Bewindvoerder Profez Tsong Miranda Tsong m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23 Bereikbaar op ma,wo en donderdag van 9.00 tot 13.00 uur.

Miranda Tsong

Ik ben Miranda Tsong, handelend als Bewindvoerder onder de naam van Profez Tsong. In het verleden heb ik gewerkt als activiteitenbegeleidster, ambulant begeleidster en maatschappelijk werkster in de GGZ. Ik vond mijn werk altijd erg leuk en uitdagend. De betrokkenheid die ik met mijn klanten had, heb ik altijd als prettig ervaren.

Wat mij destijds opviel als zorgverlener is dat financiële problemen voor veel onrust zorgden en dat mijn klanten niet konden werken aan hun geestelijk herstel.

Ik had daardoor als zorgverlener het gevoel tekort te schieten, omdat ik de financiële zorgen niet kon wegnemen. Dat vond ik zo jammer en een gemis in mijn vakgebied dat ik een opleiding bachelor social worker en als minor schuldhulpverlening ben gaan volgen.

Tijdens mijn stageperiode bij Profez heb ik ervaren dat ik veel meer voor mensen kan betekenen door hun financiële problemen op te lossen. Daarom heb ik de stap gezet van zorgverlener naar financiële hulpverlener en van deze beslissing heb ik nog geen moment spijt. Ik merk dat er bij mijn klanten een stuk rust ontstaat zodra ik de financiën in beheer krijg en hierdoor kunnen mijn klanten werken aan hun geestelijk herstel.

Ik ben partner van Profez geworden omdat de missie en visie goed bij mij passen. Klanten persoonlijk kunnen benaderen en een steentje bij kunnen dragen waar de meeste organisaties stoppen is mijn doel. Vanaf de intake tot het schuldhulpverleningstraject ben ik de contactpersoon. Mijn klanten hoeven dus niet keer op keer hun verhaal te doen.

Als bewindvoerder ben ik werkzaam in de regio Twente, Hengelo, Oldenzaal, Enschede, Almelo, Borne, Hof van Twente en Nijverdal.

Wilt u net als Miranda bewindvoerder bij Profez worden? Neem contact op voor de mogelijkheden.

Profez Zeggelink

Bewindvoerder Profez Zeggelink
Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink

Bewindvoerder Profez Gervink
Esther Gervink | Bewindvoerder
e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28

Profez Masselink

Bewindvoerder Profez Masselink
Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez Kienhuis

Bewindvoerder Profez Kienhuis
Florieke Kienhuis | Bewindvoerder
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez van 't Hoff

Bewindvoerder Profez Van t Hoff
Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder
h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20

Profez Rijnenberg

Zorgverlener Profez Rijnenberg
Limone Rijnenberg | Financieel zorgverlener
l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30

Profez van het Reve

Bewindvoerder Profez Van het Reve
Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Olde Engberink

Bewindvoerder Profez Olde Engberink
Stephan Olde Engberink | Bewindvoerder
s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43

Profez de Lange

Bewindvoerder Profez De Lange
Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Steghuis

bewindvoerder Daphne Steghuis
Daphne Steghuis | Bewindvoerder - Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Bewindvoerder Profez Olde Kalter
Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Bakker

Bewindvoerder Profez Bakker
Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Noltes

Bewindvoerder Profez Noltes
Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Zwerver

Bewindvoerder Hanneke Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez Trotsenburg

Bewindvoerder Profez Trotsenburg
Jacqueline Trotsenburg | Bewindvoerder
j.trotsenburg@profez.nl T 085 - 483 16 52

Profez Rudolf

Bewindvoerder Audrey Rudolf
Audrey Rudolf | Bewindvoerder
a.rudolf@profez.nl T 085 - 483 16 56

Profez Kattier

Profez Kattier
Profez Kattier | Bewindvoerder
m.kattier@profez.nl T 085 - 483 16 53

Profez Hultink

Profez Hultink
Arjen Hultink | Bewindvoerder, mentor en curator
a.hultink@profez.nl T 085 - 483 16 55

Profez Bosboom

Bewindvoerder Nico Bosboom
Nico Bosboom | Bewindvoerder en financiële zorgverlener
n.bosboom@profez.nl T 085-483 16 58

Profez

Bewindvoerder Profez Hampsink
Christel Hampsink | Directie
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez

administratie Profez
Mirjam Smit | Backoffice
m.smit@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Backoffice Profez BV
Maureen van der Woning | Backoffice
m.vanderwoning@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak