijk ABN AMRO en Van Lanschot bankiers heb gewerkt, heb ik veel ervaring opgedaan in de financiële wereld.

Ik was toe aan een nieuwe stap en partner worden van Profez voelde als een logische. Als bewindvoerder heb ik veel profijt van de kennis en ervaring die ik heb opgedaan. Ik ken de wegen en instanties en kan mensen door de bomen het bos weer laten zien.

Bij Profez draait het om een persoonlijke aanpak, professionaliteit en integriteit en dat voel je vanaf het eerste contact. Dat vind ik belangrijk, want mensen kloppen op een van hun kwetsbaarste momenten bij een bewindvoerder aan of krijgen er een toegewezen. Ik hou ervan om mensen op hun gemak te stellen en van daaruit met hen mee te denken als het niet meer lukt om de financiën op orde te krijgen en te beheren.

Van dichtbij heb ik meegemaakt wat een enorme impact het op je leven heeft als er financiële problemen zijn en je geen licht meer ziet aan het einde van de tunnel. Door samen orde te scheppen in de financiële chaos en te zoeken naar oplossingen, krijgen mensen hun financiën en daarmee ook hun leven weer op de rit. Dat vind ik het allermooiste.

Waar krijg je energie van?

Sporten – en dan met name waterpolo – geeft mij enorm veel energie. Een warm en waardevol netwerk zorgen voor inspiratie, reflectie en ontspanning.

Profez Zeggelink

Bewindvoerder Profez Zeggelink
Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink

Bewindvoerder Profez Gervink
Esther Gervink | Bewindvoerder
e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28

Profez Masselink

Bewindvoerder Profez Masselink
Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez Kienhuis

Bewindvoerder Profez Kienhuis
Florieke Kienhuis | Bewindvoerder
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez van 't Hoff

Bewindvoerder Profez Van t Hoff
Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder
h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20

Profez van het Reve

Bewindvoerder Profez Van het Reve
Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Olde Engberink

Bewindvoerder Profez Olde Engberink
Stephan Olde Engberink | Bewindvoerder
s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43

Profez de Lange

Bewindvoerder Profez De Lange
Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Nijmeijer

Bewindvoerder Gerrit Nijmeijer
Gerrit Nijmeijer | Bewindvoerder
g.nijmeijer@profez.nl T 085 - 483 16 35

Profez Steghuis

bewindvoerder Daphne Steghuis
Daphne Steghuis | Bewindvoerder - Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Bewindvoerder Profez Olde Kalter
Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Bakker

Bewindvoerder Profez Bakker
Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Noltes

Bewindvoerder Profez Noltes
Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Zwerver

Bewindvoerder Hanneke Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez Rudolf

Bewindvoerder Audrey Rudolf
Audrey Rudolf | Bewindvoerder
a.rudolf@profez.nl T 085 - 483 16 56

Profez Hultink

Profez Hultink
Arjen Hultink | Bewindvoerder, mentor en curator
a.hultink@profez.nl T 085 - 483 16 55

Profez

Bewindvoerder Profez Hampsink
Christel Hampsink | Directie
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez

Bewindvoerder Profez Tsong
Miranda Tsong | Directie
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

administratie Profez
Mirjam Smit | Backoffice
m.smit@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Backoffice Profez BV
Maureen Eggert | Backoffice
m.eggert@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Sylvia Zanderink
Sylvia Zanderink | Backoffice
s.zanderink@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak