Pieter-Jan van Meerten pj.vanmeerten@profez.nl T 085 - 483 16 65 Bereikbaar op werkdagen van 09:00 tot 12:00 Spreek altijd de voicemail in.

Pieter-Jan van Meerten

Voorstellen

Mijn naam is Pieter-Jan van Meerten en ik werk als bewindvoerder met name in Rotterdam. Mijn cliënten zijn door omstandigheden niet in staat om hun geldzaken te regelen. Dit kan al dan niet tijdelijk zijn. Een deel van mijn cliënten worstelt met dementie, een verslaving of problematische schulden. Maar ook goed omgaan met vermogen is soms lastig.

Achtergrond

Mijn achtergrond ligt in het bankwezen. Zo ben ik meer dan 10 jaar werkzaam geweest bij Rabobank Rotterdam als private banker voor medici. Door de vele veranderingen binnen de Rabobank merkte ik dat de manier van werken niet langer bij mij paste. Met name de tijd en aandacht die ik aan cliënten wilde besteden, kwamen niet meer overeen met het beleid van de bank.

Ik besloot zelfstandig bewindvoerder te worden.  Mijn kennis van geldzaken en fiscale wetgeving zijn daarbij goed tot hun recht gekomen. Door mijn betrokken manier van werken voel ik mij dan ook als een vis in het water.

Motivatie

Als mensen om wat voor reden dan ook het overzicht van hun geldzaken niet meer hebben of als schulden problematisch zijn, dan voelt dat niet goed. Financiële problemen leiden vaak tot ontwrichting van de totale leefsituatie.  Het kan mensen belemmeren in hun deelname aan het maatschappelijk verkeer zoals werk, scholing, sport en ontspanning. Dat raakt mij.

De regie en verantwoordelijkheid neem ik graag over. Het is mooi om te zien dat mensen dan weer opbloeien en rustig kunnen slapen. Dat is de kern van mijn motivatie.

Eigenschappen

Van nature heb ik een sterk verantwoordelijkheidsbesef en moeilijke zaken ga ik niet uit de weg. Ik ben positief ingesteld en denk in oplossingen, niet in problemen.  Als iemand gemotiveerd is om uit problemen te komen, dan zal ik altijd dat extra stapje zetten. Ik ben vasthoudend, respectvol en betrokken. Humor vind ik belangrijk.

Profez

Kwaliteit en een goed gevoel vind ik belangrijk. Om die reden heb ik besloten mij bij Profez aan te sluiten. Het is een professionele organisatie met fijne mensen die een schat aan kennis en ervaring hebben.

Contact

Wilt u meer informatie over wat ik voor u kan betekenen? Mail of bel mij gerust. Ik ga graag vrijblijvend in gesprek om te kijken wat de mogelijkheden zijn.

 

 

 

 

 

Profez Veltink

Profez Veltink
Evelien Veltink | Bewindvoerder
e.veltink@profez.nl T 085 - 483 16 38

Profez JeWeVe

Profez JeWeVe
Jan Willem ten Heuw | Bewindvoerder
jw.tenheuw@profez.nl T 085 - 483 16 29

Profez ter Welle

Profez ter Welle
Laura ter Welle | bewindvoerder
l.terwelle@profez.nl T 085 - 483 16 63

Profez Groot Rouwen

Frank Groot Rouwen | Bewindvoerder |
f.grootrouwen@profez.nl T 085 - 483 16 64

Profez de Roode

Bewindvoerder Profez de Roode
Diana de Roode | Bewindvoerder
d.deroode@profez.nl T 085 - 483 16 62

Profez Beniers

Bewindvoerder Profez Beniers
Eddie Beniers | Bewindvoerder
e.beniers@profez.nl T 085 - 483 16 61

Profez Teuiten

Bewindvoerder Profez Teuiten
Dennis Teuiten I bewindvoerder |
d.teuiten@profez.nl T 085 - 483 16 59

Profez Zeggelink

Bewindvoerder Profez Zeggelink
Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink VOF

Profez olde Weghuis
Sander Olde Weghuis | Bewindvoerder
s.oldeweghuis@profez.nl T 085 - 483 16 42

Profez Kienhuis

Bewindvoerder Profez Kienhuis
Florieke Kienhuis | Bewindvoerder en Mentor
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez Masselink

Bewindvoerder Profez Masselink
Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez van 't Hoff

Bewindvoerder Profez Van t Hoff
Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder | Mentor | Curator
aanmelden@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez Rijnenberg

Zorgverlener Profez Rijnenberg
Limone Rijnenberg | Bewindvoerder
l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30

Profez van het Reve

Bewindvoerder Profez Van het Reve
Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Zwerver

Bewindvoerder Hanneke Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Scheffer

Bewindvoerder Profez Scheffer
Anita Scheffer | Bewindvoerder
a.scheffer@profez.nl T 085 - 483 16 32

Profez de Lange

Bewindvoerder Profez De Lange
Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Bakker

Bewindvoerder Profez Bakker
Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Nijmeijer

Bewindvoerder Gerrit Nijmeijer
Gerrit Nijmeijer | Bewindvoerder
g.nijmeijer@profez.nl T 085 - 483 16 35

Profez ten Heuw

Bewindvoerder Profez Ten Heuw
Hans ten Heuw | Bewindvoerder
h.tenheuw@profez.nl T 085 - 483 16 33

Profez Klein Wolterink

Bewindvoerder Jan Klein Wolterink
Jan Klein Wolterink, bewindvoerder | Bewindvoerder
j.kleinwolterink@profez.nl T 085 - 483 16 36

Profez Steghuis

bewindvoerder Daphne Steghuis
Daphne Steghuis | Bewindvoerder | Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Bewindvoerder Profez Olde Kalter
Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Hultink

Profez Hultink
Arjen Hultink | Bewindvoerder | Mentor | Curator
a.hultink@profez.nl T 085 - 483 16 55

Profez Van Lingen

Profez van Lingen
Mike van Lingen | Bewindvoerder
m.vanlingen@profez.nl T 085 483 16 54

Profez Noltes

Bewindvoerder Profez Noltes
Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder | mentor
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez Trotsenburg

Bewindvoerder Profez Trotsenburg
Jacqueline Trotsenburg | Bewindvoerder
j.trotsenburg@profez.nl T 085 - 483 16 52

Profez Rudolf

Bewindvoerder Audrey Rudolf
Audrey Rudolf | Bewindvoerder
a.rudolf@profez.nl T 085 - 483 16 56

Profez Van Langen

Profez Van Langen
Carlo van Langen | Bewindvoerder
c.vanlangen@profez.nl T 085 - 483 16 57

Profez Directie

Bewindvoerder Profez Hampsink
Christel Hampsink | Bewindvoerder
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez Directie

Bewindvoerder Profez Tsong
Miranda Tsong | Bewindvoerder | mentor
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

Asli Karakayali
Asli Karakayali | Team ondersteuning Profez
a.karakayali@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Mirjam
Mirjam Smit | Team ondersteuning Profez
T 085 - 488 47 22

Profez

Amber Scholten | Assistent Bewindvoerder
a.scholten@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Giulietta D’Andrea | Assistent Bewindvoerder
g.dandrea@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak