bewindvoerder en financieel zorgverlener Evy van Hemmen Evy van Hemmen e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Evy van Hemmen

Achtergrond
Mijn naam is Evy van Hemmen en ik werk als bewindvoerder en financieel zorgverlener waaronder budgetcoaching, en -beheer, nalatenschapszorg, financiële administratie en executele in de regio Maas en Waal. Dit doe ik onder de naam Profez Van Hemmen. Na een jarenlange carrière bij de Rabobank, met name als Private Banker, was er in 2017 hét moment om mijn hart te volgen en invulling aan mijn maatschappelijke ambitie te geven.

Ambitie
Mijn ambitie is te werken aan een samenleving waarin iedereen zich bewust is van de eigen verantwoordelijkheid voor en zijn positieve invloed op de eigen omgeving. Een stabiele financiële basis geeft rust en zekerheid en schept een uitgangspositie om deze positieve invloed op de eigen omgeving en naasten uit te kunnen oefenen. Mijn doel is om de ‘bandbreedte’ ofwel actieradius van mensen te vergroten, zodat zij de ruimte en energie weer krijgen om dat te doen waar zij goed in zijn en gelukkig van worden. En dat kan voor iedereen heel verschillend liggen. Persoonlijk en dichtbij Als bewindvoerder en financieel zorgverlener kan ik dit waarmaken. Het verschil maak ik door mijn benadering en aanpak, persoonlijk, gericht op de cliënt én zijn omgeving. Waar nodig leg ik verbindingen zodat de persoonlijke situatie en die van de naasten ook op de langere termijn stabiel en goed blijft.

Specialisme
Ik heb brede kennis van en ervaring met de financiële wereld en een georganiseerde manier van werken. Vanuit mijn werk heb ik veel expertise ontwikkeld met vermogensbeheer en aldus affiniteit met de vermogende cliënten waarvan goederen onder bewind moeten worden gesteld. Daarnaast specialiseer ik mij in cliënten met een vorm van dementie en NAH. En tot slot heb ik een persoonlijke affiniteit met gezinnen met kinderen die lijden onder een instabiele financiële situatie.

Waarom Profez
Het vak van bewindvoerder kent terecht strenge kwaliteitseisen. De cliënten die wij bij staan hebben vaak problemen die erg ingrijpend in hun persoonlijke levens zijn. Hier moeten we professioneel, discreet en integer mee om gaan. Om de hoogste kwaliteit te kunnen leveren en tegelijk die persoonlijke benadering te kunnen waarmaken heb ik voor Profez gekozen. Ik ben trots dat ik deel mag uitmaken van dit team met bevlogen en kundige mensen die hun vak een warm hart toedragen.

Wilt u net als Evy bewindvoerder bij Profez worden? Neem contact op voor de mogelijkheden.

Profez Zeggelink

Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink

Esther Gervink | Bewindvoerder
e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28

Profez Masselink

Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez Kienhuis

Florieke Kienhuis | Bewindvoerder
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez van 't Hoff

Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder
h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20

Profez Rijnenberg

Limone Rijnenberg | Finanieel zorgverlener
l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30

Profez van het Reve

Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Olde Engberink

Stephan Olde Engberink | Bewindvoerder
s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43

Profez de Lange

Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Bosma

Richard Bosma | Bewindvoerder
r.bosma@profez.nl T 085 - 483 16 38

Profez Steghuis

Daphne Steghuis | Bewindvoerder - Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Bakker

Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Noltes

Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Zwerver

Profez Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez

Christel Hampsink | Directie
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez

Miranda Tsong | Directie
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

Mirjam Smit | Backoffice
m.smit@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Kim Voorhuis | Backoffice
backoffice@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Maureen van der Woning | Backoffice
m.vanderwoning@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak