Bewindvoerder Profez Zeggelink Nathalie Zeggelink n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24 Elke werkdag telefonisch bereikbaar van 9.00 uur tot 12.00 uur.

Nathalie Zeggelink

Mijn naam is Nathalie Zeggelink en ik werk als bewindvoerder onder de naam Profez Zeggelink in de regio Twente. Onder de naam Profez Zeggelink richt ik mij op de regie van de financiële zaken voor mensen die dit zelf (tijdelijk) niet kunnen. Dit kan komen door een lichamelijke, verstandelijke of psychische beperking. Maar ook mensen die zich in een problematische schuldensituatie bevinden.

Mijn specialisme is beschermingsbewind. Dat wil zeggen dat ik ervoor moet zorgen dat het vermogen dat onder bewind is gesteld in stand blijft en goed wordt beheerd.

Doordat ik jarenlang diverse functies heb uitgeoefend in het bankwezen beschik ik over de juiste kennis en vaardigheden om mijn taken als bewindvoerder goed uit te kunnen voeren.

Waarom ik bewindvoerder bij Profez ben geworden?

De persoonlijke aanpak en aandacht voor de mensen spraken mij direct aan. Samen met mijn klanten ga ik op zoek naar oplossingen die het beste bij hen passen om zo de situatie stabieler te maken en te zorgen voor rust en overzicht!

Ik ken al mijn klanten persoonlijk en mijn netwerk binnen de Twentse hulpverlening is zeer groot waardoor ik snel kan schakelen. Gedrevenheid, eerlijkheid en duidelijkheid zijn mijn eigenschappen die de klanten helpen van de financiële zorgen af te komen. Dit alles om ervoor te zorgen dat klanten weer kunnen genieten van het leven.

Daar word ik blij van!

Als bewindvoerder ben ik werkzaam in de regio Twente, Hengelo, Oldenzaal, Enschede, Almelo, Borne, Hof van Twente en Nijverdal.

Wilt u net als Nathalie bewindvoerder bij Profez worden? Neem contact op voor de mogelijkheden.

Profez Gervink

Bewindvoerder Profez Gervink
Esther Gervink | Bewindvoerder
e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28

Profez Masselink

Bewindvoerder Profez Masselink
Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez Kienhuis

Bewindvoerder Profez Kienhuis
Florieke Kienhuis | Bewindvoerder
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez van 't Hoff

Bewindvoerder Profez Van t Hoff
Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder
h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20

Profez Rijnenberg

Zorgverlener Profez Rijnenberg
Limone Rijnenberg | Financieel zorgverlener
l.rijnenberg@profez.nl T 085 - 483 16 30

Profez van het Reve

Bewindvoerder Profez Van het Reve
Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Olde Engberink

Bewindvoerder Profez Olde Engberink
Stephan Olde Engberink | Bewindvoerder
s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43

Profez de Lange

Bewindvoerder Profez De Lange
Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Steghuis

bewindvoerder Daphne Steghuis
Daphne Steghuis | Bewindvoerder - Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Bewindvoerder Profez Olde Kalter
Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Bakker

Bewindvoerder Profez Bakker
Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Noltes

Bewindvoerder Profez Noltes
Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Zwerver

Bewindvoerder Hanneke Zwerver
Hanneke Zwerver | Bewindvoerder
h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez Trotsenburg

Bewindvoerder Profez Trotsenburg
Jacqueline Trotsenburg | Bewindvoerder
j.trotsenburg@profez.nl T 085 - 483 16 52

Profez Rudolf

Bewindvoerder Audrey Rudolf
Audrey Rudolf | Bewindvoerder
a.rudolf@profez.nl T 085 - 483 16 56

Profez Kattier

Profez Kattier
Profez Kattier | Bewindvoerder
m.kattier@profez.nl T 085 - 483 16 53

Profez Hultink

Profez Hultink
Arjen Hultink | Bewindvoerder, mentor en curator
a.hultink@profez.nl T 085 - 483 16 55

Profez

Bewindvoerder Profez Hampsink
Christel Hampsink | Directie
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez

Bewindvoerder Profez Tsong
Miranda Tsong | Directie
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

administratie Profez
Mirjam Smit | Backoffice
m.smit@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Backoffice Profez BV
Maureen van der Woning | Backoffice
m.vanderwoning@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak