Camiel van het Reve c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Camiel van het Reve

Mijn naam is Camiel van het Reve en ik ben bewindvoerder en partner van Profez. Daarvoor heb ik 22 jaar bij een financiële instelling gewerkt zowel als leidinggevende als adviseur. In 2016 ben ik mijn eigen bedrijf “Profez Van het Reve” gestart en aangesloten bij Profez B.V.

Ik ben bewindvoerder bij Profez geworden omdat ik een nieuwe uitdaging zocht waarin ik mijn ervaringen kan inzetten, mensen financiële hulp en rust kan bieden maar met de vrijheid van een eigen onderneming. Daarnaast vind ik het erg mooi dat bij Profez de klant centraal stelt. Ik kom graag bij de mensen thuis waardoor je elkaar goed leert kennen. Eerst maken we dan een plan van aanpak voor een stabiele financiële toekomst waardoor we rust in de thuis situatie kunnen creëren. Daarna gaan wij, indien nodig, met uw verleden aan de slag; schulden oplossen of betalingsregelingen treffen.

Mijn cliënten kunnen mij bellen, mailen of een app-bericht sturen. Hierdoor onderhoud ik goede contacten en ben ik snel op de hoogte wat er bij mijn cliënten speelt.

Ik ben pas tevreden als u dat ook bent. Soms bereik ik dit door creatief te zijn en ver te gaan in het oplossen van problemen.

Als bewindvoerder ben ik werkzaam in de regio Twente en ambassadeur in de gemeente Almelo en Hengelo.

Wilt u net als Camiel bewindvoerder bij Profez worden? Neem contact op voor de mogelijkheden.

Profez Zeggelink

Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink

Esther Gervink | Bewindvoerder
e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28

Profez Masselink

Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez Kienhuis

Florieke Kienhuis | Bewindvoerder
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez van 't Hoff

Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder
h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20

Profez Rijnenberg

Limone Rijnenberg | Finanieel zorgverlener
l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30

Profez Olde Engberink

Stephan Olde Engberink | Bewindvoerder
s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43

Profez de Lange

Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Bosma

Richard Bosma | Bewindvoerder
r.bosma@profez.nl T 085 - 483 16 38

Profez Steghuis

Daphne Steghuis | Bewindvoerder - Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Bakker

Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Noltes

Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

bewindvoerder en financieel zorgverlener Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Zwerver

Profez Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez Trotsenburg

Jacqueline Trotsenburg | Bewindvoerder
j.trotsenburg@profez.nl T 085 - 483 16 52

Profez

Christel Hampsink | Directie
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez

Miranda Tsong | Directie
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

Mirjam Smit | Backoffice
m.smit@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Kim Voorhuis | Backoffice
backoffice@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Maureen van der Woning | Backoffice
m.vanderwoning@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak