Bewindvoerder Hanneke Zwerver Hanneke Zwerver h.zwerver@profez.nl T 085 483 16 50

Hanneke Zwerver

Achtergrond

Nadat ik meer dan 12 jaar in de financiële dienstverlening heb gewerkt, begon ik te merken dat er naast uitleg en toelichting op en over cijfers ook vaak behoefte was aan ondersteuning op andere gebieden van bedrijfsvoering. Uit interesse ben ik toen begonnen met de opleiding psychosociaal werk/coaching/counseling. Mijn zakelijke achtergrond kon ik uiteraard niet ‘verbloemen’ en kwam toch steeds weer naar de voorgrond.
Ik kreeg de kans om een aantal jaren bij een bedrijf is de waterbouw aan het werk te gaan in de werkvoorbereiding. Voor mij een hele nieuwe, dynamische wereld, waarin ik ontzettend veel geleerd heb over mezelf, het omgaan met personeel, en over verschillende manieren van bedrijfsvoering.

Specialisme

De meeste ervaring die ik tot nu toe heb opgedaan, is werken met en voor verschillende bedrijven, met name in de periode toen ik aan het werk was als assistent accountant. In die tijd was ik ook verantwoordelijk voor de aangiften inkomstenbelasting.

Wat drijft je

Oorspronkelijk de cijfers, maar uiteindelijk het sociale aspect bij het werken als assistent accountant. Want achter ‘de cijfers’ zit een ondernemer. Oplossingsgericht werken is voor mij de ultieme uitdaging.
Degene die onder bewind staat, wil ik zoveel mogelijk overtuigen van mijn motto: ‘doen wat je zegt, en zeg wat je doet’.

Waar krijg je energie van

Wanneer een klant ‘rust ervaart’, doordat de financiën weer op orde zijn, ben ik tevreden.
Na afloop van een drukke dag is hardlopen voor mij dé manier om mijn hoofd leeg te maken en nieuwe energie op te doen.

Waarom partner

Ik werk als ZZP’er en ervaar intervisie en back office vanuit ProFeZ als zeer waardevol. Door partner te zijn van ProFeZ werk ik met systemen die reeds getest zijn en up-to-date worden gehouden, zodat ik meer tijd kan besteden aan mijn cliënten.

Werkgebied

Mijn werkgebied is Friesland.

Wilt u net als Hanneke bewindvoerder bij Profez worden? Neem contact op voor de mogelijkheden.

Profez Zeggelink

Bewindvoerder Profez Zeggelink
Nathalie Zeggelink | Bewindvoerder
n.zeggelink@profez.nl T 085 - 488 47 24

Profez Gervink

Bewindvoerder Profez Gervink
Esther Gervink | Bewindvoerder
e.gervink@profez.nl T 085 - 488 47 28

Profez Masselink

Bewindvoerder Profez Masselink
Annelou Masselink | Bewindvoerder
a.masselink@profez.nl T 085 - 488 47 29

Profez Kienhuis

Bewindvoerder Profez Kienhuis
Florieke Kienhuis | Bewindvoerder
f.kienhuis@profez.nl T 085 - 488 47 25

Profez van 't Hoff

Bewindvoerder Profez Van t Hoff
Hella van ’t Hoff | Bewindvoerder
h.vanthoff@profez.nl T 085 - 488 47 20

Profez van het Reve

Bewindvoerder Profez Van het Reve
Camiel van het Reve | Bewindvoerder
c.vanhetreve@profez.nl T 085 - 483 16 31

Profez Olde Engberink

Bewindvoerder Profez Olde Engberink
Stephan Olde Engberink | Bewindvoerder
s.oldeengberink@profez.nl T 085 - 483 16 43

Profez de Lange

Bewindvoerder Profez De Lange
Daniera de Lange | Bewindvoerder
d.delange@profez.nl T 085 - 483 16 40

Profez Nijmeijer

Bewindvoerder Gerrit Nijmeijer
Gerrit Nijmeijer | Bewindvoerder
g.nijmeijer@profez.nl T 085 - 483 16 35

Profez Steghuis

bewindvoerder Daphne Steghuis
Daphne Steghuis | Bewindvoerder - Mentor
d.steghuis@profez.nl T 085 - 483 16 41

Profez Olde Kalter

Bewindvoerder Profez Olde Kalter
Marlou Olde Kalter | Bewindvoerder
m.oldekalter@profez.nl T 085 - 483 16 46

Profez Bakker

Bewindvoerder Profez Bakker
Karin Bakker | Bewindvoerder
k.bakker@profez.nl T 085 - 483 16 45

Profez Noltes

Bewindvoerder Profez Noltes
Arjan Noltes | Bewindvoerder
a.noltes@profez.nl T 085 - 483 16 44

Profez Van Hemmen

Evy van Hemmen
Evy van Hemmen | Bewindvoerder en financieel zorgverlener
e.vanhemmen@profez.nl T 085 483 16 49

Profez Karakayali

Bewindvoerder Profez Karakayali
Mustafa Karakayali | Bewindvoerder
m.karakayali@profez.nl T 085 - 483 16 51

Profez Trotsenburg

Bewindvoerder Profez Trotsenburg
Jacqueline Trotsenburg | Bewindvoerder
j.trotsenburg@profez.nl T 085 - 483 16 52

Profez Rudolf

Bewindvoerder Audrey Rudolf
Audrey Rudolf | Bewindvoerder
a.rudolf@profez.nl T 085 - 483 16 56

Profez Hultink

Profez Hultink
Arjen Hultink | Bewindvoerder, mentor en curator
a.hultink@profez.nl T 085 - 483 16 55

Profez

Bewindvoerder Profez Hampsink
Christel Hampsink | Directie
c.hampsink@profez.nl T 085 - 488 47 21

Profez

Bewindvoerder Profez Tsong
Miranda Tsong | Directie
m.tsong@profez.nl T 085 - 488 47 23

Profez

administratie Profez
Mirjam Smit | Backoffice
m.smit@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Backoffice Profez BV
Maureen Eggert | Backoffice
m.eggert@profez.nl T 085 - 488 47 22

Profez

Sylvia Zanderink
Sylvia Zanderink | Backoffice
s.zanderink@profez.nl T 085 - 488 47 22
Postbus 132
7570 AC Oldenzaal

Bezoekadres Profez BV
Welbergweg 23
7556 PE Hengelo
Alleen op afspraak