Evy van Hemmen Evy van Hemmen e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Evy van Hemmen

Achtergrond

Mijn naam is Evy van Hemmen en ik werk als bewindvoerder en financieel zorgverlener onder de naam Profez Van Hemmen. Hierbij ondersteun ik mijn cliënten met budgetcoaching, en -beheer, nalatenschapszorg, financiële administratie en executele in de regio Maas en Waal. Na een jarenlange carrière bij de Rabobank, met name als Private Banker, was er in 2017 hét moment om mijn hart te volgen en invulling aan mijn maatschappelijke ambitie te geven.

Ambitie

Mijn ambitie is te werken aan een samenleving waarin iedereen zich bewust is van de eigen verantwoordelijkheid voor en zijn positieve invloed op de eigen omgeving. Een stabiele financiële basis geeft rust en zekerheid en schept een uitgangspositie om deze positieve invloed op de eigen omgeving en naasten uit te kunnen oefenen. Mijn doel is om de ‘bandbreedte’ ofwel actieradius van mensen te vergroten, zodat zij de ruimte en energie weer krijgen om dat te doen waar zij goed in zijn en gelukkig van worden. En dat kan voor iedereen heel verschillend liggen. Persoonlijk en dichtbij Als bewindvoerder en financieel zorgverlener kan ik dit waarmaken. Het verschil maak ik door mijn benadering en aanpak, persoonlijk, gericht op de cliënt én zijn omgeving. Waar nodig leg ik verbindingen zodat de persoonlijke situatie en die van de naasten ook op de langere termijn stabiel en goed blijft.

Specialisme

De dingen lopen zoals ze lopen. Hierdoor ben ik in mijn vak een allrounder geworden, van alle markten thuis. Alle soorten achtergronden en leeftijden, of het nu gaat over grote of kleinere problemen, ieder mens spreekt mij aan.
De interactie tussen cliënt en zijn omgeving is heel interessant. Vandaar dat ik naast mijn werk als bewindvoerder en financieel zorgverlener, ook betrokken ben bij de preventie van schulden en beleidsvorming op gemeentelijk niveau.
Het is een voorrecht om ervaringen en persoonlijke verhalen te kunnen delen en om te zetten in adviezen voor de praktijk. En omgekeerd is het goed om kennis te hebben van de werkwijzen en verschillende wegen die er zijn om tot oplossingen voor problemen te komen.

Waarom Profez

Het vak van bewindvoerder kent terecht strenge kwaliteitseisen. De cliënten die wij bij staan hebben vaak problemen die erg ingrijpend in hun persoonlijke levens zijn. Hier moeten we professioneel, discreet en integer mee om gaan. Om de hoogste kwaliteit te kunnen leveren en tegelijk die persoonlijke benadering te kunnen waarmaken heb ik voor Profez gekozen. Ik ben trots dat ik deel mag uitmaken van dit team met bevlogen en kundige mensen die hun vak een warm hart toedragen.

Wilt u net als Evy bewindvoerder bij Profez worden? Neem contact op voor de mogelijkheden.

Profez Teuiten

Bewindvoerder Profez Teuiten
Dennis Teuiten | Bewindvoerder
d.teuiten@profez.nl T 085 - 483 16 59

Profez Zeggelink

Bewindvoerder Profez Zeggelink
Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink

Bewindvoerder Profez Gervink
Esther Gervink | Bewindvoerder
e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28

Profez Masselink

Bewindvoerder Profez Masselink
Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez Kienhuis

Bewindvoerder Profez Kienhuis
Florieke Kienhuis | Bewindvoerder
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez van 't Hoff

Bewindvoerder Profez Van t Hoff
Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder | Mentor | Curator
h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20

Profez Rijnenberg

Zorgverlener Profez Rijnenberg
Limone Rijnenberg | Bewindvoerder
l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30

Profez van het Reve

Bewindvoerder Profez Van het Reve
Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Olde Engberink

Bewindvoerder Profez Olde Engberink
Stephan Olde Engberink | Bewindvoerder
s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43

Profez de Boer

Profez de Boer
Annemarijn de Boer | Bewindvoerder in opleiding
a.deboer@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez Scheffer

Bewindvoerder Profez Scheffer
Anita Scheffer | Bewindvoerder
a.scheffer@profez.nl T 085 - 483 16 32

Profez de Lange

Bewindvoerder Profez De Lange
Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Nijmeijer

Bewindvoerder Gerrit Nijmeijer
Gerrit Nijmeijer | Bewindvoerder
g.nijmeijer@profez.nl T 085 - 483 16 35

Profez ten Heuw

Bewindvoerder Profez Ten Heuw
Hans ten Heuw | Bewindvoerder
h.tenheuw@profez.nl T 085 - 483 16 33

Profez Steghuis

bewindvoerder Daphne Steghuis
Daphne Steghuis | Bewindvoerder | Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Bewindvoerder Profez Olde Kalter
Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Bakker

Bewindvoerder Profez Bakker
Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Noltes

Bewindvoerder Profez Noltes
Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Zwerver

Bewindvoerder Hanneke Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder | mentor
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez Trotsenburg

Bewindvoerder Profez Trotsenburg
Jacqueline Trotsenburg | Bewindvoerder
j.trotsenburg@profez.nl T 085 - 483 16 52

Profez Rudolf

Bewindvoerder Audrey Rudolf
Audrey Rudolf | Bewindvoerder
a.rudolf@profez.nl T 085 - 483 16 56

Profez Hultink

Profez Hultink
Arjen Hultink | Bewindvoerder | Mentor | Curator
a.hultink@profez.nl T 085 - 483 16 55

Profez Van Lingen

Profez van Lingen
Mike van Lingen | Bewindvoerder
m.vanlingen@profez.nl T 085 483 16 54

Profez Van Langen

Profez Van Langen
Carlo van Langen | Bewindvoerder
c.vanlangen@profez.nl T 085 - 483 16 57

Profez Bosboom

Bewindvoerder Nico Bosboom
Nico Bosboom | Bewindvoerder
n.bosboom@profez.nl T 085 - 483 1658

Profez Directie

Bewindvoerder Profez Hampsink
Christel Hampsink | Bewindvoerder
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez Directie

Bewindvoerder Profez Tsong
Miranda Tsong | Bewindvoerder | mentor
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez Groen

Profez olde Weghuis
Sander olde Weghuis | Teamleider
s.oldeweghuis@profez.nl T 085 - 483 16 42

Profez

administratie Profez
Mirjam Smit | Team ondersteuning Profez
m.smit@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Asli Karakayali
Asli Karakayali | Team ondersteuning Profez
a.karakayali@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak