Bewindvoerder Profez Zander Robert Zander r.zander@profez.nl T 085 - 483 16 42 Elke werkdag telefonisch bereikbaar van 9:00 uur tot 12:00 uur.

Robert Zander

Wat is mijn achtergrond?
Mijn naam is Robert Zander, gehuwd en vader van 2 dochters. Ik ben geboren en woonachtig in Twente. Met veel plezier en energie heb ik 28 jaar gewerkt bij zorgverzekeraar Menzis, waaronder op de afdeling Debiteurenbeheer waar ik verschillende functies heb vervuld. De laatste jaren heb ik me vooral beziggehouden als projectleider met de procesverbeteringen gericht op het centraal stellen van de klant binnen Menzis. Door dit werk miste ik het directe contact met de klant waardoor ik merkte dat ik toe was aan iets nieuws.  

Wat is mijn specialisme?
Je merkt dat financiële zorgen veel onrust en stress kan geven. Ik vind het belangrijk om in die situaties een luisterend oor te bieden voor mensen, zodat ik een zo goed en volledig mogelijk beeld krijg van hun situatie, om er samen mee aan de slag te kunnen. Overzicht krijgen in de financiële situatie zal rust brengen, waardoor de klant zijn energie aan andere zaken kan besteden, belangrijk hierbij is het wederzijds vertrouwen, openheid en eerlijkheid.  

Wat drijft me?
De wereld wordt steeds ingewikkelder waardoor je niet meer weet welke rechten er zijn en waar je een beroep op kunt doen of op terug kunt vallen. Met mijn financiële kennis en ervaring wil ik de klanten helpen hier duidelijkheid in te scheppen en de problemen op te lossen. Samen met de klant bespreken we de doelen, hoe klein ook, en op welke manier we deze willen bereiken. Hier wil ik je in begeleiden door samenwerking, persoonlijke aandacht en duidelijke communicatie. 

Waar krijg ik energie van?
Ik word blij als ik mensen kan helpen duidelijkheid te geven in hun financiën en ze daarmee kan ontzorgen. Door duidelijkheid weet de klant waar hij/zij aan toe is. Als ik zie dat klanten voorzichtig weer bezig zijn met hun toekomst of weer genieten van kleine dingen geeft me dat een blij gevoel. Als de situatie stabiel genoeg is kunnen we kijken naar de mogelijkheden om op een coachende manier te werken aan financiële zelfstandigheid, waardoor uiteindelijk misschien geen bewind meer nodig is. 

Waarom ben ik partner bij Profez geworden?
Ik vind persoonlijk benadering en aandacht belangrijk. Hier moet discreet en professioneel mee worden omgegaan, om te komen tot de hoogste kwaliteit van dienstverlening. Binnen Profez weten ze dit als geen ander. Naast de vele specialistische kennis en ervaring die we binnen ons team bezitten, zijn we goed bereikbaar. Daarom…Profez! 

Profez Zeggelink

Bewindvoerder Profez Zeggelink
Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Teuiten

Bewindvoerder Profez Teuiten
Dennis Teuiten | Bewindvoerder
d.teuiten@profez.nl T 085 - 483 16 59

Profez Gervink

Bewindvoerder Profez Gervink
Esther Gervink | Bewindvoerder
e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28

Profez Masselink

Bewindvoerder Profez Masselink
Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez Kienhuis

Bewindvoerder Profez Kienhuis
Florieke Kienhuis | Bewindvoerder
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez van 't Hoff

Bewindvoerder Profez Van t Hoff
Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder
h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20

Profez van het Reve

Bewindvoerder Profez Van het Reve
Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Olde Engberink

Bewindvoerder Profez Olde Engberink
Stephan Olde Engberink | Bewindvoerder
s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43

Profez de Lange

Bewindvoerder Profez De Lange
Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Nijmeijer

Bewindvoerder Gerrit Nijmeijer
Gerrit Nijmeijer | Bewindvoerder
g.nijmeijer@profez.nl T 085 - 483 16 35

Profez Steghuis

bewindvoerder Daphne Steghuis
Daphne Steghuis | Bewindvoerder - Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Bewindvoerder Profez Olde Kalter
Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Bakker

Bewindvoerder Profez Bakker
Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Noltes

Bewindvoerder Profez Noltes
Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Zwerver

Bewindvoerder Hanneke Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder | mentor
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez Trotsenburg

Bewindvoerder Profez Trotsenburg
Jacqueline Trotsenburg | Bewindvoerder
j.trotsenburg@profez.nl T 085 - 483 16 52

Profez Rudolf

Bewindvoerder Audrey Rudolf
Audrey Rudolf | Bewindvoerder
a.rudolf@profez.nl T 085 - 483 16 56

Profez Hultink

Profez Hultink
Arjen Hultink | Bewindvoerder, mentor en curator
a.hultink@profez.nl T 085 - 483 16 55

Profez Directie

Bewindvoerder Profez Hampsink
Christel Hampsink | Bewindvoerder
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez Directie

Bewindvoerder Profez Tsong
Miranda Tsong | Bewindvoerder | mentor
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

administratie Profez
Mirjam Smit | Team ondersteuning Profez
m.smit@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Sylvia Zanderink
Sylvia Zanderink | Team ondersteuning Profez
s.zanderink@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak