Miranda Tsong m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23 Bereikbaar op ma,wo en donderdag van 9.00 tot 13.00 uur.

Miranda Tsong

Ik ben Miranda Tsong, handelend onder de naam van Profez Oost. In het verleden heb ik gewerkt als activiteitenbegeleidster, ambulant begeleidster en maatschappelijk werkster in de GGZ. Ik vond mijn werk altijd erg leuk en uitdagend. De betrokkenheid die ik met mijn klanten had, heb ik altijd als prettig ervaren.

Wat mij destijds opviel als zorgverlener is dat financiële problemen voor veel onrust zorgden en dat mijn klanten niet konden werken aan hun geestelijk herstel.

Ik had daardoor als zorgverlener het gevoel tekort te schieten, omdat ik de financiële zorgen niet kon wegnemen. Dat vond ik zo jammer en een gemis in mijn vakgebied dat ik een opleiding bachelor social worker en als minor schuldhulpverlening ben gaan volgen.

Tijdens mijn stageperiode bij Profez heb ik ervaren dat ik veel meer voor mensen kan betekenen door hun financiële problemen op te lossen. Ik heb daarom de stap gezet van zorgverlener naar financiële hulpverlener en van deze beslissing heb ik nog geen moment spijt. Ik merk dat er bij mijn klanten een stuk rust ontstaat zodra ik de financiën in beheer krijg en hierdoor kunnen mijn klanten werken aan hun geestelijk herstel.

Ik ben partner van Profez geworden omdat de missie en visie goed bij mij passen. Ik wil klanten persoonlijk kunnen benaderen en een steentje bij kunnen dragen waar de meeste organisaties stoppen. Vanaf de intake tot het schuldhulpverleningstraject ben ik de contactpersoon. Mijn klanten hoeven dus niet keer op keer hun verhaal te doen.

Als bewindvoerder ben ik werkzaam in de regio Twente, Hengelo, Oldenzaal, Enschede, Almelo, Borne, Hof van Twente en Nijverdal.

Wilt u net als Miranda bewindvoerder bij Profez worden? Neem contact op voor de mogelijkheden.

Profez Zeggelink

Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink

Esther Gervink | Bewindvoerder
e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28

Profez Masselink

Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez Kienhuis

Florieke Kienhuis | Bewindvoerder
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez van 't Hoff

Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder
h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20

Profez Rijnenberg

Limone Rijnenberg | Finanieel zorgverlener
l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30

Profez van het Reve

Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Olde Engberink

Stephan Olde Engberink | Bewindvoerder
s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43

Profez de Lange

Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Bosma

Richard Bosma | Bewindvoerder
r.bosma@profez.nl T 085 - 483 16 38

Profez Steghuis

Daphne Steghuis | Bewindvoerder - Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Bakker

Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Noltes

Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

bewindvoerder en financieel zorgverlener Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Zwerver

Profez Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez Trotsenburg

Jacqueline Trotsenburg | Bewindvoerder
j.trotsenburg@profez.nl T 085 - 483 16 52

Profez

Christel Hampsink | Directie
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez

Mirjam Smit | Backoffice
m.smit@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Kim Voorhuis | Backoffice
backoffice@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Maureen van der Woning | Backoffice
m.vanderwoning@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak