Profez van Lingen Mike van Lingen m.vanlingen@profez.nl T 085 483 16 54 Telefonisch bereikbaar op maandag t/m donderdag van 09.00 uur tot 12.00 uur.

Mike van Lingen

Wat is jouw achtergrond

Mijn naam is Mike van Lingen en ik heb na het voortgezet onderwijs een juridische beroepsopleiding gevolgd, waarna ik op een deurwaarderskantoor in Leiden ben gaan werken.

In 1999 heb ik het diploma kandidaat-gerechtsdeurwaarder behaald. Sindsdien ben ik in die functie werkzaam geweest, waarna ik in 2012 tot gerechtsdeurwaarder ben benoemd. Tijdens mijn werk als gerechtsdeurwaarder heb ik gezien welke invloed financiële zorgen hebben op mensen. Wat mij na 26 jaar in de deurwaarderspraktijk te hebben gewerkt is bijgebleven, is dat het niet vanzelfsprekend is dat rekeningen kunnen worden betaald. Veel mensen willen dat wel, maar ik heb genoeg voorbeelden gezien waar dit niet mogelijk is. Overigens door zeer begrijpelijke en uiteenlopende redenen.

Wat is jouw specialisme

In mijn vorige loopbaan heb ik veel juridische procedures gevoerd, met name wanneer het ging om het vaststellen van de beslagvrije voet. Dankzij mijn opgedane juridische kennis kan ik toezien dat de cliënt krijgt waar hij recht op heeft.

Wat drijft je

Samen met de cliënt zorgen voor financiële stabiliteit is één van de eerste prioriteiten die op mijn ‘lijstje’ staat. Mensen met financiële zorgen hebben iemand nodig die naar ze luistert en hen met respect behandelt. Begrip tonen en inzicht hebben in een bepaalde situatie is nodig om (financiële) rust te kunnen creëren. Wanneer er rust is, dan kunnen problemen worden aangepakt.

Waar krijg je energie van

Iemand helpen om weer zelf de draad te kunnen oppakken: zelf weer de eigen financiën regelen, want dat is het doel van het bewind.
Naast mijn werk is dat koken en met familie en vrienden van elkaars omgang genieten.

Waarom ben je partner bij Profez geworden

Eén van de kernwaarden van Profez is dat cliënten zich gehoord en begrepen voelen. Ik miste dat in mijn vorige loopbaan. Het persoonlijke aspect komt terug in het contact met de cliënt. Wanneer een cliënt contact opneemt, dan kennen we de cliënt goed. Dit zijn niet alleen voor Profez belangrijke kernwaarden, maar zeker ook voor mij: persoonlijke aandacht voor mensen aan wie ik mijn dienstverlening aanbied.

Werkgebied

Ik werk als bewindvoerder binnen de gemeenten Leiden, Leiderdorp, Katwijk, Kaag en Braassem, Hillegom, Lisse, Noordwijk, Noordwijkerhout, Oegstgeest, Teylingen, Voorschoten, Zoeterwoude, Den Haag, Leidschendam-Voorburg en Wassenaar.

Profez Zeggelink

Bewindvoerder Profez Zeggelink
Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink

Bewindvoerder Profez Gervink
Esther Gervink | Bewindvoerder
e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28

Profez Masselink

Bewindvoerder Profez Masselink
Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez Kienhuis

Bewindvoerder Profez Kienhuis
Florieke Kienhuis | Bewindvoerder
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez van 't Hoff

Bewindvoerder Profez Van t Hoff
Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder
h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20

Profez Rijnenberg

Zorgverlener Profez Rijnenberg
Limone Rijnenberg | Financieel zorgverlener
l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30

Profez van het Reve

Bewindvoerder Profez Van het Reve
Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Olde Engberink

Bewindvoerder Profez Olde Engberink
Stephan Olde Engberink | Bewindvoerder
s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43

Profez de Lange

Bewindvoerder Profez De Lange
Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Steghuis

bewindvoerder Daphne Steghuis
Daphne Steghuis | Bewindvoerder - Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Bewindvoerder Profez Olde Kalter
Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Bakker

Bewindvoerder Profez Bakker
Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Noltes

Bewindvoerder Profez Noltes
Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Zwerver

Bewindvoerder Hanneke Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez Trotsenburg

Bewindvoerder Profez Trotsenburg
Jacqueline Trotsenburg | Bewindvoerder
j.trotsenburg@profez.nl T 085 - 483 16 52

Profez Rudolf

Bewindvoerder Audrey Rudolf
Audrey Rudolf | Bewindvoerder
a.rudolf@profez.nl T 085 - 483 16 56

Profez Kattier

Profez Kattier
Profez Kattier | Bewindvoerder
m.kattier@profez.nl T 085 - 483 16 53

Profez Hultink

Profez Hultink
Arjen Hultink | Bewindvoerder, mentor en curator
a.hultink@profez.nl T 085 - 483 16 55

Profez Bosboom

Bewindvoerder Nico Bosboom
Nico Bosboom | Bewindvoerder en financiële zorgverlener
n.bosboom@profez.nl T 085-483 16 58

Profez

Bewindvoerder Profez Hampsink
Christel Hampsink | Directie
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez

Bewindvoerder Profez Tsong
Miranda Tsong | Directie
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

administratie Profez
Mirjam Smit | Backoffice
m.smit@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Backoffice Profez BV
Maureen van der Woning | Backoffice
m.vanderwoning@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak