Profez van Lingen Mike van Lingen m.vanlingen@profez.nl T 085 483 16 54 Telefonisch bereikbaar op maandag t/m donderdag van 09.00 uur tot 12.00 uur.

Mike van Lingen

Mijn naam is Mike van Lingen en ik ben werkzaam als zelfstandig bewindvoerder te Leiden onder de naam Profez Van Lingen. Ik werk als bewindvoerder binnen de gemeenten Leiden, Leiderdorp, Katwijk, Kaag en Braassem, Hillegom, Lisse, Noordwijk, Noordwijkerhout, Oegstgeest, Teylingen, Voorschoten, Zoeterwoude, Den Haag, Leidschendam-Voorburg en Wassenaar.

Na het volgen van een juridische beroepsopleiding ben ik in 1993 gaan werken bij een deurwaarderskantoor in Leiden. Na enkele jaren als incassomedewerker te hebben gewerkt, heb ik in 1999 het diploma kandidaat-gerechtsdeurwaarder behaald. Sindsdien ben ik in die functie werkzaam geweest bij verschillende deurwaarderskantoren in Den Haag en in Leiden. In 2012 werd ik tot gerechtsdeurwaarder benoemd. Tijdens mijn werk als gerechtsdeurwaarder heb ik gezien wat financiële zorgen doet met mensen. Het is niet vanzelfsprekend dat rekeningen kunnen worden betaald, ook al wordt daar in de praktijk gemakshalve wel van uit gegaan. Veel mensen willen hun rekeningen wel betalen, maar door zeer begrijpelijke- en uiteenlopende redenen lukt dat niet altijd.

Specialisme
In mijn vorige loopbaan heb ik vele juridische procedures gevoerd bij de rechtbank. Daarnaast heb ik veel zaken behandeld die voor de tuchtkamer voor gerechtsdeurwaarders in Amsterdam werden gebracht, met name wanneer het ging om het vaststellen van de beslagvrije voet.
Dankzij mijn opgedane juridische kennis ben ik in staat om een “vinger aan de pols” te houden wanneer mijn cliënten worden geconfronteerd met incasso’s en/of invordering. Ik ben bekend met de nodige wetgeving en relevante rechtspraak en kan hierdoor er op toezien dat wettelijke regels juist worden nageleefd, zodat mijn cliënten (eventueel) niet worden benadeeld.

Drijfveer
Samen met de cliënt zorgen voor financiële stabiliteit is één van de eerste prioriteiten die op mijn ‘lijstje’ staat. Mensen met financiële zorgen hebben iemand nodig die naar ze luistert en hen met respect behandelt. Begrip tonen en inzicht hebben in een bepaalde situatie is nodig om (financiële) rust te kunnen creëren. Wanneer er rust is, dan kunnen problemen worden aangepakt.

Energie
Iemand helpen om weer zelf de draad te kunnen oppakken: zelf weer de eigen financiën regelen, want dat is het doel van het bewind.
Naast mijn werk is dat koken en met familie en vrienden van elkaars omgang genieten.

Profez partner
Eén van de kernwaarden van Profez is dat cliënten zich gehoord en begrepen voelen. Ik miste dat in mijn vorige loopbaan. Het persoonlijke aspect komt terug in het contact met de cliënt. Wanneer een cliënt contact opneemt, dan kennen we de cliënt goed. Dit zijn niet alleen voor Profez belangrijke kernwaarden, maar zeker ook voor mij: persoonlijke aandacht voor mensen aan wie ik mijn dienstverlening aanbied.

Wilt u net als Mike bewindvoerder bij Profez worden? Neem contact op voor de mogelijkheden.

Profez Veltink

Profez Veltink
Evelien Veltink | Bewindvoerder
e.veltink@profez.nl T 085 - 483 16 38

Profez JeWeVe

Profez JeWeVe
Jan Willem ten Heuw | Bewindvoerder
jw.tenheuw@profez.nl T 085 - 483 16 29

Profez ter Welle

Profez ter Welle
Laura ter Welle | bewindvoerder
l.terwelle@profez.nl T 085 - 483 16 63

Profez Groot Rouwen

Frank Groot Rouwen | Bewindvoerder |
f.grootrouwen@profez.nl T 085 - 483 16 64

Profez Van Meerten

Pieter-Jan van Meerten | Bewindvoerder
pj.vanmeerten@profez.nl T 085 - 483 16 65

Profez de Roode

Bewindvoerder Profez de Roode
Diana de Roode | Bewindvoerder
d.deroode@profez.nl T 085 - 483 16 62

Profez Beniers

Bewindvoerder Profez Beniers
Eddie Beniers | Bewindvoerder
e.beniers@profez.nl T 085 - 483 16 61

Profez Teuiten

Bewindvoerder Profez Teuiten
Dennis Teuiten I bewindvoerder |
d.teuiten@profez.nl T 085 - 483 16 59

Profez Zeggelink

Bewindvoerder Profez Zeggelink
Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink VOF

Profez olde Weghuis
Sander Olde Weghuis | Bewindvoerder
s.oldeweghuis@profez.nl T 085 - 483 16 42

Profez Kienhuis

Bewindvoerder Profez Kienhuis
Florieke Kienhuis | Bewindvoerder en Mentor
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez Masselink

Bewindvoerder Profez Masselink
Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez van 't Hoff

Bewindvoerder Profez Van t Hoff
Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder | Mentor | Curator
aanmelden@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez Rijnenberg

Zorgverlener Profez Rijnenberg
Limone Rijnenberg | Bewindvoerder
l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30

Profez van het Reve

Bewindvoerder Profez Van het Reve
Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Zwerver

Bewindvoerder Hanneke Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Scheffer

Bewindvoerder Profez Scheffer
Anita Scheffer | Bewindvoerder
a.scheffer@profez.nl T 085 - 483 16 32

Profez de Lange

Bewindvoerder Profez De Lange
Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Bakker

Bewindvoerder Profez Bakker
Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Nijmeijer

Bewindvoerder Gerrit Nijmeijer
Gerrit Nijmeijer | Bewindvoerder
g.nijmeijer@profez.nl T 085 - 483 16 35

Profez ten Heuw

Bewindvoerder Profez Ten Heuw
Hans ten Heuw | Bewindvoerder
h.tenheuw@profez.nl T 085 - 483 16 33

Profez Klein Wolterink

Bewindvoerder Jan Klein Wolterink
Jan Klein Wolterink, bewindvoerder | Bewindvoerder
j.kleinwolterink@profez.nl T 085 - 483 16 36

Profez Steghuis

bewindvoerder Daphne Steghuis
Daphne Steghuis | Bewindvoerder | Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Bewindvoerder Profez Olde Kalter
Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Hultink

Profez Hultink
Arjen Hultink | Bewindvoerder | Mentor | Curator
a.hultink@profez.nl T 085 - 483 16 55

Profez Noltes

Bewindvoerder Profez Noltes
Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder | mentor
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez Trotsenburg

Bewindvoerder Profez Trotsenburg
Jacqueline Trotsenburg | Bewindvoerder
j.trotsenburg@profez.nl T 085 - 483 16 52

Profez Rudolf

Bewindvoerder Audrey Rudolf
Audrey Rudolf | Bewindvoerder
a.rudolf@profez.nl T 085 - 483 16 56

Profez Van Langen

Profez Van Langen
Carlo van Langen | Bewindvoerder
c.vanlangen@profez.nl T 085 - 483 16 57

Profez Directie

Bewindvoerder Profez Hampsink
Christel Hampsink | Bewindvoerder
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez Directie

Bewindvoerder Profez Tsong
Miranda Tsong | Bewindvoerder | mentor
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

Asli Karakayali
Asli Karakayali | Team ondersteuning Profez
a.karakayali@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Mirjam
Mirjam Smit | Team ondersteuning Profez
T 085 - 488 47 22

Profez

Amber Scholten | Assistent Bewindvoerder
a.scholten@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Giulietta D’Andrea | Assistent Bewindvoerder
g.dandrea@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak