Bewindvoerder Profez Van t Hoff Hella van ’t Hoff h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20 Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 9 tot 12 uur.

Hella van ’t Hoff

Achtergrond
Mijn naam is Hella van ’t Hoff en ik ben bewindvoerder onder de naam Profez Van ’t Hoff in de regio Nijverdal. Ik ben mijn carrière begonnen als verpleegkundige in het ziekenhuis en later binnen de psychiatrie. Via omwegen ben ik terecht gekomen in de callcenter-wereld. Hier heb ik zelf aan de telefoon gezeten bij de Huisartsenlijn en later ben ik mij gaan bezighouden met de planning van personeel.

Specialisme
Mijn specialisme bestaat uit het goed luisteren naar wat cliënten vertellen en deze informatie vertalen naar de financiële zorg op maat zodat we door deze samenwerking weer rust creëren en een oplossing kunnen zoeken voor eventuele financiële problemen.

Drijfveer
Toen ik werkzaam was bij het callcenter kreeg ik steeds meer moeite met de harde zakelijke benadering van mensen; alles was gericht op het halen van targets. Voor mij is daadwerkelijk contact met cliënten heel belangrijk. De wereld wordt steeds complexer voor veel mensen en ik wil graag hulp bieden aan diegenen die hierdoor in de problemen dreigen te komen. Ik kan misschien niet alle problemen oplossen, maar ik kan er wel voor zorgen dat deze mensen in elk geval krijgen waar ze recht op hebben.

Energie
Ik krijg energie als ik zie dat het beschermingsbewind zijn vruchten af gaat werpen, dat de situatie weer stabiel wordt, de rust weder keert en mensen weer ruimte krijgen om actief deel te nemen aan de maatschappij. De glimlach die ik dan ervaar bij een cliënt is voor mij onbetaalbaar.

Profez
Ik ben partner geworden bij Profez omdat ik geloof dat je samen sterker bent. Er is een mogelijkheid voor het delen van kennis, er is vervanging bij ziekte of vakantie en Profez faciliteert in alle opzichten om te kunnen functioneren als bewindvoerder volgens de vastgestelde kwaliteitseisen.

Wilt u net als Hella bewindvoerder bij Profez worden? Neem contact op voor de mogelijkheden.

Profez Zeggelink

Bewindvoerder Profez Zeggelink
Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink

Bewindvoerder Profez Gervink
Esther Gervink | Bewindvoerder
e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28

Profez Masselink

Bewindvoerder Profez Masselink
Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez Kienhuis

Bewindvoerder Profez Kienhuis
Florieke Kienhuis | Bewindvoerder
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez Rijnenberg

Zorgverlener Profez Rijnenberg
Limone Rijnenberg | Financieel zorgverlener
l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30

Profez van het Reve

Bewindvoerder Profez Van het Reve
Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Olde Engberink

Bewindvoerder Profez Olde Engberink
Stephan Olde Engberink | Bewindvoerder
s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43

Profez de Lange

Bewindvoerder Profez De Lange
Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Steghuis

bewindvoerder Daphne Steghuis
Daphne Steghuis | Bewindvoerder - Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Bewindvoerder Profez Olde Kalter
Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Bakker

Bewindvoerder Profez Bakker
Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Noltes

Bewindvoerder Profez Noltes
Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Zwerver

Bewindvoerder Hanneke Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez Trotsenburg

Bewindvoerder Profez Trotsenburg
Jacqueline Trotsenburg | Bewindvoerder
j.trotsenburg@profez.nl T 085 - 483 16 52

Profez Rudolf

Bewindvoerder Audrey Rudolf
Audrey Rudolf | Bewindvoerder
a.rudolf@profez.nl T 085 - 483 16 56

Profez Kattier

Profez Kattier
Profez Kattier | Bewindvoerder
m.kattier@profez.nl T 085 - 483 16 53

Profez Hultink

Profez Hultink
Arjen Hultink | Bewindvoerder, mentor en curator
a.hultink@profez.nl T 085 - 483 16 55

Profez

Bewindvoerder Profez Hampsink
Christel Hampsink | Directie
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez

Bewindvoerder Profez Tsong
Miranda Tsong | Directie
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

administratie Profez
Mirjam Smit | Backoffice
m.smit@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Backoffice Profez BV
Maureen van der Woning | Backoffice
m.vanderwoning@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak